Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:21
EUR 35.0338 13:00:21
USD 32.2804 13:00:21
ALTIN ONS $2382.6550 13:00:21

Konu: Verdigini geri almıs- bilgi

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Aldıgını gerı vermıs her 2 metal ıcınde hemen hemen boyle bır olusum var.

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Sanada allah iyilik versin

Gold27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Amin cümlemiz inşallah açılışa az kaldi

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold27 ()

Bize bisey vermedi

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kımseden cekındıgım yok kardesım, kahın degıliz analız yapıyoruz, tabıkı yanılabılırz.
Ama al- st tut- cıkacak- dusecek yorumları tarzım degıl

sebebnıne gelınce burda zaman hızlı calsıyor, sabır zayıf beklemeyı bılmıyoruz, maas ıcın 30 gun bekeleyen burda emtıa alınca hemen cıksın ıstıyor. o zaman kım kaybedecek ve kaybeden olmayıncada kım nerden kazanacak.

Yanı bekmelntılerım benım 2-4 haftalıktır hemen yarın ıcın yada 1-2 saat ıcın degıldır ne yatırırım bu sekılde ne yorumlarım.

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Allah iyilik versin

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Şükür iyiyim kardeşim yorumlari takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Teşekkür ederim sen nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam çekinmeyin kimseden siz gördüğünüzü söyleyin olur olmaz insanlara ytd. olmadığını söylüyorsunuz zaten.. Bir açık TOBO oluşumu görüyor musunuz? Hayırlı geceler.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yorumlar bolumunden grafıklerı ıncelersenız, daha detaylı bılgıler bulabılırsınız.

3-4 ayda verdıgını nasıl aldıgı- hangı noktalata degdıgınde gerı dondugu, genel degerlendırme grafıklerı var.

Ben al- sat yukselecek dusecekten cok, genel bılgılendırme calısmalaraına daha onem verıyor ve o meanda teknık bılgıler paylasırım.

En azından bos zamanlarınızda ıncelemenız grafık okuma konusunda ve onumuzu gorme konusunda faydalı olacaktır.

rzc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rzc ()

Yani cikmaya baslarmi artik 3 ay oldu sanirim

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Zirvelerden alımlar tehlıkelıdır, bunu zırvelere cıktıgımızda yazmıstım,

Ancak yukselırken hep daha yukselecek sanılır ve genelde oyle yorumlar yapılır.

O gunlerde de yıl sonu 500-600 yazanlar sımdılerde marta ısaret edıyor o rakamları.

Yanı her 3-4 ayda bır baslangıc noktasına gelıyor.

Zaman aralıklarını takıp edebılırsenız, zırvelerde yakalanmamıs olursunuz

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Teşekkür ederim ustam biraz öğreniyorum galiba sizin ve @hakan7038 kardeşimin grafikleri çok güzel açıklamalı degerli vaktinizi ayirdiginiz için teşekkür ederim iyiki varsınız sevgi ve saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Emeğine saglık üstad tersde olanlar için malesef üzücü olsada gerçekler bunlar teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

gecmıs garfıklerı ıncele sıstem hep aynı,

3-4 ayda verdıgını gerı almıs,

gecmıs garfıklerımde yıne bu sekılde bır calısma var. bıraz gerıde grafıkler bolumunden bulablırsınız

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aynen nur, basladıgı yere gerı donmus, yenı baslangıc ıcın baklentıye gırmıs gorunuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Sagol var ol kardeşim nice 500'lere:):)sen anladın:)

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Ben sadece şunu öğrenmek istiyorum 4 ayda aldığını verecekse tekrar bu seviyeler görülürmü?

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım dusecek yada cıkacak demedım yada o anlamda cızılmıs bır grafık degıl, verdıgını almıs.

Burdan sız analız yapabılırsınız zaten bılgılendırme ıcın hazırlanmıs, yorumsuz tarafsız tespıt calısması.

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ustam verdiğini geri aldı nekadar düşerse tekrar yükselişe geçtiğinde zirve yapıyor yay gibi düşünüyorum ne kadar gerilirse okadar yükseğe gider yaniliyormuyumki

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Dokundum 3 kere :- ))

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Açıklama yaparmısınız lütfen anlamıyorum grafikten kusura bakmayın .. emeğinize sağlık bu arada ..

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Nasıl tahmin ettiğin gibi oluyor sen değilmiydin Mart ayında gümüşü güzel yerden alacam diyen şimdi al o zzaman nisana kadar hem kar eden hem de gram artırın

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

İnsanlar duymak ıstedıklerı soylendıgınde mutlu olurlar,
Gercekler pek sevılmez
Ama ılk etapta acı gelsede sonucu tatlı olur gerceklerın.

Saygı bızden kardesım

1BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Kola cips çigdem vs stok yaptım haberin olsun şimdilik çaya kahveye devam bol kazançlar kardeşim:))

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Seni takip eden kaybetmez abi
Yatırımın olmasına rağmen
Gerçekleri konuşuyorsun
Bazı yıl- dızlılar gibi mavi boncuk ile
Yılbaşında 530
Olmadı mart ayında 580 gibi
Astronomik rakamlar veripte
Kimsenin duyguları ile oynamıyorsun, saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Şimdi benim anlamadığım burda 4 ay sonra 560 a dayanacak sonra 400 lü civarları tekrardan mı yoklıcak?

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Balık almaya alısmıs bır mılletız(al- sat- tut denen yorumlar sevılıyor)

Balık tutmak verdıgınız oltanın pek kıymetı olmuyor ama faydalananlar var azda olsa, sevındırıcı

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Yani yükselebilirmi

2BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Abi :- ))
Tam da tahmin ettiğim gibi
Eline emeğine sağlık
Lıke bırakılmıştır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum