Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:30:31
EUR 34.7339 04:30:31
USD 32.5072 04:30:31
ALTIN ONS $2392.1450 04:30:31

Konu: <@kıncı> qram- ons- dolar...

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
önümüzdeki 1 ile 3 alık vadede beklentilerim bu şekilde bir degilişlik olursa paylaşırım onun dışında takip etigim grafiklerim bu şekilde bunlar olacak diye kesinlik yokdur bir haber ile terse döner bazı noktaları geçerse onuda paylaşırız, yarın ekran başında olamıcam şimdiden paylaşayımm. YATIRIM TAVSİYESİ DEGİL kendi düşüncelerimdir..

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardeşim eksik olma insaAllah 3 yildiz alirsin

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Biliyorum ana yine de teşekkürü ifade edebilmek için söyledim.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Like ile isim yok kardesim hatta kapatmıştım @hakan7038 abim aç benim alışkanlıklarım var diye ısrar edince actım

-1BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Sagolasin kaza bela yildizlanirsam bilki ekstra like larin hepsi benden. Simdilik fukarayim bu konuda :))((

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aynen öyle kardeşim üstünde kaldikca mali elinde tut ta diyebiliriz

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

496 nin destek olmasi demek burayi kirip dusmezse yukari gitmeyi tekrar dener ama kirip duserse daha asagi dusup duzeltme yapar demek mi oluyor. Duserse satabilir dusmezse alabilirsin gibimi

0BeğenmedimŞikayet

Efsaneee06 ()

Tamm teşekür ederim hemen değiştiriyorum

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

496 seviyesi şu an

Efsaneee06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Abi en basiti biraz once bir mesaja cevap vermedin mi ben ordan girdim konuya zaten

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Bak abi elinden geleni yapman çok iyi ama bazı yaldızlı arkadaşlara bazı şeyleri anlatması güç :)

0BeğenmedimŞikayet

Efsaneee06 ()

Ons düşüyor gram da destek şuan an kaç acaba ben 498 emir girdim

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

17 gün hiç bir yere girip bakmadım oldugum yerde int. bile çok kısıtlı çekiyordu ne gibi bir fatura kestiler ki bana

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu grafikde 2 tane potansiyel dönüş noktası vermişim kademeli alım yapan birisi 404 den alıp %50 ile olaki düşüş devam etmiş olsaydı diger %50 de bir alt desdekden alabilirdi yada şuanki yaşamış oldugumuz senaryoda bile %50 mal ile yaklaşık % 25 karda olacakdı.. illa en dipden almaya çalışmamak gerek bizler balinaların peşine takılıp kazanç elde etmeye çalışan amatörleriz dizden alıp omuzdan satmalıyız ne dibi ne tepeyi bilemeyiz oralara yakın yerlerden işlem açıp kapatmayı kullamak kar oranını degiştirir.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Biz elimizden geleni yapalim kardeşim :))

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Dediğini anlamalarını bekliyorsan sana da helal oslun :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Direnç üstü kirilim ustü alim ucuzdur dememizin sebebi bu ama ben faturaya senin isminin de yazılacağini biliyordum nacizane demedi deme yazdım simdi 432 gelse almayacak olan var mı :))

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

haklısın kardeşim nedense hep en uç nokta akıllarda kalır :( 395-400 gelmiş fiyatı 380 de olabilir denildigi için (MB görevden alınmasaydı bence kesin orasıda görülecekdi de) hep en dipden almayı isdiyoruz bana göre 411 den alınan bir altına ilave ya 380 den yukarı geldiginde ise 480 den yapılır ama bir çok kişi 480 den yapılan alıma pahalı bence isde düşen trend kırılmış ve ilave için ideal yerdir. bu benim alış veriş tercihim tabi dedigin gibi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Akıncı
Tabi ki al diyemezsin ama işte herkesin yatırım anlayışına uymuyor yorumlarımiz yarin veya üç gün sonra biliyorum ki sen 450 de ışık görürsen alırsın dersin ki yüksek aldım sağlam aldım, ama sana gelen tepki o zaman 432 de niye böyle dedin biz almadık olacağı kesin :)
Gram 538 hedefi verdiğimde görenler burdan sonrası çok zor dediğim de görmedi veya görmek istemedi bir de senin dediğin ve atlanan bir şey var nereye kadar düştüğü degil nereye çıkacağı önemli yanılmıyorsam 700 lü bir rakam vermiştin uzun vade de sen dediğin rakamdan alırsan %70 kazanç sağlaman demek 480 den alan için %45
Sonuç kâr yüzdesi değişik ama zarar yok
Buralarda zararkes yapıp senin dediğin rakamlar (gelirse) alım yapsa %55 olur %10 için bu risk çok değilmi odaklanması gereken konu bu değil mi alım yapmış kişinin yanlış mı düşünüyorum

https://yorum. altin.in/konu/24635723- kinci- qram- ons- dolar

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Akıncı @Altınkıız alt yazısmayı tamamen okuraniz belki ne dedigimi anlasilir

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hesaba birde zamansallıgı koysalım psikolojik yorgunluk stres kaldıki bana bu tür soru sorana kesinlikle sabır ile beklemesini öneriyorum zarar kes yapmak teknik bilgisi olmuyanlar için kısa sürede bir testereye dönüşeblir. her ürün sürekli çıkmaz altın 1.5 yıldır azgın bir boga piyasasında oldugu için sürekli öyle devam edicgi sanıldı ve hiç altın ile alakası olmuyan bir sürü kiminin ilgisini çekti (aynı şuanda borsanın oldugu gibi) ve tarihi tepelerden çok kişi trene son vagonda bindi belki bunların kar geçmeleri 1 / 1-5 yılı bulacak hayatından hiç bu işlere girmeyen birinin ilk alımda böyle bir ters düşmesi nasıl bir duygu ve tecribedir bilirmisin :( gerçekden bogucu olur insan evladını sevemez fiyata bakmakdan umarım herkez yeni bir trend başlıyana kadar sabır ile bekler başkada birsey yapamam elimden geleni yaklaşık 6 7 aydır yapıyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tabi ki al diyemezsin ama işte herkesin yatırım anlayışına uymuyor yorumlarımiz yarin veya üç gün sonra biliyorum ki sen 450 de ışık görürsen alırsın dersin ki yüksek aldım sağlam aldım, ama sana gelen tepki o zaman 432 de niye böyle dedin biz almadık olacağı kesin :)
Gram 538 hedefi verdiğimde görenler burdan sonrası çok zor dediğim de görmedi veya görmek istemedi bir de senin dediğin ve atlanan bir şey var nereye kadar düştüğü degil nereye çıkacağı önemli yanılmıyorsam 700 lü bir rakam vermiştin uzun vade de sen dediğin rakamdan alırsan %70 kazanç sağlaman demek 480 den alan için %45
Sonuç kâr yüzdesi değişik ama zarar yok
Buralarda zararkes yapıp senin dediğin rakamlar (gelirse) alım yapsa %55 olur %10 için bu risk çok değilmi odaklanması gereken konu bu değil mi alım yapmış kişinin yanlış mı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Bankalardan mevduatlar için yüksek faiz mesajları başladı...
Hadi hayırlısı bakalım

0BeğenmedimŞikayet

acemi_alanyalı ()

xaso grafiği, sabah 8.50'de öyle bir mum görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

forexi grafiklerini dikkate alıyorum ben en saglam veri saglayıcı bana göre forex

acemi_alanyalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Tşk abim dönüşleriniz için

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ne grafiginde?

acemi_alanyalı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu tür trade işlemlerinde ne kadar kar ederimden önce tersde kalırsam ne kadar zarara kabullenirim düşünmek gerek şimdi bizler prof. yatırımcılar degilizki bu tür al satlar ile işlemler yapalım kar zarar kardeşidir bende tterse düşüyorum alımlarımda ama bu yapmayı düşündügünüz şeyi yaptıgım zamanlarda ya alamadan fiyat yükselip gitmiş olurdu yada sattıgımın üstünden alırdım sabırla bekleyin.. çok kısa vadeli düşümeyin.. bu tür sorulara cvp vermekden kaçınıyorum aslında para kolay kazanılmıyor.

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_alanyalı ()

üstadım, usdtr'ye saxo grafiğinde sabah 08:50'de 8,06'ya mum atmış görünüyor, onun anlamı nedir

0BeğenmedimŞikayet

KURT_PENÇESİ ()

Yok abim eger dedigin gibi olursa şimdi cıkarım gramdan

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

TL yokmu başka ortalama yapmak için?

KURT_PENÇESİ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum