Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0876 17:12:39
EUR 35.0413 17:12:39
USD 32.1965 17:12:39
ALTIN ONS $2375.2300 17:12:39

Grafiği gönderen: Hasan_3444

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

O arası çok boş kaldı hocam orayı istiycek bence 23.000 bence yakın gibi duruyor sende gördünmu o boşluğu grafikte

turgay52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Düşüş başlamadan sezmistim grafiğe bakınca paylaşır paylaşmaz düşmeye başladı buralar sıkıntılı bölge ne alınır ne satilir dikkatli olun

turgay52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turgay52 ()

Şu ortamda zor ama belli de olmuyor Nalet şey.

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Ortadaki okla cizdigim boşluğu isteyebilir ytd. Dikkatli olun başa sarabilir gümüş dikkatli olun

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

26.000 dolar gelirse onsta 28 en tepe oraya çıkabilir

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Benim amacım gümüşü bilmeyen acemi yatırımcı bı nebze anlasın arada boşluk var 25 .000 dolarla 22.000 dolar arasında gümüş sıkıştı orada ya assagisi ya yukarısi olacaktı benim görüşüm 23.500dolara kadar sarkması kotu seneryo 22.000 doları isteyebilir dikkatli olun

0BeğenmedimŞikayet

Mehmeterz ()

salkarsa bende sallaram valla,

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

(((ACİLLL))) arkadaşlar düşüş başlamadan uyarı yaptım pek tiye alan olmadı ben insanı görevimi yapayım 24500 destek alanı kirarsa şayet 22 dolar dip seviyesi şayet oraya geleceğini düşünmüyorum 23 dolara kadar sarkabilir

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

(((ACİLLL))) Anlamayan insanın bile anlayacagi dümdüz bı çizim suan tam sınırdayiz 24.500 destek alanımız kirarsa 22 dolara merhaba diyebiliriz 26 dolara dayanirsa hızlı şekilde 28 dolar gelebilir benim tahminim yükselişe geçmeden önce görüneceği gibi oradaki boşluğu doldurup 23.500 24.000 doları desteklemesi

https://altin.in/hasan_3444

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Dikkatli olun benden bukadar yırttım kendimi resmen 24.500 u kirarsa 22 dolar en dip seviye gelebilir tahminim 23.500 de durması

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Arkadaşlar açık ve net sadece bakın alt çizgisi doldurmamış bı gümüş ons var 22 dolara gitmek isteyebilir düşüş başlamadan paylaşmıştım dikkatli olun

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

(((ACİLLL))) Anlamayan insanın bile anlayacagi dümdüz bı çizim suan tam sınırdayiz 24.500 destek alanımız kirarsa 22 dolara merhaba diyebiliriz 26 dolara dayanirsa hızlı şekilde 28 dolar gelebilir benim tahminim yükselişe geçmeden önce görüneceği gibi oradaki boşluğu doldurup 23.500 24.000 doları desteklemesi

https://altin.in/hasan_3444

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

24.500u kirarsa şayet 22 dolara kadar en dip rakam sarkabilir

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Şuan sınırdayiz ya onsta 28 doları zorlariz yada kotu seneryo 22 dolara kadar sarkabilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum