Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 13:17:30
EUR 34.7705 13:17:30
USD 32.3827 13:17:30
ALTIN ONS $2343.4150 13:17:30

Grafiği gönderen: SERSEFİL

⭐⭐SERSEFİL ()
Bitcoin
Neo/BTC

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Acemilikler oluyor başlarda :(

Emreozen85 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Rica ederim.

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Yok dolar atamazsın hesaba.. USDT asında dolar değil.. ama dolar kuruyla beraber hareket ediyor. Oda bir coin “tether” adında

Beklence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emreozen85 ()

o da olabilir, ama ben tl atıyorum, usdt ya da alacağım coin düşünce alıyorum, işlemleri örneğin btc/try değil btc/usdt olarak yapıyorum. bak burada usta yazmış:

SERSEFİL (4 dakika önce) Cevap yaz
Konu: Neo/BTC

Bi coin varsa elinde satarken USDT sat. Alırken TL geçmene gerek yok yine USDT ile al. Hem fiyat takibi kolay olur. Hesaplama vs uğraşmazsın, tüm borsalarda USDT fiyatı var?

TL fiyatını yüksek mi düşük mü anlamak için eline hesap Makinası alıp çarpman lazım. Hemde normal dolar kuruyla değil sitedeki USDT/TRY kuruyla bir sürü uğraş.. kandırırlar sizi öyle :)

https://altin.in/fiyat/bitcoin

0BeğenmedimŞikayet

Beklence ()

O zaman hesaba dolar mı atmalı

0BeğenmedimŞikayet

Emreozen85 ()

al - satta paran değer kaybediyor türk lirası ile işlem yapınca, halbuki usdt ile işlem yapınca, btc düşünce usdt artıyor. paran iki şekilde de değerlenmiş oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Beklence ()

Hesaba dolar mı atmalı o halde

SERSEFİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASAFRONİ ()

Binance diyosun yani eyw

1BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Bi coin varsa elinde satarken USDT sat. Alırken TL geçmene gerek yok yine USDT ile al. Hem fiyat takibi kolay olur. Hesaplama vs uğraşmazsın, tüm borsalarda USDT fiyatı var?

TL fiyatını yüksek mi düşük mü anlamak için eline hesap Makinası alıp çarpman lazım. Hemde normal dolar kuruyla değil sitedeki USDT/TRY kuruyla bir sürü uğraş.. kandırırlar sizi öyle :)

Umut2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beklence ()

TL ile zararı açar misin biraz

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Zararınız %3 kadar doğru mu anlıyorum?

Esfandiari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Bunu bilmiyordum güzel bilgi oldu teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Emreozen85 ()

ben de al- sat ta çok zararını gördüm tl ile işlem yapmanın, neyse ki bir bilgili arkadaş uyardı da usdt ile işlem yapıyorum artık

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Olabilir tabi öyle de.

Ben Btc de işlem yapanlar için söylüyorum özellikle TL ile alıyorlar çok yanılıyorlar çünkü...

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Tl dolara çevirip alalım diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Esfandiari ()

Dolar bana karmaşık geliyo, xrp deki zararı kapatmaya uğraşıyorum btc ile. 225 bin tl beni kara geçirecek 220 bin tl düze çıkaracak.

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Hocam ben de Tetherle alıp satıyorum ama onun da davası varmış ilerde sıkıntı olabilir diyorlar. BUSD sanki daha mantıklı.

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Alımınız düşük zannedersem.

Size tavsiyem TL ile işlem yapmamanız yönünde olur. Coin fiyatı artarken dolar kürünü düşürüyorlar satıcı çok ise. Alıcı çok ise yükseltiyorlar.

USDT alın USDT satın.

Esfandiari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$MaTRaX$ ()

alim yeri icin uygundur diyorsun yani?

1BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Parite yerlerde neoda. Eos aynı şekilde.

Btc sert hareket yapmadıkça sorun yok bence. Btc zirve yaptı çekildi biraz. Devamı gelirse çekilmenin altlar biraz çekilebilir yine. Yada çok sert ileri giderse yine domi Btc ye Kayar...

$MaTRaX$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esfandiari ()

220 bine emir verdim, gitmiş 17 binden dönmüş 2 bin lira kar edebilirdim bu nasıl iştir usta ya.

0BeğenmedimŞikayet

$MaTRaX$ ()

buradan neo girilirmi yoksa?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum