Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:18:34
EUR 34.7339 09:18:34
USD 32.5072 09:18:34
ALTIN ONS $2392.1450 09:18:34

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın ETF'lerinde kayda değer bir alım yok. Yatırımcılar şimdilik yükselen getiriler sebebiyle kenardan izliyor gibi görünüyor. Altın 1850 üzerinde tutunmaya çalışsa da şu anki görünüm ( kısa vade için ) hayli kırılgan. Yarın Biden yönetiminin açıklayacağı "trilyonlarda dolar " büyüklüğündeki paketin etkisiyle hafta sonuna doğru alım görebiliriz. Ancak bu alımların bir ralli başlatacağını henüz düşünmüyorum. Eğer 1890'lara doğru bir zıplama görürsek bir miktar kar realizasyonu yapılabilir. Aynı şekilde 1820 ve 1770'lerde kademe arttırmak için 2 nokta olarak düşünülebilir. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bende zarar kesle alttan almaya calisiyom zamanında gümüşe 5.50 den geceydik cikmisti çoğu bilemeyiz saglik olsun ben suan gümüş kovaliyom bakalim ytd

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Maalesef kardeşim ...

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Ins hakımızda Hayırlısı olur abi

scaPoNe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

gece bir patlasa şöyle 1920 lere kadar ne güzel olur :)

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hayırlısı Allah'tan kardesim

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

genelde çıkışlarda makas yüksek oluyor. düşüşlerde makas düşük oluyor. mevla bilir.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Aman düşmesinde kardeşim ama bikac kişi ile konuştuğumda satış baskısı var dediler

omer_hattap_292929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

fizikide bugün makaslar haddinden fazla açık, cumhuriyet altında 20 ile 25 tl olan makas şimdi baktım 44 tl olmuş. birşeyler olacak gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bir gece ansızın :)

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

scaPoNe ()

Dostum belli olmaz 5.77 dibini gordu ayin 11inde. Büyük firsat kacirdik. Ama yarin aksam gumus ve altina yonelik powell ve biden aciklamalari etkili soalacak. Tekrad dip yapıp tekrar yukselebilir. Yada once yukselip tekrar dusebilir. Hangisi once aciklama yaparsa artık. Bende full eur dan parite girecegim gumuse. Gelirse kismet. Ya yarin gece yada pazar gecesi gelir. Eger gelmesse bidaha cok zor gelmesi 2 3 gun sabretmekte fayda var

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Bereketlı hayırlı olur ıns abi ama zannetmıyorum oraya gelsın

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Berektli olsun

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynen akşam kacirdik emir versek sabahina aliyoduk sans

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Allah bereket versin bizede ekmek verdi

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

İki gün önce geldi ama emir verenler yakaladı bizde şansımızı deneriz

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

2200verdim kardeşim 2kilo yani:)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi o emri bende vermiştim gelmedi kaç gram verdin

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

5790 talimat verdim gümüş:)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi 1960 geldide dolar desteği olmayınca çıkamadın dimi

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

İyi akşamlar @shaokahn hocam dediklerinizin hepsi çıktı ... Sizi takip etmeye devam ediyorum ... Değerli yorumlarınız için de çok teşekkürler ...

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hatta 406lara kadar sitede düşünüyorum sizde rakam varmı usta? teşekür ederim

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Bende artık düşünüyorum hatta bundan sonra sizin dusunduklerinzi düşünüyorum ne derseniz ciddiyim ve takdir ediyorum sizi.

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aleyküm selam abi teşekkür ederim bende tahmin etmistim elimizde nakit bulunmali parcali devam ytd

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben geleceğini düşünüyorum. Takdir sizin. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Gelmez gibi abi ben 465 okadar satış yeri dedim size bak şimdide nerelere geldik ytd

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

438alti kapanış 416/406

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Usta 440 alti gelirmi bidaha 441 1 parca aldim 2 parca bekletiyom ytd

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Anladım. hocam. tesekkurler

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Öyle algılamamalısınız. Bu fiyatlar kademe yapmak için düşünülebilecek seviyeler.

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Hocam selamlar, 1890 a zıplama sonrasında 1820 (veya 1770 e) e iniş mi dusunuyorsunuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum