Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 10:25:30
EUR 34.8377 10:25:30
USD 32.4197 10:25:30
ALTIN ONS $2333.4150 10:25:30

Konu: Dolar direnç destek

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın

Dostlar 8 tl den 7.3 seviyelerine düşen dolar ın tepki yükseöişini 7.61 olarak ön görüyorum. Bu seviye üzeri faiz artmaya devam ettikce zor görünüyor. Bu seviye görüldükten sonra destek seviyeleri 7.28 akabinde 7.17 olarak 24 ünde. Sonra faiz artırımıyla göre bilme ihtimali söz konusu olabilir. 7.6 seviyesinde ons hızlı bir ivme yakalarsa satış içşn makul değerlendirile bilir bir yer yakanmış olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Eyvallah kardeşim gönüller olsun gerisi bahane

utku0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

utku0707 ()

Ben destekledim hocam sizi ozaman hatta yazdım size beraber iştişare yaptık

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

tepki yükselişini 7.6 olarak gördüğümü videoda ve grafikle paylaşmıştım 7.5 de yiz

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@volpann teşekkürler bilgiler için...

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Anladım :( Teşekkğr ederim

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Gan olarak birini indikatörler olarak biri destek direnç olarak birini ve piyasa yorumlayan birini seçin... Sonra bunların zaman içşnde tutarlılıklarına bakın takip ettiğiniz kişi sayısı artttıkca kafanız karışır. Dopru kişileri bulmaya odaklanın fikirlerini değerlendireceğiniz kişilerin asla takipci sayılarına bakmayın. Özellikle sosyal medya tarafında...

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Hocam aklımız çok karıştı herkes farklı bişe diyor ama en önemlisi size sorim dedim size güvendiğimden kusura bakmayın ..

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

O boşluğun sizde etkisini kim bıraktı bilmiyorum. B t c 17 k dan 34k ya kadar hiç bir boşluğu doldurmadan gitti. Bırakın boşlukları büyük resme odaklanın. Yada bu boşlukları hangi analistten fikir edinmişseniz ona sorun zira ben boşluklarla ilgilenmiyrum

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Peki Ons gaplı açılışın o kısmını doldururmu?

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

yapmayın turkıye eskı turkıyemıkı devalasyon olsun bıraz mantıklı olun

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Uzun bir vade için develasyonel bir etkiye sebep olacak gibi görünüyor. Bu Allah hakkımızda hayırlısını versin...

Adrenaline_68 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

En azından ons tarafı pozitif ya oda aşağı kırsaydı mazallah 400 seviyelerini görürdük. 7.6 seviyesi ön görümüz geldiğinde ons 2100 dokar olsa gram 513 tl olur. Benim beklediğim 7.6 tepki yükselişi ne kadar geçirkirse ons tarafındaki yükslişle çarpan okadar gramı yukarı taşıyacaktır. 7.6 üzeri kısa vadede malesef bende yok.. yatırım tavsiyesi değildir

0BeğenmedimŞikayet

Adrenaline_68 ()

faiz artırımı yapa yapa parayı eritiyorlar sırf doları yükseltmemek için doların yükselmesi artık bi şov oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

İşimiz onsla zor Volpan hocam

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Bu sarmala girdiler birkere 2018 deki artırımlar örnek alıcak olunursa mümkün malesef

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Sizce faiz artırırlarmı yine bu ne ya

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum