Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 09:56:20
EUR 35.0830 09:56:20
USD 32.2778 09:56:20
ALTIN ONS $2386.1550 09:56:20

Konu: Gümüş Ons 4H'de Olası 2'li Dip Senaryosu

Merhabalar dostlar. Çok kabaca 4 Saatlik grafik üzerinde geçen günlerden beri aklımda olan bir durum birkaç kez belirtmiştim sayfada. Bir 2'li dip potansiyeli olabilir, bununla birlikte bir çelişik durum olan 24.40-50 bandına inmek çok risklidir aşağı kırması durumunda şelale bile olabilir! Tamamen hayali bir senaryodur, kesinlik ve garanti içermez. Yatırım tavsiyesi değildir. Potansiyel bir oluşum fikridir. Buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım yine...

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve ayrıca da hacim durumları. Teknik durumlar ve teknik dışı gelişmeler... Rica ederim.

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Bilgiler için teşekkürler:))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Harika tatlı olur :) bu seviyelerde çok saatlik kapanışlar olursa tabiki. ytd
Lakin buraya kadar bile gelmesi benim için başarı :)

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Şahane olur:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu 2 Hafta önceki erken kabaca çalışmamızın da hedefini alabilir miyiz acaba boyun üzerine geçtik kapanışlar güzel olursa. 27-28-29 bandına kadar potansiyel ihtimaller... Asla ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet knk saat 13 4h kapanışta mesela 24.70 lere salması çok tehlikeli bir durum olabilir. Ama daha erken. Arada çok al sat fırsatı oluyor dikkatli davranıp makul işlemler yapınca kar vermesi kaçınılmaz... ytd

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Aynen knk zaten uzun vadeci degilim cok al sat daha cok kar getirisi var dedigin gibide zaten piyasa suan bi iniyor bi cikiyor

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence de kabul edilebilir. Ki zaten güç alması için de kötü değil. Belki dediğim gibi stopları patlatıp çıktılar ve belki trene birilerini bindirdiler indirdiler... Lakin alttan alanlar satış vereceği için biraz zorlanacaktır dirençlerde. Günlükte bu seviyelerde 25.00-25.15 kapatsak bile iyi bana göre şimdilik biraz çok erken ama böyle olsa güzel olur diye düşünüyordum. ytd
Fm çalışsa dediğin gibi nihai hedefi 27 üzerinde ama işte her zaman çalışmayabiliyor bu fmlar oyun kurucu efendiler işi biliyor demiştik ya :) ytd

Harun7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TCGT66 ()

Gece 2 30 civarı

Bilgin555 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harun7 ()

Hocam bende baktımda kabul edilebilr sanki dipler ? Eğer fm işe yararsa 27 lere götürür gibi gördüm?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hatta şimdi baktım 24 lere kadar salınım yapmış gece...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ons ile dolar birlikte yükseliş olursa çok iyi olur. Benim Kelebek fm çalışırsa 25.10 ları açtığımızda 25.25-30 lara gidebilir ilerleyen saatlerde. Aslında 6.10 lar çok uzak da sayılmaz yani lakin inişli çıkışlı oluyor bazı bölgelerde satış dalgası olabiliyor direnç noktalarında. Sonuçta 24.20 lere kadar sarkmış gece ve şimdi 1 dolar prim yapmış bile oluyor. Ama inşallah duruma göre iyi giderse kara bile geçebilirsin. Dirençlerde parçalı çıkıp desteklerde parçalı girmek ve full işlem yapmamak elde TL bulundurmak her zaman önemli oluyor gümüş dünyasında kanka. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bilgin555 ()

Baskan 5.83 dediler 5.73 u kacta gordu

TCGT66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

O zaman iyi donmus knk vallaha tl olan alsa bi gunde Allah bin bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Knk vallaha 610 lardan fuldeyim erken girdim biraz aile baskisiyla ama yani kac defa 610 630 yapti bi gunde nasip yine kotu degil saglam bi yukselir artik insallah dolar iyi zaten onsun keyifini bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaten amaç sattırmak için tuzak ya da silkeleme yahut oralardan dönüp yükselecek diye de tuzak olabilir her ihtimal var oyunlar bitmez ama yükselmesi için önce düşüş düşüş için önce yükseliş gerekiyor bazen... ytd

0BeğenmedimŞikayet

TCGT66 ()

Ons geve 1808 anlık gördü gümüş 5.73 gördü 6.16 tersteyi korktum satacaktım

0BeğenmedimŞikayet

TCGT66 ()

Gece 5 .73 gördü

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ben de öyle düşünüyorum :) ama garanti bir şey olmuyor bu piyasada kanka bazen fake atıyor tuzak atıyor bazen alta kıramıyorsa üste gidiyor yahut tam tersi ama işte bunlar teknik olarak böyle teknik dışı gelişmeler bazen her şeyi değiştirebiliyor. Her şeye rağmen elde TL olması temkin iyidir

1BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Knk sey sorcam sana kac defadir 5.80 den donuyor bu gecede oyle oldu bu iyiyemi isaret asagiya gitcek olsa coktan kirmasi gerekir di dem i insallah yukselis yonlu devam eder

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok kabaca yaptığım bu grafikteki gümüş onsta 2'li Dip çalışması daha olabilir diye geçen cuma atmıştım. Ki çalışırsa çok güzel olurdu. Ama aşması gereken çok seviye var ihtimal işte... Yine de ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum