Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 19:28:06
EUR 34.7806 19:28:06
USD 32.3740 19:28:06
ALTIN ONS $2346.2850 19:28:06

Grafiği gönderen: dtmustafa

1250 aşağıda gelebilecek bir trend noktası ama iştah çok. direk gitme ihtimli dahayüksek. eğer 1360 geçilirse sert gider.

ana hedef 1700 üstünde.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Teşekkür ederim listeye aldım öğrenirim inşallah vakko tam destekte gibi geldi grafikte bana hocam ikisinide araştırıyorum su an

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

YANLIIŞ BİLİNENLER : 1- Düşen hissede hacimli olması kötüdür. Yükselen hissede hacim iyidir. Düşerken hacimsiz düşerse fake harekettir. az bekletip sert çıkar. Ama düşerken hacim çoksa maliyetlenme çok olacağı için o bölgede hisse geri kalktığında o bölge direnç olur. 2- derinlik izlerken sol yani alım kademerlindeki toplam emir sağ yani satıcı kademelerindeki toplam emr lotundandan fazla ise o hisse pasiftir hisse sürülmez. destekte mal alımı bekler tahtacı. hatta yüklü alımların üstüne bazen satış yapar korkan ky daha düşecek diye mal satar onun üstüne hisseyi sürerler. aksine satıcı kısmında lot sayısı fazlaysa korkmayın. bilinki düşüş hacimsiz olur ve çok düşürmezler. aşağıdan ky ye mal verdirmezler. satıcı kademesini doldururlar ki ky aha bu çok satan var düşecek algısıyla sattırıp toplarlar. 3. her citi her bank of u yabancı sanmayın. bıyıklı yabancı yani tahtacılardır onlar. yabancı girdi diye hisseyi az çıkartıp mal çakar. 4- destek bölgesi etrafında dolanıp çıkmıyorsa hisse o desteği fake olarak kırarlar 3-5 kademe aşağıda ky satışıyla birlikte tekrar toplarlar. o yüzden destek kırılımında stop olursanız bile döner gibiyse geri alım yapılmalı. veya destekaltına % 2 kadar düşmedikçe satmamalısınız. 5- lot satarken abanarak lot satılmaz. bazen 10 15 kademe aşağıya lot satıyorsunuz. 1 tahtada 10 15 kademe ne demek? paranız çöp mü sizin?

bu notu okuyunuz. kabaca kendi tecrübelerimden

ekrem_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

EYVALLAH yeni yeni derinlik takip ediyorum kademelere göre emir girip bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

mevcut seviyeden % 5 aşağı ihtimali mevcut. yukarda kısada % 30- %50 arası marj var. kar- zarar risk analizinde bu riske değilebilir. endexin pis bozuşunu görürseniz iş değişir. parçalı alım yapınız mutlaka. aşağı için elde tl olsun. yukarda hedefli hisseler düşse bile seri çıakr unutmayın

Ervayusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Çok tesekkurler bende tire yi araştırıyordum vakko ve tire incelemeye başlıyorum tire bu günlerde sizce kactan alinir hemen mi alınmalı

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

gereldede trade güzel ama tirede formasyonda var bence tireyi tercih etmeniz dhaa güzel olu. r vakko da güzelbak. hem formasyonu var hem trade. vakko- tire

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

48 altı üzer. ama strateji uygun. seri olmak lazım kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

48-49 arası alım 51-52 arası satış uygunmu Kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Fiyat alarak bana gerel ve tire uyuyor araştırayım çok teşekkürler günlük al sat yapmak istiyorum gerel olurmu sizce

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Bekliycem artık bu hisseler bistte çok şey öğretiyor atlas tada ben 2 ay bekledim temettü tarihinde kurtuldum böyle böyle öğrenecem heralde

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bir sürü hisse var gardaşım ya daha güzel hisseler bul :) bak gerel- indes- cemtaş- tire güzel trade hisseleriş

Hatta tirenin formasyon hedefi var % 50 kar marjı var. hem trade hem orta vadelik hisse :)

cemtaş yüksek potansiyel ivar çok güzel yerler görecek bence

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

korkma kırsa bile toplar. her hissenin bir dğeeri var. o hisse zaten milleti zamanında üzmüş dibi görmüş. bu sene kademe kademe çıakrcaklar ama yinede pis kağıt :)

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Grafikte üçgeni assagi kurmasından çok korktum bu seviyelerine raziyim anlicaniz

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Bende böyle al sat yapabileceğim hisse istiyorum destek direnci öğrenip günlük ve fiyatı biraz uygun sizce hangisi olur araştırıp grafiğini ogrensem

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

2 tur attım kardeş. yarında atıcam

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

mkardeş gruplar 1 anda acımasızca çıktılar. ama tekrar girecekler. 3 üstünde bütün piyasa girer. grup mrup dinlemez. ama malesef çok pis bir kağıt cinsin tekidir

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Öncelikle cevabınız için teşekkürler ortalamam 2 49 yüksek değil hisseyi iyi öğrenebilirsem al satla taşımak istiyordum ama son hareketi korkuttu benim şansımda n hep guruplar hisseye giriyor pekgy dede öyle oldu araştırıyorum al sat yapabilsem

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Sattınız mı duruyor mu

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

1360 üstünde alımlara dewam ederim İnşallah

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bende içindeyim tradedeyim. abartmışım 205 tane almışım :) yarın 1360 üstüne hacimli hareket gelirse 1400 üstü var. ana hedef kademe kademe 1700 falama yapa yapa

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

gruplar tekrar girecekler bu hisseye. az zamanın gider. ama her türlü güzel karlar alırsın bundan

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ortalaman kaç ozgyo idi demi? x2 si var bu yıl söyleyim sana.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kutpo da rüzgar estirdik bugün:)

wasgemove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Bfren aldım

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

mustafa hocam, gumusle ilgili yorum alabilirmiyiz. borsaya ayak basmissin gerci.

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Ustam aldınmı kutpo alıcılı açtı baya etkinedermi sence

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Beklersem kurtulma şansım olurmu sizce bekliycem orta vade yükselirse

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Cevabınız için çok teşekkürler ortalamam 2.48 cikma firsati olur insallah

0BeğenmedimŞikayet

huseynkarakaya ()

Hocam günaydın. Bera ile ilgili bir çalışmanız var mı acaba.

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

evet pis bir kağıt. gruplar 1 anda çıkış yaptı soluksuz geri trende geldi. bu yıl güzel performansı olacak ama pislik bir kağıttır. şu an desteğe yakın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum