Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 09:43:27
EUR 35.0213 09:43:27
USD 32.5528 09:43:27
ALTIN ONS $2320.4850 09:43:27

Grafiği gönderen: karan

karan ()
Dolar

Satıc ıların alıcılardan daha güçlü olduğu piyasalarda her tepe bir önceki tepenin Altın da oluşacak şekilde bir düşen trend hareketi gözlenir. Fiyatlar düşüş eğilimindedir. Düşen üçgen formasyonunda trendin dipleri birbirine yakın seviyelerde oluşmaktadır.ytd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Gelir şu olur bu olur 50k aldım 500k oldu, forexte viopta işlem yapıyorum şu bu dendi
8.55 e geldi cuma günü her an terste kalabiliriz diyip kendim pazartesiye sabahı terste kaldım. Bakanın istifa edeceği, MB başkanının değişeceği, faiz artışı olacağı, bist'in %10 unun satılacağı, ve bir anda esip gürlerken yumuşak bir tablo çizeceğimizi hiç düşünmedim.

Still için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Still ()

Yalnız Dünyanın en iyi yatırımcısı bile
en düşükten alıp en yüksekten satamaz

Still için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Still ()

8.50 ye gelene kadar sürekli fişekliyordu
Bozmayı bırakın 8.53 maliyetli
Doları olan tanıdıklarım var.

TUTANKHAMUN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

8.55 de bozmadım ama 9 gelmeden de bozmayı düşünmüyorum. Belki gelmeyecek ama hedef büyütmek zorunda kaldım. Eski hedefim 9.50 idi. Belki uzun dönem beklerim. Herşey haber akışlarına bağlı değişiyor.

eko_prof için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Still ()

düşün düşün
...

Beylerbeyii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Arada tepki yükselişleri olacaktır. elliot dalga prensibine göre 5. dalgadan sonra gelen düzeltme derin ve uzun zamanlı olur. şimdi 8 57 tepe olarak kalacak mıdır? yoksa bir yükseliş dalgası daha olacak mıdır? . bu konuda farklı düşünceler var .5. dalga bittiyse fiyat son dalgada aldığını geri vermeli. (6 50 gibi). bir yükseliş dalgası daha varsa 8 60-9 30 arasında yeni bir zirve yapmalı. yanılabilirim de. ytd

Beylerbeyii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beylerbeyii ()

Evet öyle oldu ben gene tepki yükselişi geleceğini düşünüyorum

eko_prof için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beylerbeyii ()

Tepki yükselişi hiç olmadı

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Laf olsun diye soru sormayın alt yorumları okuyun

Kitem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kitem ()

Gerçek enflasyonun gerçekten 15 olduğuna inanıyor musunuz?

serser34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Tamamdır bende sizin gibi pas geçer diye düşünüyorum umarım yanılmayız. Bu ara faiz reklamları çoğaldı %17.5 faiz reklamı tv de dönüp duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Aleyküm selam

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Yazdım ya kardesım kendi öngörumu enflasyon 15 faiz 18.5 enflasyonun 3.5 4 puan ustunde neden arttırsınlar yorumum beni bağlar ytd

1BeğenmedimŞikayet

TUTANKHAMUN_ ()

Selamlar @serser34
Daha öncede faiz artışı olmaz faize karşılar dedik ama faiz artışı oldu. Bu sefer faiz artışı pas geçer mi acaba çoğu öyle düşünüyor

1BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Hayal gucu yuksek olanlara göre çizmiş herkez göremez rakamları)))

Skrya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Skrya ()

Diyor nerde rakam nerde gün ay yıl nasıl grafik :)

karan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Arada tepki yükselişleri de olmalı , olacaktır. ancak şimdilik görünüm bu. ytd

Egmen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Egmen ()

Kardeşim hayran kaldım grafiğine tüm rakamları bu kadar açık verme lütfen az beklentimiz olsun :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum