Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 19:22:25
EUR 34.8154 19:22:25
USD 32.3042 19:22:25
ALTIN ONS $2326.6950 19:22:25

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Selamlar . Geceniz güzel ve haftanız bereketli olsun arkadaşlar.

Grafikte hayati önem taşıyan 2 rakam mevcut. Günlük kapanışlar 26,80 üzerinde hacim artışı ile devam etmeli ve 27,80 üzeri haftalık kapanış yapmalıyız. 27,80 Son görülen zirvenin üzerinde beklentimiz olan 32 usd hedefini zorlar ve oradan döner.

Olası kötü senaryo Kanalımızın orta bandında turuncu ile belirttiğim Günlük grafikte 26,80 hareketli ortalamanın Altın da yada civarında bir kapanış yaparsak , Kademeli olarak 23,50' e kadar çekiliriz.

Peki piyasalar ne durumda ? Borsalar ciddi satış pozisyonunda. Bunun devamı ri/sk içerir. Düzeltmeler devam eder. ( Onslar için de geçerlidir ) Kendim için kullandığım Yeni trend bandından beklentimi paylaştım. Yatırım tavsiyesi değil diyelim. iyi geceler

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Robot diye bişey duymuşmuydunuz ? vardır duyanlarınız. Günlük kapanış için ihtiyacımız 27,25 ve tam bu noktadan robot satış yapıyor . tek sebebi panik satış yaptırmak . Dikkatle izleyin

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakan54smsk5454 ()

Bende senin gibi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

baybanaz ()

fed açıklandı ne düşünüyorsunuz üstad varşık alımı diyorlar

0BeğenmedimŞikayet

baybanaz ()

teşekkürler 27,25 i bulucak inş

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

estağfurullah hocalık kim biz kim sizin yanınızda

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Teşekkür ederim @Periyot Hocam. Sizlerinde emeğine sağlık. Hayırlı akşamlar.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam elinize sağlık hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Garmagan ()

Hemşerimi buldum :)))

Temamudanya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Çok isabetli yorumlar ve grafik için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Selçuk Hocam uzun aralar veriyorsunuz artık sanırım işleriniz yoğun yorumlardan grafik ve analizlerden mahrum kalıyoruz Hocam size de hayırlı bereketli helal kazançlar iyi akşamlar

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

@EDEP_ve_VEFA - @baybanaz Alt yorumu inceleyiniz. kararınızı ona göre verirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

hayırlı akşamlar hocam 23,50 grafikde çıkıyor, siz olası görüyor musunuz ? yarı gümüş yarı nakit de bir kardeşiniz olarak soruyorum. teşekürler

0BeğenmedimŞikayet

baybanaz ()

Üstadım takviye alım yapmam gereken yerler için bilgi verebilirmisşiz takip edeyim

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Size kim önermişse doğru önermiş. Yanlız direnç ( tepe ) noktasından girmişsiniz. Düzeltmeleri takip edip takviye yapmalısınız. ve zarar olarak görmeyin , Size gümüşü tavsiye eden uzun vadede gelecek olan 30 USD ve üzeri rakamlardan dolayı tavsiye etmiştir. hakkı var. rahat olun. iyi akşamlar.

baybanaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baybanaz ()

27.78 ons da düşüşle 1700 dolar beni içeri aldı üstadım ben gümüşden anlamazdım tavsiye oldu girdim canım cok sıkıldı ne yapmalıyım suan da yardımcı olabilirmisini

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Inşaallah son kısımda bahsettiğiniz olmaz üstadım, çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Şükür eskilerden birini gördüm. selam kardeşim

14BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Tekniği önemsemeyen yaya kalır. Alt yorum Grafik için bi açıklama yapayım.
Günü en az 26,80 üzeri kapatmamız gerekiyor. Haftayı ise 27,25 civarı kapamamız gerekiyor. Trend ancak bu şekilde bozulmaz. Aksi taktirde 26,80 altı günlük kapanış aynı zamanda 27, xx altında haftalık kapanış anlamına gelir ki grafikteki turuncu kanalın altına ineriz ve bir sür trend tersine döner . Bol kazançlar iyi akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elinize emeğinize sağlık hocam.
26.80'e değip bir sıçrama olabilir belki diye ümit ediyorum en kötü, lakin belirttiğiniz şeyler üzerinde dikkat edeceğim. 26 dolar da önemli bir destek olabilir diye düşünüyorum 26.80 altı kapatırsak aşağı yukarı bu grafikte de gördüğümüz kadarıyla ama riskli işlemlerden kaçınmak lazım trend zedelemesi hiç de iyi olmaz doların durum da ortadayken. Her şeye hazırlıklı olmak gerekir sonuçta. ytd diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Heciramazantanagardiicloud ()

Hocam ful TL deyim ne önerirsiniz saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

emeğine sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sagolun hocam, teşekkür ederiz

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

Değerli paylaşımınız için teşekkür ederiz selcuk hocam. Hayırlı geceler.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Selam hocam emeğinize sağlık teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Hoşgeldin hemşerim elibe emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Oo Hocam merhaba hoş geldiniz epey ara verdiniz sağlığınız sıhhatiniz yerindedir inşALLAH

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hoş geldiniz hocam baya görünmüyordunuz iyisiniz3

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum