Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:38:25
EUR 35.0820 09:38:25
USD 32.2747 09:38:25
ALTIN ONS $2385.5150 09:38:25

Grafiği gönderen: Bünyaminy

umarım yanılırım ytd

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Aslında teorinin bir kısmı çalıştı ben o grafigigi attıgımdanbiri comodor 64 ilemi çizdin diye sormuştu jeton b için 40000 sınır çizgisi demiştim acaba o arkadaş gümüşten parayı alıp jetonamı koştu içime dert oldu samimiyim belki zararı kurtarırım derken birde orda taklaya geldiyse bak sen işe paranmı var derdin var sn gümüş baba Allah sonumuzu hayretsin zarardayken insanlar kırıcı olabiliyor

Gümüş_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_baba ()

hocam nıye boyle seyler yapıyosunuz yahu:) kalpten gıdıcektım bıtcoın dekı arkadaslarla gorusuyordum :(tam ınsanlar bıtmıs tukenmıs zaten . dedım bız demı oyle olcaz . kabus gıbı . bı de bı kac kısı dıp yapıcak ons lar dıyınce sıtede ınsan ıster ıstemez etkılenıyır

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Gümüş baba bu grafik düşüşten önce 3 hafta yani düşüş başlamadan önce şimdiyle alakası yok

Gümüş_baba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_baba ()

artık kalbım dayanmıycak yınee mı dusus

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bu grafik 3 hafta önceydi çalışmış

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Nolduki bu eyvah niye:)

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kartalmrh ()

Şuan düşüşlerde 610 15 arasi kilit nokta onun altın da 595 6 arası bunların altı ise biraz boş 570 80 arasına kadar yolu var yukarda ise 6 45 50 arası onlarin ustunde 660 70 arası orayı kirarsak ilk durak 720 ler bakalım Ocak ayı hareketli olacak gibi doların da biraz ipini salarlarsa güzel alsat fırsatları olacak

Pisagorlupus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Rasyo farklılıklarıyla olabilir

Pisagorlupus için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Pisagorlupus ()

Eline sağlık 5,94 civarı na çekilebilir diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Y. t. olarak algilamiyoruz bünyamin bey, sizin ongoruleriniz takipçilerimize ışık tutuyor. tabi doğru hamleleri hamleleri yapanlara

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Öngörü ve düşüncedir lütfen yatırım tavsiyesi degildir

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Durum çokmu vahım eyvah demişsin

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

26.4 diye 1 haftadır 30 kere yazdım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Eline sağlık, tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Eyvah ki ne eyvah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum