Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:29:31
EUR 34.9839 11:29:31
USD 32.2051 11:29:31
ALTIN ONS $2414.8350 11:29:31

Konu: xagusd , 1 saatlik grafik çalışması

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Saatlikte Bolinger bandında 20 günlük ortalamanın Altın da , parabolik SAR aşagı yönelmiş , stochastik RSI dipierde aşırı satş bölgesinde , sanki aşagı salacagım gibi durmakta , izleyecegimiz seviye 25.8xx düzeyi , burayı destek alır ve kırmazsa yön yukarı doğru olur, 26.7xx aşılır 4 saat üzerinde kalırsa yön yukarı teyidi alır

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Aynen abla öyle dediğin içim sordum 6.31 gidermiki?

Hacerenvr16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Sen ne yaptın aldinmi 639 dan sonra 637 oldu

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Full sattım full tamamladım 647 bana uyar diye beklerken Allah yuzumuze guldu baksa hic beklemiyordum 639 637 ya :)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ful satmadın ozaman sen

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Altin ons iyi ama gumus cok dustu

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Duserse kalanı dusmezsse cikarken bakarim

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla aldınmı?

1BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

655 cıktım ben ama bakamadim bugun ara ara baktım 655 yetti bana fake kısmı piyasadan haberdar degilim ... Ama ons lar yavas yavas yukseliyor tek fark dolar sabah cok dustu simdi biraz toparladı ... Ama cok yukselmediki ons aman aman fake olması icin hızlı olması gerekmez mi ? 632 KAPATTI 647 SIMDI ve ki inisli cikisli yukselmis baktim 648 olmus sonra 638 geri 657 oldu 645 geri yani gumusun normal hareketi gibi yinede gumus bu sag sol belli olmaz ... Ama dolar cikinca gumus ons zayiflar altın ons'a göre kıyaslarsak su anda oldugu gibi :)

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Sence bu yükseliş feyk olabilirmi, piyasaya bakarsak normal.

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Dolar 740 diyelim gumus 6 altına dusmesi icin ons 25.000 altına dusmesi gerekir ... dolar zaten cok dusuk gumus bu yine firsatlar bitmez

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

Daha önce 6 nın altında bıraz alım yaptım uzun vadeciyim buradan almakta kararsız kaldım tekrar 6 nın altına dusermı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Ben 655 sattim yerine koymak icin 647 -648 bana uygun olan size uymaz alınirmi diye yönlendirmek etik olmaz... :)

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

Buradan gumuş alınır mı

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Cok dusmesini beklemem muhtemel 647 648 uyar bana bakarim maksat yerine koymak selale bekledigimden degil dolar yukselirken kacmak duserken koymak gibi

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Bereketli olsun beraber alalım abla busefer:)

-1BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Dereyi gördüm cıktım ... :)simdi gidise göre bakicam alayım mı diye... :)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla süpersin sen ya düştü ama 6.52 ye

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

648 sattin mı dedin ya satmam nede dereyi bi göreyim ülkeler Abd vs acilsin niye mi Tatil dönüsü her türlü yukseliyor bunu bilmek icin uzman olmaya gerek yok yukselebildigi kadar yukselsin bakalım o dan sonra bakarım 655 geldi bile :)

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Hic belli olmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla sen satmıyorsan bide noktalar koyuyorsan bu gümüş Çıkar düşmez bende seni tanıdım artık:)

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Ben satmicam simdilik al sat yapmayacagim dursun ... Oyle duserse duser ciksin cikabildigi yere kadar bakmiyorum ekrana ... Sonucta bu rakamlar bana 670 uzeri sattigim nicin tekrar aldim ya 550 almis gibi oldu tekrar gerek yok al sat ile aynı dusecek tabi kar satisi yer dolar duser vs sorun yok ... No panik kalsın yeteri kadar gumus var hatta elime gectikce yaptımda :)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla sen ABD yi belliysekmisin satış için?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla ya niye öyle dedin şimdi :( ABD bekliyorum bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

S3n ekrani kapat ailenle takıl. bosver bunları mecbur bekleyeceksin 705 i dusersede alirsın bu kaffana takma bu parasal isleri bırak sagligin canın sagolsun :)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ozaman alırlar abla kaostan faydalanır gümüş benim bildiğim doğrumu alıyorum abla ben ya yiterrr ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Ben bu ara Abd 'de olusan ve olusabilecek kaos ortamina hedefliyim... Ekran basinda degilim... Ama ons 'un yukselmesi en anzından doldura doldura yukseliyor..

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Kaçı aşması lazım abla sence senin hedef rakamın varmı?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abla beni vur gebert valla :(ABD alırmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hacerenvr16 ()

Ben sana biraz eft gelmis onunla. bile aldım yazdim maliyeti yazdim 638 e dusunce 640.5 bak simdi 651.5 olmus yeni gördüm. :)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Hacer Hanım nasılsınız
Nasıl gidiyor portföy

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum