Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 00:26:20
EUR 34.7128 00:26:20
USD 32.2706 00:26:20
ALTIN ONS $2323.2000 00:26:20

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

2021 yılında XAGUSD Beklentim 40$ Civarıdır değerli dostlarım.Büyük ihtimal ikinci çeyreğin ortalarında bu rakamları göreceğimizi düşünüyorum.İhtiyacı olan tek şey pempe hat üzerinde haftalık mum kapanışıdır.Sevgiler

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Evet bende mesleğini çok severek yapan bir eğitimci olarak bilgi paylaşmanın çok değerli olduğunu düşünüyorum... ii akşamlar:))

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Rica ederim değerli @deryacakirr29 bilgi paylaştıkça güzeldir. Huzurlu akşamlar diliyorum

deryacakirr29 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

teşekkürler değerli @SABIRSIZzZ34

SABIRSIZzZ34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @KÜNÜK sizde hoşgeldiniz

KÜNÜK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Evet değerli dostum usd için ziyadesi ile bildirim okumuştum, sağlık olsun herşey onlar için bir tecrübe oldu. Teşekkürler değerli dostum sevgi ile kalın

Doğaaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Aaa çok tşk ederim gerçekten çok mutlu oldum... hoş buldum... bu siteyi dışardan çok takip ettim ... gerçekten siz ve sizin gibi bir kaç arkadaş (hepsini şu anda takip ediyorum:)) ) hiç tanımadığı insanlara burda ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar hiç bir kötülük düşünmeden tüm iyi niyetleriyle ... gerçekten samimiyetinize ve yardımseverliğinize çok tşk ederim...

0BeğenmedimŞikayet

SABIRSIZzZ34 ()

Elinize sağlık teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

KÜNÜK ()

Saygıdeğer Hocam hoş geldiniz

1BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Sizde iyi ki varsınız abim.

Abi, çokça eleştirildiniz geçmiş dönemlerde.
Lakin deniz durulunca, ne ahlar edilmişti geçmiş dönemlerde. Okudunuz mu bilmem.

Lütfen eleştirilere kulak asmayın abim.

Mutluluk dostan gelen güvenle hissedilir.
Şimdiden emeğinize sağlık. Koca yürekli insan.

2BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @deryacakirr29 hoşgeldiniz. Grafiği paylaşırken aklıma geldiniz, sormuştunuz ona istinaden çizmiştim. Umarım yürüdüğünüz yolda ışık olur:)

deryacakirr29 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Rica ederim değerli @M_D_

M_D_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Fırsat buldukça geliyorum değerli dostum, sizi görmekte mutlu etti beni, iyiki varsınız, Saygılar değerli dostum

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Açıkcası uzun yıllardır çok kalabalık kitlelere hitap ettiğimiz için bu tarz fikir çatışmalarından kaynaklı eleştirilere çok maruz kalıyorum değerli dostum @Fanatikgumuscu zamanla alıştım bu duruma, pek önemsemiyorum artık, çok teşekkür ederim değerli dostum

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Şaka yapıyorum dostum:)

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Cok memnun oluruz Sayın Sosyolog... Her zaman bekleriz.

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

Emeğinize sağlık üstat tşk ederim paylaşımın icin

0BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Elinize emeğinize sağlık sosyolog bey tşkler...

0BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

Ustam buldum sayfasında sade jeton paylaşımları var gümüş altin pek paylaşamamış

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Rica ederim değerli dostum @Fanatikgumuscu

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Teşekkürler değerli @Yaseminnisa hoşca buldum, çokca özlemişim buraları bazen eski dostlarıma denk geliyorum güzel vakitler geçirmiştik burada, güzel günlerdi. Yeniden buralarda olmak güzel, beklentilerimde bir değişiklik olur ise grafik güncellerim buradanda, huzurlu bir akşam diliyorum

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

yok dostum Sosyolog'u sordular

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Doğaaa ()

Değerli çalışmalarınızı bizlerle paylaştığınız için bizler teşekkür ederiz abim.
Sizin paylaşımları tekrardan görmek, benim için çok değerlidir üstadım.
Saygılar güzel yüreğinize..

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Adam gerçekten grafik çalışması paylaşmış vatandaş buna gerçekten inanıyormusun diye sormuş bu çizilen grafikleri resim yapar gibi ezbere çizildiğini sananlarda var bu işin tekniklerinden biri de bu tekrar tebrik ederim

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

_sosyolog_

A_atila için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hosgeldiniz o halde, cok güzel umut veren paylaşımlarınız icinde ayrica teşekkürler, bunları duymaya cok ihtiyacımiz var, sagolsun burada kıymetli dostlarimiz da bu rakamları öngörüyor insaallah artık gümüş yatırımcısının yüzü daha çok güler:) Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Beni mi arıyorsunuz dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

A_atila ()

Yazdım ama bulamadim :)

1BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Merhaba değeerli dostum @Doğaaa hoşgeldiniz :) Sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

buradakiyle aynı

A_atila için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum