Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:12:31
EUR 34.7748 00:12:31
USD 32.4684 00:12:31
ALTIN ONS $2337.9850 00:12:31

Konu: Oluşan siyah mum ocak 5 de

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler...

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Pek öyle diyemiyorum sn yalçınay 57 üstümüzde son onyılın 27.5 direnci varken şu anda büyük kapital sahiplerinin işlem hacimleri yön verecektir onslara uzun yatırımcıysanız korkmanıza gerek yok sadece o kadar söyleyebilirim ytd

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Bu muma göre önümüzdeki günler yükselişe gebe gibi.. doğrumudur arkadaşım..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eylül Kasım aralık mart haziran temmuz ağustos tüm bu aylardaki kritik vakalar ile bağlantılar gördüm bugün ben de hatta belirttim ara ara ama hayırlısı diyelim... ytd
İnşallah, bilmukabele, senin de hayırlı kazançların olsun dostum

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Eyvallah hocam sağ olasın
Hava puslu diyorsun

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Altın onsun volalite ve uçuçulugunu görmek gerekiyor şu anda sn aslan2 catan 6 hack formasyon 30 minut al 30 minut sat veriyor anlamı minumum 24 saatlik zamn dilimlerinden önce bunu söyleyebilcek bir insan degilim zira gümüşün şu anda altın onstan başka dayanagı yok rasyo grafigi çok ince bir bantayken sadece buna işlem hacimlerini görüp degerlendirebilirim ve şu anda büyük kapital sahipleri gümüşü 35 dolarda yapar 19.7 dolar ons da yapar diyebilşrim ytd

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Şimdi bu grafik gerçekleşti değil mi
Şimdi beklentiniz yukarı mı

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

Tunahan bey merhaba. asya ne yapar aceba. gorusunuz nedir saygilar

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

sn boss vurguncu dostum 5 ocakta bu siyah mumun altın ve gümüşte aynı zamanda oluşması tesadüf degil bence önceden sadece gümüş onsu manipüle ederlerdi bu bence çok kritik bir başlangıc ve rasyonun geldigi sıkışık düzenek mesajlarını okudugumda zaten beklentilerinin bu yönde oldugunu görmüştüm eylül senaryosu gibi bir durum muhtemeldir diye düşünüyorum bol kazançların olsun ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah dostum eline sağlık uyarıların bilgi ve paylaşımların takibimde. Mumlar önemli...

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

tfx target

AG_YTD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

farkındayım zaten Bünyamin bey aklımın köşesin inşallah bıçak sırtı alıştık ! GİBİ:)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin hep beraber olsun inşALLAH Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn periyot daha önce yanılmıyorsam sizle hasbihal etmiştik 9 kasım 28 kasım arasını bence temkinli olmakta fyda var diye düşünüyorum ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

İstirham ederim lütfen sn rxz5k2 ucuz olanı alıp degerlenmesini beklemeyi umud etmek pahalı olanı alıp dahada paha olmasını beklemek umud etmek bence daha evla kabüllenilebilir diye düşünüyoruz belki ecnebi vahşi kapitalistler rasyo ile oynarsa gümüşe geçince gram da artımış oluruz ümidiyle bol bereketli kazançlarınız olsun ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

evet o 24,986 önemli nokta henüz erken diye düşünüyorum ytdli bakalım

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam biz de tamı tamına nerdeyse aynı şekilde bağladık sizin yorumunuza göre iyi değerlendirememiş olduk

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

emeğine sağlık dostum güzel yorumlar

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

farklı bakış açınız var sizi takibe değer buldum Hocam izninizle takibe aldık

keşke şeytandandır denir o yüzden sizi dün takibe almış olsak bu gün düşüşlerde ilk defa altın almış olurdum nasip değilmiş demek gümüş ile devam olanımıza şükr ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam sabah sinyal çakmıştım, ama görmediniz galiba!

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Olabilir bazen bildigi halde insanlar stratejiyi yönetemez bu normal bir şey grafik atıyorsunuz sizi takip ediyorum aslında gecen gün attıgınız grafikte bu gözüküyordu sadece 10 yıllık sar ve 40 yıllık hareketlerle birleştirirseniz daha rahat öngörebilirsiniz gecen gün burda grafik atıp yazdım 27.5 bandı üstünde nasıl bir baskı kurulabilecegini 2012 ve 2013 de yaşanmış bu baskı kasım 9 ve 28 arasındaki gibi kademeli baskı olmamasını umarım ytd

0BeğenmedimŞikayet

ELVS ()

Bende 645 aLmasaydım benımde idare ederdi ama o aLım hesabı kabartı 645 632 628

0BeğenmedimŞikayet

AG_YTD ()

Gümüş nereden alıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

O düzeylere gore alim emirlerim vardi , bugünkü düşüşte 6.42 ,6.40 6.36 ,6.30 , 6.28 düzeylerden alimlar yaptım, son mermiyi elimde bekletiyorum. Bugünkü duzeltme alisagelmis tarzda olmadı. Stratejiyi iyi yonetemedim

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ben altın aldım bu rasyo tehlikeli benim için niçin derseniz ben 1h altın ons düzeltmesi bekliyenlerdenim gümüş içi 24.982 ye kadar bir boşluk görüyorum yanılabilirim ekim kasım ve aralık ve hatta temmuz agustos arasında 28 ile 25 arası çok hızlı geçilmiş birtek ekim de 25 26 arası doldurulmaya çalışılmış oda 1h düşündürücü sn tunahan grafikte bakarsanız işaretli stop noktanızı 24.982 ye göre ayarlayınız çünkü vahşi kapitalizm duygusal düşünmez okudugunuz için tşkr sn drtunahan ytd

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bu düşüşte 1925 te kalabilir diye ongorum vardi fakat yanılabilirim diye gümüş yerine altin aldim 1900 düzeyine yaklasinca rasyo butun dususlerde oldugu gibi altin lehine dönünce altindan full cikip gümüşe döndüm, böylece nispi kara geçmiş oldum. FULL gumusteyim, ( bir atımlık nakit her zaman kenarda var ama)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

haklısınız aynen katılıyorum size. hg

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn periyot bence dogru olan o araplarda bir atasözü var zaman ve cümleler kılıca benzer sen onu kesmezsen o seni keser bence anlatımlar biraz mahrem olmalı kınında duran kılıç gibi ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn dr tunahan altın ons için düşüş bende bwklwmiyorum rasyo gümüş altın parite geçişi bekliyorum altın ucuz şu anda 70 gram gümüşle 1 gram altın bence ucuz 200 ma için ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum