Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0650 04:01:43
EUR 34.7131 04:01:43
USD 32.5717 04:01:43
ALTIN ONS $2379.7800 04:01:43

Grafiği gönderen: RESSST

dash 92/94 $ cıvarı olan bır uyarı bu dıgerlerı gıbı. yok ılerıyı goremezsın bılemezsın dıye kımse kendını paralamasın boşyere .extrem ani gelişen bir süpriz hbr olay olmadıgı sürece afaki hedeflerle işim olmadıgını ögrenmiştir sayfa herhalde :)) ytd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Yarın halederiz onlar bizimkini ispatlıyamadı ama biz ispatlarız adminede gonderiz:)))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

nıcksss canı sıkılan yedek hesap acıp profıl takıp edıyor hahahhaa isbaraalp/sersefil ortak hesabı gıbı :)))

Ragnar_lotbrook için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Canı sıkılanı parka gonderiyoz baskan::))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

anlasıldı selcoın dınlemekden kaybetmıssın sen bırazda :))) yol gostermeye calsııyorum ama tavsıye vermıyrum karar kısının ona karısamam karısanada kanma derım. bugun al sat dıyenlerı yarın bulamazsın olan parana olur işle ters gıderse. bak bu tavsıye işte.

gattuso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Evt haklisinda hocam Asr den iyi gömülduk hiç yapmayacagim bir işti olan oldu artık ben istediğim yerden almazsam almam stratejisi vardır oyuzden buralardan alamam ama yol gostermeniz lazım yani sorumluluk bende yatamıyorum valla sayfanın garibi benim

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ne oo rahatsızmı oldu grubunuz. iki yonlu hedef verıpde evreka evreka der gıbı ortada dolasmayı marıfetmı sayıyorlardı yoksa. verseya sıze noktalı hedeflerı abılerınız. ımkansızımı ıstedım k. b. hem dusus hem yukselıs rakamı verıpde su olursa bu olursa dıye ıkılı konusamıyoruz bız . neyse anlıcagınıda sanmıyorum zaten :)))

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Bitcoin için RESSST yorumu (10 saat önce) Cevap yaz
Konu: #24625118 Grafik detay ve yorumları

boşver bısı alma bak adamlar nufus sayısı vermısler herhalde dünyayı patlatıcaklar un şeker al sıgınakdan cıkma bence bu saatten sonra :)

onu bu paylasılan pıyasa grafıgı ıcın soylemıstım tabıkı şakasına bugune kadar kımseye bunu al sunu sat demedım dememde aklına yatıyorsa kısı kendısı karar versın her zaman parayı benımle kazanmadınkı. sen karar verıceksın ona. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Gelmeyen hedifizi sole hadi senide engeleyek

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Olur mu baskan ogrensinlerki kim kimdir ne nedir biz sözümüzü tutuk pazartesi hedefler baslick dedik 1 hafta oldu gelmeyen tek bi tane hedefimiz varsa yazınlar. Bu sayfada tarihe gomuleckler:))

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Hocam bana alma dedin şaka mı yapmıştın bugün alinirmi XTz alsam 5 olurda ful girersem zarar çıkar çoğu ne dersiniz 140 bin nakit kaldı son

1BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Baskan neonun hedefi 26 31 var linkin hedefi 20 25 var ama orta vade yanı hemnde gele bilir ytd.

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ezme bu kadar abisi ögrenıcekler abılerının dedıgını alıp terste kaldık dıye dıye ogrenıcekler tabı aldırıp engellenmezlerse xlm dekı gıbı :)))

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Hedeflerimizi gormuyon galiba ha ressst seni engelemişti bende engelim hadi. By

Bitcoin_Fakiri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gattuso ()

Başkan ne alınır buralardan sendede zamanında zarar vardı yani Neo çok daha artarmi cesaret kalmadı ne bilim Dia vs ? yada herhangi birsey nakit var ful almam lazım zarar çıkması lazım birsekl yatmdm

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Dash hedefimizde geldi haydi sersefil tayfası çıkında hedef verin geldi geçti ne dediysek o :))

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dash % 17.70 :))

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Gelmeyen bedemiz yok:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum