Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 12:48:50
EUR 34.7838 12:48:50
USD 32.3896 12:48:50
ALTIN ONS $2315.6800 12:48:50

Konu: 2020 yılı için son değerlendirmeler.. (Digimen)

⭐⭐Digimen ()
Euro

Ons Altın ıshımoku bulutu üzerine atmak üzere..attıgı anda yükselişi başlar..

Ons gümüş açıklamalar grafik içerisindedir..

Dolar

Euro

Parite her an aşagı kırılım başlayabilir..indikatörlede oldugu gibi referans bölgelerine ulaşmış durumda..

Sterlin

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

1/2 gün daha sabır.. Döviz ve metaller yukari..

anesth için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

anesth ()

Merhaba , euro ve doların gidişatı hakk9nda ne düşünüyorsunuz*

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

scaPoNe ()

Hocam bende çoğu al sat islemimi sizin tavsiyelerinize göre yapiyorum. Cogunlukla da kazandiriyorsunuz vesselam. Ama Alt coinlerde LTO ya 2 gun once 0.98 tl den girdim bin tl suan 1.29 tl. Gecmisini de arastirdim biraz. Gun icinde geri cekilmeler yaşasa da yuzde 5-10 koyuyor hergun üstüne. Tum mevduatimi koysaydim. 1 yil islem yapmama gerek kalmazdı heralde. Bi arastirin derim.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Sagolun hocam, öngörüsüne guvendigim nadir insanlardansiniz. takipteyim. iyiki döndünüz, saygilar selamlar..

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Kriptolar şimdilik aşırı yükseliş evresinde, her an büyük düzeltme sözkonusu.. Bu seviyelerden düzeltme gelmeden alınmamalı..

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam kripto paralar ile ilgili bir öngörü alabilir miyim? sizce portfoyde olmali mi? Saygilar selamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Bluestar06 ()

Bozamadıkta 2 aydır zarar yazıyor. Biraz toparlarsa zarardan çıkarız

0BeğenmedimŞikayet

Zafael ()

Selam yine ben yapı kredi ve iş bankası gece alım için uygun değil galiba digimen bey yeni yıl sonrasına kaldım galiba

0BeğenmedimŞikayet

serdar1111 ()

bu rakamlardan giriyorum o zaman tşkrlr üstad

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sizce dolar mı euromu alınmalı

0BeğenmedimŞikayet

Basri_Dayi ()

Bol sans bakalim

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Dolar ve gümüş var..

Basri_Dayi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Basri_Dayi ()

Aldın mı birseyler dostum?

3BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Gece dolar kapanışına kadar son TL lerimi kullanacam alım yönünde.. Yeni 2021 açılışında kurlar kaldigi yerden yukarı decam eder.. Yıl sonu kapanışlar en düşük seviyesini belirler..2021 açılışında Daha aşagısı olmaz. Olsaydı bugün yaparlardı,

serdar1111 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Basri_Dayi ()

Hayirlisi bakalim üstadim. Güzel ve saglikli bir yıl olmasi dilegiyle.

0BeğenmedimŞikayet

serdar1111 ()

kurşunları kullan derken üstad alım içinmi dedin

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Son kurşunları bugün kapanışa kadar kullan ustam..

Basri_Dayi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Basri_Dayi ()

TL ve döviz var şimdilik.

0BeğenmedimŞikayet

anesth ()

yine mi faiz? İyiki faize karşıyız dediler

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Müdahale baskı altında tutmazlar..

burakg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

burakg ()

Kurlqr ilk uc ceyrek icin onemsizdir derken ?

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Bu seviyelerden euro alınirmı?

0BeğenmedimŞikayet

scaPoNe ()

Ama faiz kararı öncesi düşüş kesine yakın anladığım kadarıyla. Hocam. Fakat mb piyasa beklentisini vermiycek.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

İlk çeyrek için ocakta piyasayı rahatlatmak için faizi pas geçer. Kurlarda ciddi oynaklık olsada kurlarda yükseliş devam eder.. Biden tamamen devri alıncada doları güçlendirir.. Ocak ayı önemli.

scaPoNe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

scaPoNe ()

Bende sizinle aynı fikirdeyim hocam. Sizce mb kararı ne olacaktır. Varmı tahmininiz yeni artış olurmu? 2k euro zarar yaptim. Dusukten sattık biraz zarar ettik.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Ocak mb faiz kararına kadar yükselişi sürdürür.. O zamanda satış yaparlar.. Mb de açıga satışta güzel al sat yapıyor..

scaPoNe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

scaPoNe ()

Ocakta normalden kastiniz nedir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Mb den gelecek son veriler TL yi etkiler.. Mb düşükten alacagi kadar döviz topladı.. Bugün son alımlarımı yapıyorum.. Son parça döviz alıcam.. Son çeyrek ödemeleri ve yıl sonu ödemeleri mb yüksekten döviz almaz.. Ocak ta kutlar normale döner.. Kurlar İlk üç çeyrek için önemsizdir..

Bluestar06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bluestar06 ()

Euro için durum nedir üstad.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum