Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:57:56
EUR 34.7748 20:57:56
USD 32.4684 20:57:56
ALTIN ONS $2337.9850 20:57:56

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar burada ise ons Altın da obo ve tobo aynı grafikte bakın kırmızı renk toboyu gösteriyor siyah renk ise tobonun sağ bacağının olduğu yerde siyah ile belirttiğim obo oluşma durumunu gösteriyor

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam ons 1890 1900 rahat gider dolarda 7.51 gecsin onu acilir 2li tepe yapmaya kadar gider

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Burdan yukari gideri var hocam dolarda pozitif suan

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

şimdi ne olacak

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Ben su olayada bakiyorum hocam aylikta dolarda fincan kulp var 9.27 hedefli ons altindada 2600 hedefli bu rakamlar tekamul edildikten sonra uzunca yillar tepelerden gelen kisiler bu rakamlari goremez sonucta her 10 yilda bir bu sekilde para babalari servetini 2 ye katliyor

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam 1250 dolarlari hepimiz hem kifir konunda gorur aylikta fican kulp olusumuda var 2600 hedefli kaba taslak orayi gosteripte zamanla dusururler bide suda var 1250 gapi bir gun tamamladiginda altin cikarma maliyeti 1400 ile 1500 olursa altta fazla kapamaz sonucta hocam cikarilan maliyetin altinda kalan urunu kimse cikarmaz kapitirlar dukkani bu dususte baktigimiz zaman yukselen takoz vardi onun asagi kirilmasiyla bu kadar dusus yaptilar

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Evet hocam yukselen kama vardi onu calistirdilar bu kadar derin dusus oldu ons tarafinda

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam günaydın bizim altın gümüş göçmüş :(

0BeğenmedimŞikayet

İşbaraAlp ()

Amin kardeş sizede

Marmaris22_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Bol kazanclar soylecegimi soyledim zaten . Allah kimseyi utandirmasin

İşbaraAlp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İşbaraAlp ()

Bir kere olsun açıp bu haberleri okudun mu acaba kripto parayı tamamen mi yasaklamışlar yoksa vadeli işlemlerinimi? Bilip bilmeden konuşup duruyorsun papağan gibi bildiğin 5 kelime 1 cümle:) burdan sana ekmek çıkmaz az düşünebilsen anlayacaksın ama sanmıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Tesekkurler ben bir yer bir sey alacagim zaman altin vereyim derim ama dusunsune yok bitcoin vereyim adam git isine bak der . Onun icin altin her zaman altindir. Bitcoin turkiyede yasaklanir kisa zamanda , bunu bir yere yaz. Yine bol kazanclar. Allah utandirmasin kimseyi

Uçurumsal_Düşüşler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

İşin gerçegi İngiltere ve çin yasak getirmişse çok etkilenir kaçışlar başlar çark bi kırıldınmı derinleşir 35 bin altı uçurum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Uçurumsal_Düşüşler ()

Amin cumlemize Dünya sadece 2 yerden ibaret deil yarın baska ülke cıkar kullaniyoruz der yerine gelir yakında ülkemizin dijital parası cıktigında görecegim siz ve sizin gibi btc düşmanlarını iyi kazançlar sizede :)

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Allah daha cok versin . Onun icin mi ingiltere ve cin alimlara yasak koydu bitcoin alinmayacak diye

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Kardeşim Marmarisi özlediğimi farketim :)

0BeğenmedimŞikayet

Uçurumsal_Düşüşler ()

Bizden cok sizler takip ediyorsunuz belki düserde para sizlerin tarafına akar diye ama unuttugunuz criptocu düşerse bile alttan mal toplar çünkü ne oldu belli olmadigini idda ettiginiz sey cogu insanı zengin etti 18 20 yaşındaki genç arkadaşları bilr siz bekleyinki %5 %10 aylarca :)

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Ne dertten ben cripto isim olmaz , nereye yatirim yaptigim belli degil

0BeğenmedimŞikayet

Uçurumsal_Düşüşler ()

Yazdıklarınız cripto sayfasına düşüyor o dertten gideceksiniz yakında

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Hocam ingiltere ve cin btcoin yasakladi alimlarini . Bence de iyi yapti cunku insanlarin nereye yaptirim yaptigi belli degil

0BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Ingiltere ve cin bitcoin alim lari yasakladi

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen katılıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Dolar da tepki yukselis olacagini tahmin ediyorum bu hafta ve tepki yukselis devam gelirse. Altin in gramin yukariya tasiyacaktir

1BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Aynen hocam haklisin o konuda bende sizinle ayni fikir deyim . Vallah altin da cok pis tersteyim beklecegim bakalim. Hayirlisi diyelim hocam.

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen hocam uzun zaman oldu ons altında halen sorun yok tobo oluşturup yoluna devam edebilir ama benim korktuğum buradan 1880 veya 1900 lere gidip dönmesi o zaman korkmaya başlarım veya 1760 altına düşerse yani yeni bir dip yaparsa ons düşüşe geçti demek olur

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam geçen hafta yükseliş formasyonları vardı bu hafta ise iki ucu açık formasyon oluştu benim görüşüm ise eninde sonunda 1250 lere gidecek orada 4 saatlikte gap var. Hani derler ya herkes geldiği yeri bilecek işte onsun geldiği yer orası belki 1 yıl sürer ama oraya gidecek

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Onsta bekletiniz nedir hocam obo mu tobomu 2 side arizali cikmaz elbet bir tanesi caliscak

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Anladim hocam ayri hesap varmi diye merak ettim bazen omuzlardan 1 i buyuk digeri kucuk oluyor

1BeğenmedimŞikayet

Marmaris22_ ()

Hocam merhaba uzun zamandir gorusemoyoruz ben sahsen ons da 1818 altini beklemiyordum bugun , demin ordan dip yap ti geri dondu. Tabiki yatirim tavsiyesi degildir. Su an piyasada hic olmayacak seyler donuyor . Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam omuzları hesaplamak tam olmayabilir ben sağ omuzu genelde sol omuza bakarak hesaplıyorum ama aynı olmak zorunda mı değil bir obo da baş ve boyun arasındaki her rakam omuz değeridir

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Akif hocam son omuzlarin gidecegi sayilari nasil hesaplaniyor bilgi amacli soruyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum