Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 07:20:46
EUR 35.0541 07:20:46
USD 32.2629 07:20:46
ALTIN ONS $2377.6500 07:20:46

Grafiği gönderen: karan

karan ()
Dolar
Satıcıların alıcılardan daha güçlü olduğu piyasalarda her tepe bir önceki tepenin Altın da oluşacak şekilde bir düşen trend hareketi gözlenir. Fiyatlar düşüş eğilimindedir. Düşen üçgen formasyonunda trendin dipleri birbirine yakın seviyelerde oluşmaktadır.genel olarak sat- bekle- sat şeklinde ilerler.ytd

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

bankada bu gun cok faize yatiran vardi. ozellikle emekli yaslilar.

Usd_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usd_1 ()

Herkesin kendi tercihi saygı duyarım ama bu güvensizlik olduğu sürece kimse parasını tl de tutmaz

Cagatayx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usd_1 ()

150-160 milyar dolar vardır

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

mesela ben sabahtan beri 7.34 uzeri atmadigi icin yatirim yapmadim. parca olarak borsaya yatirim yaptim.

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Yerleßiklerin dolar rezervi bu düşüşle kaç olmuştur tahmin alalım

0BeğenmedimŞikayet

BENJO_KRALI ()

Dxy ile dolar /tl arasında nasıl bir ilişki kurabiliyorsunuz? Anlamadım?

DiIek için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

Belli olmaz beklicez.

1BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

bu aksam dolar endeks sayesinde 7.30 uzeri kalabilirse. yarinki 7.20 garanti gibi duruyor. her gun 7 kurus indigini hesaba katarsak

0BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

Gibi gibi.. :)

1BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

o zaman yukselen emtianin tepe noktasindan en dusuge girmek gerek. mesela 165 bin ken borsa dolara girmek.

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Kactan terstesin

0BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

Mühim olan dönüşleri tespit edebilmektir, büyük paranın peşine takılmak gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

haklisin mantik belli satmayinca zarar etmezsin ama piyasayi arz talep fiyatlar. suanda talep yok mesele bu sabahtan beri dusecek daha asagiya dusecek psikolojisi var. suan yukselen endeks biraz dolari frenledi. basit mantik ani cikis olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

Aslolan fiyatın kendisidir, ben rakama bakarım.

0BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

su andaki piyasa borsa 165 bin dolar.7.10 piyasasi altinda 420 psikoloji bunun uzerine kurulu.

0BeğenmedimŞikayet

Usd_1 ()

Dolardan kim kaçtı halkın elindeki dolar belli düştükçe alım daha da çok artacak

0BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

Hiç bir emtia sürekli yükselmez ya da düşmez, sıra onlarada da gelicek, . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

dilek hanim millet dolardan kacti. artik borsa ve gumus var hergun yukselen dolar daha ne olacagi belli degil eski talep kalmadi dolara.

1BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

Çok hızlı düştü, çıkışın uzun sürmeyeceğini düşünüyorum, evt dönüşü malesef sert olucak ve yine malesef diyorum hiç hoş şeyler olmucak :( YTD.

Arda22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arda22 ()

Dilek hanım düşeceğini söyleyen nadir kişilerden birisiniz. Çıkışa ne zaman başlayacak. Mayıs Haziran en geç diye tahmin ediyorum. Dönüşü muhteşem olacak diyorum. Ne dersiniz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Piyasaya karşı durulmaz, yapacak bir şey yok. tl verdiğinin bir kısmını geri alıyor haklı olarak

proff_of için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Al sat riskli, çünkü tepki olacağını sen ben tahmin ediyorsak , tepkiler böyle zayıf oluyor

Egmen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

Ülke gerçekleri buna izin vermez diye düşünüyorum, ytd.

karan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Aslında ben 1 yıl görünümün böyle olacağını ve fiyatın daha aşağılara geleceğini düşünüyorum, dolarda olan arkadaşlara saygımdan o rakamları yazmıyorum.5. Dalga aldığını vermeden dönmez. yanılabilirim de. ytd

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

MB ne yapacak bakalım. alımlara başlarsa işler değişir. ancak 6 80-6 90 bölgesinde yoğun satım yaptılar, alım için aynı bölgeyi beklerler mi bilemeyiz. ytd

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DiIek ()

2. yarı fazla uzun bir süre, ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Egmen ()

Ben ilk aldığımı 7.47 den gönderdim pazartesi 7.35 den alıp salı 7.39 dan sattım ama masrafa gitti Bişey bırakmadı ikinci al sat

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Evet öyle görünüyor. doların yakın vadede yükseleceği bir ortam yok gibi, arada tepki yükselişleri olabilir, ancak yılın 2. yarısı işler değişebilir. ytd

cladius için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

6.90 dema içim ürperiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Eyvallah, teşekkür ederim. Bana 7.30 direnecek gibi geliyor. Aşağı sağlarsa 11. Kasım da ki görüntü çıkabilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum