Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 04:21:31
EUR 34.9007 04:21:31
USD 32.5594 04:21:31
ALTIN ONS $2322.2150 04:21:31

Konu: <@kıncı> qram kırılıma dikkat.

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Seyfettinbudak ()

arkadaşlar altın yüksek prim yapacak. sabredin az kaldı. hiçbir yatırrım aracı ssürekli düşmezde yükselmezde. aslına bakarsanız bu düşüşler yayın gerilmesi gibidir. dahada yukarı atar.

1BeğenmedimŞikayet

elif9419 ()

evet hocam biz biraz ona aldandık 540 tan nereye düşebilir daha dedik işte olan ortada 100 tlden fazla düştü gram... güvenli limandı şuan hisse senedinden bir farkı kalmadı :(

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yapılan bir yanlıda ortalama alımlarının arasının çok aralı olması en az %5 yani 20-25 tl düşüşlerde ortalama yapılmalı bana göre ve 4 -5 şeklindee olmalı 500 den alan birisi 400 den de alabilmeli hep iyi senaryoyu düşünüp pozisyon alınıyor ..

elif9419 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elif9419 ()

umarım hocam ortalamamı anca 478 e düşürebildim son tl var aslında elimde ortalamayı düşürmek için bir kısım alsam mı dedim ama 410 falan diyorsunuz bekliyim ben.. çıkarsa çıkçak zaten... düşerse çok sıkıntı araba alacaktım :(

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yatırım lazım olmayan para ile yapılmalı aslında piyasanın sagı solu belli olmaz malesef :(

muratyz13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratyz13 ()

cade sıkıntısı olunca insan sıkıntı yapıyor

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bazen böyle tersde kalmalar yaşanabiliyor bu piyasada sürekli kazanç olacagının garantisi yok ki, yaklaşık %20 gibi bir zarar yapar ben bunu yeri geldiginde 1 saatin içinde yaptıgımda oldu ama sonrasında daha fazla karla çıkdım hep sabır ile bekleyin stres yapmayın hepsi gelip gecer..

elif9419 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elif9419 ()

nasıl yani hocam 400 mü görcez daha :(( 478 den almıştım

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zaman olarak bilemem de eger hareket başlıyorsa o kadar sürmeyebilir belki

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

21 faiz artışı var ama 1 hafta sonra sarkma yapıyor senin rakam 1 aya gelir şimd burdan kitlerler sonra gıdım gıdım aşağı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

banada öyle geliyorr :) sıkışmanın sonunda bir yöne kırılım olucakdı şuanda ayı tuzagı degilse eger aşagya kırıldı gibi..

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Usta senin bu rakamlar 1 ayı alır gibi geliyor daha burdan kitlicekler anlaşılan alanlara

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Geliyor gelmekte olan :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum