Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 03:16:50
EUR 34.8924 03:16:50
USD 32.5361 03:16:50
ALTIN ONS $2335.2600 03:16:50

Grafiği gönderen: dtmustafa

3 ay sonunda güzel yerlerde olacağına inanıyorum.

işi bilen trade ile daha fazla kazanır.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karaçocuk_40 ()

Ulasılmaz Ustat orge sizce daha düsermi varmıdir bi fikriniz. sizin değerli bilginizden yararlansak teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Üstad sanel gibi şuan elinizde öneri var mı .. tşk ler

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Üstad uzun zamandır yoktunuz... froto ya kısa/ orta vade plan için nerden giriş yapmamız uygun olur... sizin görüşünüz değerli tşk. ler

Trade için de ilave tavsiye kağıdınz tşk. ler üstad

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

şimdi alınırmı üstad hedef neresi?

0BeğenmedimŞikayet

Metin2559 ()

Mustafa hocam var mı gözüne carpan

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

alt yorum ve mevcut durum. o kadar testereyse rağmen % 100 den fazla vermiş nerdeyse.

0BeğenmedimŞikayet

ASAFRONİ ()

Kutpoda durum nedir Mustafa abi

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Teşekkürler hocam sagulun

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Günaydın 2.312 ve 2.40 üzerinde tutunursa tekrar yukarları hedefleyebikit aksi takdirde negatif olabilir şuan ana trent yukarı

Ervayusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral0060 ()

o zaman bereketli olsun bol kazançlar

wasgemove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ervayusuf ()

Günaydın alton hocam ozgyo bakabildinizmi

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yok kendi teknik bakışımla işlem yapıom. temeli bir tık arkada bırkıorum.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Niye hocam yatırım şirketlerinin aldığını alıp satmak lamı uğraşıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bende bakıomda 2. plana atıom artıkk :)

0BeğenmedimŞikayet

tradealtan ()

gubrede hersey olabilir alıp çok daha yukarıya atabilir nötr kalabilir ama kesin olan birşey var çok aşağı atmaz

Nurdagli27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurdagli27 ()

S. a iyi geceler gübre yorumu yapabilirmi siniz

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ben hala bakiyirum fk ve pddd ye favok marjlarina bakmadan olmazki zaten hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

eymen_35 ()

Pegyo ya bakarmısınız müsait olunca 2.70 ortalama bölündü bide nasıl bi yol izlesek şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Üstad eczyt ınveo ve Hekts konusunda görüşünüzü alabilir miyim

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

100 üstü var kardeş. ama yatay bağlarsa bu 50 lerden 25 lere düştüğü ve sonrasınd yatay kaldığı gibi olabilir. sonrasında gide. r veya direk gşider. ama 100 üstü var bunda. Kardeş eskiden pd- dd bakılırmış. şimdi öyle bir yatırımcı varki çok yüksek fk pddd olamsına rağmen hisseler uçuyor. Böyle hisselerde ya çok küçük lotlar alacaksınız. ya da vur kaç yapacaksınız. riski büyüktür.

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Orta vaded e nasıl sizce yeni zirvelere gorebilirmi sizce o potansiyel varmı bilmiyorum bu kagıtta

4BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim tepelerde gezen hisselerde en güzel tepki bölgeieri fibo 0.5 ve fibo 0.618 bölgesidir. eğer bir hisse tepeden dönüyorsa ilk mumu uzun iğneli ise aslave asla 2.. tabanda bozsa bile almamak gerek ki bu kutpo ise kesin almamak lazım. ama şimdi fibo 0.5 de kapattı. 1 sonraki taban fibo 0.618. böyle hisselerde helede yıldız pazar hissesi bu tepki gelir. biz o tepkiye oynucaz o yüzden fibo 0.5den mal aldım. eğer fibo 0.618 gelirse 2 katı mal alacağım tepkide %7 ile 15 arasında bir yerde vercem malı. ya böyle hisselere bulaşmıcan. ya da fibo 0.5-0.618 arasını beklicen

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Ben aldım ya kutpoyu 61 den valla ortalama düşürmek için beklicem biraz

Kral0060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral0060 ()

pazartesi kapanış önemli bence ben olsam yarın izlemede kalırdım salı günü ona göre hareket ederdim

0BeğenmedimŞikayet

Kral0060 ()

yani tercih meselesi, benim ki biraz daha garanti gibi:))

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Ben bu hisseyi 61 den taban bozucak die aldım tabandan almıştım sizce kısaca 61 ler mumkunmu yoksa sizin görüşunuze göre yataymı gider bı sure orta ve uzunsa hedefi nedir sizce bilgileriniz için teşekkürler eksik olmayin

0BeğenmedimŞikayet

58_Gora_58 ()

Bereketli olsun o halde

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim 2 senaryo var. tahtada savaş var. riski fazla.
1. senaryo= ky dökme operasyonu 42ile 50 arasından döndürüp yatay bile yapmadan yeni zirve götürmesi. İhtimal var mı? var. garip şeyler oluyor çünkü.

2. senaryo= 1 taban veya tabana yakın açarsa tepkiye oynamalık alıp % 7-15 arasında karda satmak.

ben 2. senaryo oynayacağım. 42-45 çok bekleyen var. ama bence pazartesi teknik eşleşmede taban eşleşip son saniyelede taban kaldıırp. az eksi açıp ordan yukarı verecekler :) ben tahtacı olsam bu kadar taban veya 42 bekleyenlere mal aldırmaz böyle yapardım :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ben lahsen 3 kademede alım uygun göroyurm. burdan 3.30 lardan gelirse 3.10 lardan. burdan yukarı gşider aşağı hiç gelmezse az yukardan 2. kademe alırım. 3. kademe trend kırılırsa alırım

Kral0060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Sa ustam kutpo görüşün nedir hisse yıldız pazarda 3 taban yaptı sizce nasıl duruyor siz olsanız stopu nereye koyardınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum