Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 13:15:41
EUR 34.7892 13:15:41
USD 32.3541 13:15:41
ALTIN ONS $2300.3350 13:15:41

Konu: Fincan/ K. OBO / B. OBO Potansiyelleri

Merhaba arkadaşlar fazla detaylandırmadan farkındalık açısından yaptığım kabaca çalışmalar.
Günlükteki Fincan
4H grafikte Küçük OBO
Günlük Grafikte Büyük OBO
ihtimalleri

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil ihtimaller dahilindeki teknik potansiyellere dayalı hayali ürünler olup kurgusal senaryolardan ibarettir. Aklımızda bulunması fikirsel açıdan yararlı olabilir diye düşündüm. Ki zaten kesinlik ve garanti asla yoktur. Piyasada her şey her gün değişebiliyor biliyorsunuz, geleceği kimse bilemez. O yüzden buna göre işlem yapılmaması hususunda uyarımdır ki kendim dahi yapmıyorum... Bereketli kazançlar dilerim.

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen üstadım hepimiz doyduk artık bana müsaade demediğimiz için hep yükseklerde :))

eser38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba ben de seni etiketleseydim diyordum :))

Yine gözümüz yükseklerde
Gümüş akıyor perde perde :))

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Bu dur yazacaktım:)) pardon

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Merhaba, tam uydu Burdur:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

O zaman gözün yükseklerde senin :) subniminal takılıyorsun

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla dostum buz dağları bölgesindeyiz
Hani bir şarkı var,

Bir yol var ama her yerde tuzak
Bir yol daha var, dönmek de yasak
Deryaya yakın, dünyadan uzak
Deryaya yakın, dünyadan uzak

Bal2kes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Patron karar bölgesindeyiz
Değilmi sıkıştı iyice nereye patlayacak

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim. Bereketli kazançlar inşallah

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim hocam sizden de kaçmamıştır zaten.
Bir köşede bulunsun bunlar, aklımızda kalsın diye.
ihtimaller bitmiyor. Bir çok çalışma var da fırsat buldukça uğraştıkça hazırlayıp atmaya çalışıyorum ben de.
Sizin de katkılarınız çok fazla sayfaya emekleriniz...
Çok teşekkürler her daim. Bilmukabele

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Emeğinize sağlık abi...

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

elinize saglık , iki gündür gözüme ilişiyordu , siz paylaşmış oldunuz , aynı fikirdeyim , inşallah gerçekleşir de site bayram yerine döner

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum