Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 15:54:07
EUR 34.9356 15:54:07
USD 32.3460 15:54:07
ALTIN ONS $2301.3550 15:54:07

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons Altın da daha önce bahsettigimiz 3 dalgalı düşüş hareketi.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Halil Bey yorumlariniz sürekli paylaşınız lütfen. Yardımlarımız için teşekkür ederim.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Halil Abi bu alternatif sayım doğru olsaydı şimdiye kadar ons 1740 ı bulmuştu gördüğün üzere dipler yükseliyor Bir öncekinde 1765 de şimdi 1800ler Sen 1863 üzeri günlük kapanışı sağla gerisini Ben halledeceğim Halil abim:))) ama lütfen grafik çalışmalarını bizimle paylaş

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben sürekli mayıs dedim. Ocakta çıkış başlar dedim.

Edasdemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Halil Bey, ons altında yükselecek dediginizde 8 ocak cuma günü, bende alım yaptım, terste kaldık. Bu alımı tabibi kendi irademle yaptim sonuçta, sorumlu benim. Yorumlarınızı herzaman paylaşmaya devam edin lütfen. Teşekkür ederim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Böyle bir ihtimal aslında yok degildi.Aşagıdaki grafik bir alternatifti.Ama direnc hattını kırınca bu grafikten vazgeçtik.Çünkü fiyat ilerledikçe grafikler revize edilebilir.Elliot kurallar bütünü oldugu için her harekette kurala uygun olup olmadıgı anlaşılır.Bu 'x^dalgası sonrası fiyat nasıl geri geldi hep beraber gördük.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bi grafikte sen at gorelim tarihleri; bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya gerek yok

Edasdemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Halil Abi bu grafikte adam eve formasyonu oluşuyor çanak Kulpa da benzetibiliriz 2160 hedefli yeterki 1960 ustu kapanışlar gelsin

0BeğenmedimŞikayet

VAİZ ()

Elinde TL olan için ne tavsiye edersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Edasdemir ()

sürekli ileri tarih atıp duruyorlar mayıs mayısta ağustos sonra kasım :d

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben ons altında yanıldım. Sadece bu tuzak degil beni yanıltan. Neyse. Ama gramda mayıs ayını bekledigimi söyledim. Dolardan kaynaklı gramın bekletecegini biliyordum.

0BeğenmedimŞikayet

Zazaa1245 ()

Selamün aleyküm dezam ons gümüşde pozitif uyumsuzluk var
25.200 desteğinde döndü görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

1963 üstünde kapatamadı hepsi bu devam edelim grafik çalışmalarına oonsta hala potansiyel var Halil abim

0BeğenmedimŞikayet

vartolu41 ()

balinalar ne zaman alım yapar hocam anca öyle çıkarız tersten sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Halil abim nasılsın Özlettin kendini Meydanı kimlere bıraktın Bir bilsen! yanılma yok Halil abi sen yanılmadın burada farklı bir durum var Ayrıca kim Önceden tahmin edebiliyor tuzakları ancak oluştuktan sonra fark ediyorsun gördüğün şeyleri bizde paylaşmayı ihmal etme

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hem mal boşaltmak hemde stop patlatmak için. Ayrıca trendin döndügünü sanmamızı istiyorlar.

Antep27a için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antep27a ()

Bu tuzağı niye kurarlar mal boşaltmak için olması lazım o zaman değil mi :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tahminlerime bir süre ara verdim. Kusura bakmayın.

VAİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Arkadasim, bilginizden suphem yok. Herkes yanilabilir hata yapabilir diyorsunuz ama size arkadasca bir tavsiyede bulununca, tepki almaniza, uslubunuzdan olabilir mi deyince, belkide haddime dusmeyerek, siz beni birilerinden cekinmekle sucluyorsunuz. Neden ve nicin cekinecemki?
Neyse sizin ve okuyan arkadaslarin vaktini aldim, kusura bakmayin. Saygilar

Altın_Mucidi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bu tahmin degil analizdir. Unutmayalım.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1845 üzeri olumlu diyebilirim.

VAİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VAİZ ()

Üstad düşüş devam edecek mi yani?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

O gün 2 günlük engel yedim. Yorum yazamadım. Sonrasında ise gelen bir- iki mesaj yüzünden yazmaktan vazgeçtim.

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Yalniz degilsiniz arkadasim, dediginiz gibi, hatalarimizdan ders alabiliyorsak ne mutlu bize. Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Papatya adam ayda yılda bir yanıldı hemen eleştiriye başlıyorsun senin ki 10 hata oldu o nasıl olacak sana ne demeli

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayırlı cumalar. Tanıdım tabiki :)İyiyiz çok şükür. Seni sormalı?

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bne hiçbir zaman aksini söylemedim ki?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Çok sagol Ben de o gün para kaybettim. Ama kaybettigim paradan çok tahminimde yanılmam beni üzdü. Hayırlısı olsun. Para bir şekilde kazanılır. Önemli olan hatalardan dersler çıkarmak.

Ayaz26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Halil abi hayırlı cumalar nasilsin polat bn

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Mucidi ()

Bişey yapma demekki herkes yanılabilir hata yapabilirmiş

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet öyle dedim. Ama olmadı. Ne yapalım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum