Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:34:31
EUR 34.7402 20:34:31
USD 32.4522 20:34:31
ALTIN ONS $2336.6250 20:34:31

Konu: Vstel 30 hedefimiz devamke

Düzeltme bittiğinde 27 ler hızlı kırılıp 30 a yol gelir inşallah

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Böyle böyle zarar ediyoruz zaten

Cem0176 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sokm 13.11 ussel hareketli ortalama (ema) üzeri ve ıchimokou kanal direnci 143.20 üzerine atmali

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Oda iyi özellikle fd favok iyi

0BeğenmedimŞikayet

DevreKesici ()

O is hep oylr oluyo zati

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Valla tlmanda beni uyuz etti sattım. Ama neyi sattıysam 2-3 e katladı. Hala tlman izliyorum. Umarım onu da ardından izlemem.

DevreKesici için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DevreKesici ()

Beni uyuz edeni almiuom. ben

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Lotu çok, baktım. Ama teknikte sanki yukarı gibi görünüyor. Kanal dibinde diye baktım :)

DevreKesici için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Goody sizin dediğiniz hisseydi. Grafiği sanki Hdfgs gibi sağlam ilerliyor. Devam mıdır öngörünüz? Borusan sıkışmış bryatta öyle. ? teknikte yanlış okuyor muyum sizce ? Bir ara grafiklere zamanınız olursa bakar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

DevreKesici ()

Sokm uyuzdur :))

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Bir de sokm grafik iyi duruyor . Kanal dibindeyiz yanılmıyorsam.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Vesbe nasıl hocam

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Vstelde hedef orta vade 27 ve 30 larin kırılması ile birlikte 36 TL'ye yükselmiş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum