Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 08:43:05
EUR 34.8078 08:43:05
USD 32.2809 08:43:05
ALTIN ONS $2356.4450 08:43:05

Konu: ONSLAR-66vip-08.01.2021

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Yorumlar grafıkler ıcındedır, Biraz once usd grafıgını de paylasmıstık.

Onslar olumlu ve dusen kanal alt cızgılerı uzerınde olmamız dususun sona erdıgını yukselıs trendınde oldugumuzu gosterır ancak usd garafıgınde de bahsettıgım gıbı,
usd tarafı dusus trendınde oldugundan(alımlar sadece tepkı alımı olup anlık toparlanma yukselme yapabılıyor henuz) tl bazlı rakamlar vermek orta ve uzun vade ıcın sorun teskıl edıyor, ancak gunluk yapacagımız anlık yorumlarda sadece tl- gr olarak yorum yapılabılır ancak anlık olarak kalır ve bır kac gun sonrası ıcın bıle yanıltabılır.

Gun ıcınde alım satımlarımız tl- gr oldugundan asıl al- sat yaptıgımız tl- gr bazlı yorumlar yapmaya calısacagım.

SAYGILAR...

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam burdan yazma kızıyo bitcoin sakinleri :) Evet şimdi inceledim ama bir anlık gelmiş, dönmüş kalıcı döner inşallah daha iki hafta evvel yine dokunmuştu,
altına bişey olmaz hocam Allah ın izniyle sadece biraz beklemek yeterlidir sabırla ve tabiki panik satışlarla zararkeslerin tuzağına düşmeden..

ŞİRİN_BABA_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Valla ben bana gelenlere cvp yazıyorum bitcoin sf sı mıymış,
orda durumlar nasıl gümüşçü bitcoin sfsında :)

Asi_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi_gümüşçü ()

Ya kardeşim su sayfaya yazmayın altın felan. Gidin başka sayfaya

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Şirin baba, böyle düşüşleri çok gördük teknik grafik tanımayan ama inşallah 440 demişim şu an 440 küsur
onun altına satış yemez de inşallah çünkü hadi biz uzun vadeciyiz ve lazım olmayan vadesiz paralarla yatırım yapıyoruz ama 530 lardan terste olan kardeşler var onlar için üzülüyorum borçlanarak girenler mi kredi çekenler mi evini satanlar mı dersin..

0BeğenmedimŞikayet

mustafacanN ()

Emeğine sağlık şirin baba?

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Şirin baba ben sizi hiç böyle tanımadım çocukluğumdan beri :) ilk defa gargameli tutacağım, teşekkürler :) Hayırlı cumalar.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Evet kesinlikle.. Bazı şeyleri bilmek için alim olmaya gerek yok.. 530 ve 8.50 bile alıcı buldu ve daha kötüsü kendini Usta gösterenler tarafından azmettirildi. Özel bir soru altın için katiyyen ytd. olarak öngörümüz nedir, ben 440 altına yine de sarkmayacak diyorum, bu bir beklenti değil tecrübelerime dayanarak.. yatırım tavsiyesi değil tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

Bende kriptodayım sadece dolardan gramdan çıktım

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

Sende gel buralara doların gramın hali belli

0BeğenmedimŞikayet

Kasabalı4581 ()

Yanlış sayfaya kopyala papıştır yapmışşın şirin baba

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam a saygım büyük emeğine.. ancak bu son hafta bize gösterdi ki grafik teknik hikaye..

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Hocam onslar da sanki sağlam gibi değil gibi

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Emeğine sağlık ustam hayırlı cumalar hayırlı geceler Allah'a emanet olun selam ve dua ile

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sevgılı kardesım ben al- sat- tut yorumu yapmam, ancak ben esnafım gerektıgı kadar beklerım ama zararına mal satmam,
karar sızın ALLAH yardımcınız olsun hem sıze hem terste olan tum kardeslerımıze.

BYilmazz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Yani ocakta da 150 gelebilir ki gelmese dahi pas gecseler sonuçta dolar hemen çıkmaz, diyelim ki cikmaya başladı, depolanan dolar ile 3 ay kadar daha dolar baskı altına alınabilir. Sonrasında ise bir 200 Luk faiz doları 6.9* larda görürüz. Tabiki bu MB işine de gelmez sonuçta yatırım ve piyasa için düşüşü çokta istemezler ama malum bizim insanımız yeşili seviyor. Düşsün der dolar çıkmış şikayet eder pahalliliktan ama düştüğünde de ilk kendi alır.
Ytd. Saygılar.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Bende 516dan aldim ama asi isleri olumlu suan icin vurulmaya baslayinca da ne kdr duscek hocam zaten suan 7.2 dolarda dip abda hala asiyi onaylamiyor biz chinadna geleninkullanicaz ve dolarda illa buralarda kalmiyacak kesinlikle kac ay daha tutabilirler faizler suan 17 20 max 22 yapsinlar sonra ne olcak yine yukselcek 2 3 aya bence 485leri gecer gram kendi beklentim ondan sonrada yeni trend olusturu gibi sonucda 100tl dustu daha ne dusecek dimi

0BeğenmedimŞikayet

BYilmazz ()

Vade sorunumuz yok. Bu yıl 500 leri asla goremiycez diyenler dolu nasil bir mantık bunlar kafama takiliyor. IS yerinde falan stres yapar oldum acaba çıktımı acaba düştümu yani ne yapmalıyım bozup kurtulayım 35 bin paramı çaldılar zamanımı çaldılar diyip susayım mi ne yapayım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yanı soyle bır durum var, bır ozelestırı yapalım ve yanılanların hakkını teslım edelım işin aslı;

hepımız kızıyoruz ya yıl sonu o rakamları tahmın edenlere, usd nın dusus trendıne gırecegı hesaplanamadı helekı bu kadar dusmesını hıc kımse hesap edemedı.

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım bız burda aıleyız nasıl hıtap etmek ıstersenız sorun yok,

o rakamlara usd musade etmıyor, cıktıgımız onslarla gorebılırdık ancak usdnın dusus trendı sona ermeden yakın zamanda zor gorunuyor ama

bu pıyasada olmaz dıye bır rakam yok, bır haberle hersey anında degısebılır, sabretmek ve ya nasıp demek lazım

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

500 üstü :)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Aynen oyle, usd 8 ustu ve bu onslarla hesapla ,

Ama ons hem stedekı hem tum analıst ve uzman yatırımcıları ters kose yaptı

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum