Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:50:17
EUR 34.7748 22:50:17
USD 32.4684 22:50:17
ALTIN ONS $2337.9850 22:50:17

Konu: eth de obo(sakal) ve tobo(bıyık) formosyonu :)

eth grafiğinde 780 hedefli obo ve 1676 hedefli tobo oluşumu mevcut! alım satım tavsiyesi değildir! bilgi amaçlı paylaşımdır! hayırlı akşamlar,
hayırlı bereketli haftalar dilerim.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Çok da ilginç aslında neden eth almadınız? Pek güvenmediğiniz için mi? Merak ettim. Elbet bir bildiğiniz vardır

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Peki teşekkürler :)

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

düşeni kırmış, ath sini deneyebilir, yani yeni rekor denemesi yapabilir,1400 küsürlerde ama tam hatırlmıyorum şimdi kaç olduğunu, bende yok eth

Biriyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Öyle mi? Peki eth buradan ne yapacak :)) sizce iyi bir düzeltme gelir mi? Şansıma bozdum çıktı :)

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

o çizimler yanlış, nizami değil, obo tobo yok grafikte

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1350 yi gemezse ne olur:)

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Kalır kalır bunun gözü yukarıda, ben düşeceğini sanmıyorum çünkü ben sattım ya artık aya kadar uçar :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1293 üzeri 8 saat kalırsa tobo çalışma ihtimali yüksek diye biliriz! ytd
Hayırlı sabahlar

0BeğenmedimŞikayet

Kınıklı_ ()

1440 ı geçsin 2k ya kadar yolu olabilir. Yeter ki btc taş koymasın. Ytd.

Ucuz_kahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

1676 zor bence ama inşallah diyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Bizim obo oldu tobo desene :)))

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gelmezse kendisi bilir:)

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

teşekkürler periyot arkadaşım bakalım gelecek mi beklediğimiz :))

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Teşekkürler hocam bunu söylemen bile çok değerli ?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

kriptolara yeni bakmaya başladım o yüzden huyunu suyunu bilmiyorum daha, o yüzden size yardımcı olamıyorum. hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Obo ne demek biliyorum benim anlamadığım sizin tahmininiz nedir ? Yani obo mu bekliyorsunuz tobo mu ? Çok durgun bu gibi durumlarda obo mu olur yoksa tobo mu?

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

çıkmasını beklicez artık:)

1BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Mesajım çıkmadı :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

merak ettim şimdi:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

grafiğin adı sakal bıyık formosyonu:) normalde böyle bir fm yok:)yani 780 ihtimali de mevcut,1676 ihtimali de! tobo yükseliş fmsi, obo düşüş fmsi kardeşim! çalışma noktaları grafik üzerine yazdım . hayırlı akşamlar bereketli kazançlar. çalışma noktasını yukarı kırarsa 1676 gelebilir! aşağı kırarsa 780 gelebilir! tabi bunlar birer ihtimalden ibaret...

0BeğenmedimŞikayet

Ucuz_kahin ()

Hocam ben pek anlamıyorum İbo ve tobo ama şunu sormak istiyorum eth ne kadar olur yani tavsiye kabul etmiyorum bilgi amaçlı soruyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hayırlı akşamlar

ATT35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ilginç nasıl yani:)

1BeğenmedimŞikayet

ATT35 ()

Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Biriyim ()

Teşekkürler bunun için bu arada söylemeden geçemeyeceğim geçen paylaştığın grafikte adın soyadın ve plaka kodun vardı benim bir arkadaşımın akrabasısın yüzde yüz aynı şehir ve aynı soyad :) çok yakın arkadaşım değil liseden sosyal medyadan takipleşiyoruz o kadar.
Tekrar teşekkürler :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum