Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 23:10:47
EUR 34.8670 23:10:47
USD 32.5560 23:10:47
ALTIN ONS $2317.9150 23:10:47

Grafiği gönderen: ekonomi_kamu

⭐⭐ekonomi_kamu ()
Ons

Ayna formasyonu dediğim olayı sanki özellikle yapıyorlar
Ama bence hızlı yükselişten önceki gerileme kar satışı olarak görüyorum.ytd

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Kardesim yaa hic senin dedigin gibi olmadi gene tuh.. 1900 lere gelse keske tekrar 15 20 gune

ekonomi_kamu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Valla kardes sen ne dersen tam tersi oluyo artik iyice dibe indik uctu gitti paralar . Daha dusermi sence bi guzel yorum yap. Neden bu kadar saldi ons

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim vadeli işlemler bu günlerde sıkıntı buy işlemlerde beklemeli diye düşündüğüm için küçük parçalı işlem yapmalı ve 0421 vadeli de 2000 hedefli beklenebilir. ytd

TUQTI7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Hadi insallh yaa karsesim bir bir bucuk ay zamanım var biraz artar insallh yaa subat ortalarina . yuregime su serptin valla dostum

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Hocam yanlış anlama ama Biden gelmesiyle beraber teşvikten dolayı sanırım bunu yazdınız ama dxy ve tahviller bu kadar düşğkken
Bi de üstüne teşvik eklendi bir de seçim ve kaos buna rağmen ons 1960 görmedi. Olmaz demiyorum ama pek mümkün gibi olmayacak. Hele bir de kripto böyleyken kimse onsa bakmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

TUQTI7 ()

Hayırlı cumalar dostum bu arada sağlığın nasıl kısa vadeli ons hakkında beklentin nedir saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim benim beklentim mart başı gibi 540 denemesi yoksa 450-500 arası volalite ocak ayında bile görülebilir.
Bu hafta mb rezervlerinde 1.5 milyar dolara yakın eksilme var ve bunun dönüşü olacakmış gibi geliyor bana.
Ons içinde 1960-2000 aralığı ocak 20 den sonrası beklentim. ytd

mbulutburdur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Subat benim icin son sans zaten malesef insallh subat icinde 480 ler olsa ona raziyim

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim biraz daha sabır m art faiz indirimi bekleniyor o zamana kadar süründürecekler gibi geliyor bana
Ons içinde subay ayından sonra 2070 denemesi bekliyorum biraz daha sabır diyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Sinirden yanlis yazdim. Neden boyle oldu sence 1960 lardan uc gunde bura iniyo. 2000 ler ongormustun sen oysa dostum yaaa

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Kardes ons gnapcaz bilemedim cok buyik zarardayizitti gene yaaa

4BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

kardeşim gümüşte altın gibi 7 tl ye gitmek için bekliyor hala yerliler alıyor
mb rezervleri s. o. s veriyor ve bakalım nereye kadar taşıma su ile bu işi yürütmeye çalışacaklar. ytd

Aslanların_Kralı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslanların_Kralı ()

tabiiki altın için de sorum aynı

Aslanların_Kralı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslanların_Kralı ()

sayın kamu gümüş 657 den alındı , zarar çok ne önerirsiniz, abd olaylar durulunca yön ne olur gümüşte

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Insallh ons 2000 leri gorse bari. Bir iki aya 480 490 lar gorunur mu sence karsesim

1BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Kardeşim yazıyorum elimden geldiğince bazen sayfaya düşmeyebiliyor.
Altın için dolar tl bacağı çok önemli şu anda b ankalar ve yabancılar b orsada istedikleri gibi at oynatıyorlar faizcilerde istediklerini aldılar.
Ne kadar gider bilmiyorum.
Ama ons da 2070 potada ve sonrasında nereye gider bilmiyorum.
Ama şunu belirteyim her yükseliş satış her düşüşte alış fırsatı olacak gibi bu yıl için. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mbulutburdur ()

Kardes onca yazdik cvp vermedin. Valla stres olduk iyice.. onumuzdeki iki ay icin bi onerin varmi altin da cvp ver lütfen

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

gap doldurduk bence ama 1930 üzeri kapanıs harika olur

61WOLF61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

Bencede hocam 1930 a kadar gidebilir bencede. sonra olaylar sakinleşirse tekrardan 1910 lara düşebilir olaylar sakinleşirse. YTD. sadece içgüdüsel bir yorum

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynen abi gramla devam bakalim gececekmi

0BeğenmedimŞikayet

omer_hattap_292929 ()

kaderden kaçış yok kardeşim. her büyük buh ran dan sonra dünya karışmıştır. istemiyoruz ama . olursa yapacak bir şey yok.

Örs için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

isayk ()

hiç birşey olmaz Allah beter etsin

Örs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

1922 geçerse hedef yeniden 1930

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi 1922 geçerse ben sterlini zararina yollar grama dalarim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Örs ()

ABD karışırsa dünya karışır

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Kardeşim cnn yok uyduda da hayırdır ne oldu onu yaz bari

Darphaneburda için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

isayk ()

:))) hrika bayılırım abd nin karışmasına

Darphaneburda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HilmiKazmikci ()

kongre binasını bastılar. bayrak inmeyecek ve çanlar susmayacak diye slogan atıyorlar şu an :)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Ons ucurmasi gerekmiyormu

0BeğenmedimŞikayet

Darphaneburda ()

Canlı veriyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum