Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 15:23:45
EUR 34.8337 15:23:45
USD 32.4680 15:23:45
ALTIN ONS $2343.1100 15:23:45

Konu: Süper Boğa Görseli

Sevgili gümüş sayfası sakinleri.
Yeni The Ec.nomist görseli. Aslında paylaşmak istemiyordum ama yine de fikirleri olanları yorumlara beklerim.
(Asla yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın sonuçta bir çizim.)

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Dost bu konuda biraz saçmalıyayım..
Sanki görseldeki delici kesici aletler ile (bakıldığında akla neresi geliyorsa) vurgulanmak istenen bir ül/ke mevcut ve ona karşı, süper gücün ellerinde olduğundan bahsedilmiş olabilir mi.
Saçmalık işte..

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum onur abi bana göre Çin atağa geçiyor Bu görselden çıkarımım bu yönde. Çin'de bu yıl Boğa yılına girdi yanlış bilmiyorsam Aslı 12 Hayvanlı Türk takvimine dayanan Çin takvimine göre. Diğer taraftan da kripto sanal varlıkların yükselişi olabilir diye düşünüyorum. Diğer taraftan söylediklerine katılıyorum. ytd

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim sevgili Nur hanım, yorumlarınız için.
Sınırlı olan, arzı az olan her şey daha çok prim yapar günü gelince. Sonuçta yüksek oranda stok yapan fonlar var ve ben onların hareketlerini izliyorum arada. Mutlaka bu belirtmiş olduğun sebepler dolayısıyla olduğunu düşünüyorum ben de.
Saygılar

Nur06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Xpress ()

Simdiden gecen sene bu zamanlarda 2.40tan aliyorduk diyoruz ilerleyen yillarda kimbilir kaclari konusacagiz

Nur06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Nur06 ()

Sevgili boss,
Gümüş birçok sanayi üretiminde hammadde olarak kullanılmakta. Ayrıca şarj edilebilir araçların da hammaddesi olarak kullanılacak. Bu demek oluyorki üretim devreye girdiğinde gümüş ihtiyacı alıp başını gidecek. İşte o zaman sınırlı stoğu olan bir emtia bu fiyatlarda tabiki kalmayacak. Ancak kısa dönemli yatırımcı arkadaşlar bunu yarın 7 diğer gün 8 gibi algılamamalı.2025 yılında bu günleri konuşup "gümüş bir zamanlar 6 tl idi" diyecegimiz de muhakkak.
Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ava giden avlanır demişler

FundaErdemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kriptolar erirse buralar bayram belki de

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Kes bitane kurban hocam

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Bende oyle dusunuyorum sonucta dunya uzerinde dolas para miktari belli. Kripto, hisseler, emtialar geziyor. Bugun tether icin dava sonucu bekleniyor. Belki derin bir dusus olursa paralar buraya gelebilir. Karari verenler oynayacak biz izleyecez. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Boğa piyasalarda yükseliş trendi demek sonuçta ama bilemiyorum... Ytd

Mali______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emr06 ()

Pastırma var verem mi dün ki kar dan :))

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Canim acayip kurban eti çektii :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her boğanın sonu kurban olmak olabilir sonuçta

FundaErdemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kasap keseceği kurbanın önce boynunu okşarmış diyeyim ben dd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti55 ()

Yazıyı resimsiz olarak da yollayabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ama boğa super boğa super men gibi hiç bir silah işlemez... Anlamı da olabilir... ytd

teacher2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olabilir bilemiyorum. Ben dediğim gibi sanal varlıklar ile ilgili olduğunu düşünüyorum i. Ama bilemem tabi. ytd

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaten altındaki yazıların her zaman görseller ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. Bazen ilişkili gibi olsa da aslında derin anlamda Subliminal görseller olabiliyor bana göre o yüzden paylaştım. Metni kopyalayarak atarım olursa. ytd

Musti55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hızlı giden boğanın sonu mezbahane diyor sanki

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hızlı giden atın diye bir tabir vadır bizde burdada hızlı giden boğanın sonu mecbahanede biter gibi duruyor

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti55 ()

Resmin altındaki yazının devamı varsa yollarmısın? Resimde anlatılanla yazı arasında çok az da olsa farklılık var.

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Hisse senetleri diyor gumus ve altinla alakali degil bence. Gumus ve altini sanki kotu bir son bekliyor gibi ytd. Artik iyice dusus yonunde beklentim artti cikis beklesikce ya dustu ya yataya bagladi.

0BeğenmedimŞikayet

teacher2525 ()

bence ucmak isteye. bogalara karsi tum silahlar cekilmis demek istemis ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fırsatlari_kaçıran ()

Aynen katılıyorum. korkarimki orda çok kurbanlik izdihamı yaşanacak. insaallah haksız çıkarım. hele ülkemizden olmasın ytd

0BeğenmedimŞikayet

FundaErdemir ()

sanki hertürlü boğaları avlayacaklar der gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Yukarıya giden Süpermen Boğanın yanındaki kesici, delici, av malzemesi ve patlayıcı materyallerin uc kısımları aşağı istikameti göstermekte 1 tanesi hariç hepsi sanki boğanın çıkışına engel olamak maksadı ile kullanılmak üzere (belkide kullanılıyordur)...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ben zaten sanal varlıklarla ilgili olduğunu düşünüyorum. Gümüş ya da altın ile ilgisi var mı bir şey demek zor... ytd

Fırsatlari_kaçıran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Hisse senedi fiyatlarındaki çılgın yükseliş neden devam edebilir? piyasanın erimesine pek çok şey engel olabilir. Ama daha yakından bakıldığında, hiçbiri o kadar korkunç görünmüyor. Turkcesi bu. Bogalar yukselis trendinde gibi birsey galiba.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum