Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 21:14:58
EUR 34.7275 21:14:58
USD 32.2742 21:14:58
ALTIN ONS $2313.8450 21:14:58

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Değerli arkadaşlarım, bazı nedenlerden dolayı sıkça aranızda olamıyorum.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celal1010 ()

Kardeşim geçmiş olsun Allah sifasini versin inşallah

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Söylesenolmaz ()

Çok sağolun hocam, saygılar sevgiler bizden, hayırlı akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Sevgiler hürmetler efendim.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bir şey unuttum diyordum ki aklıma geldi, geçmiş olsun, acil şifalar dilerim kayınvalidenize.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, yoğunluktan bakamadım. Ancak, şu kadarını kendimce söyleyebilirim. Grafiksel olarak daha aşağılara düşecekse ilk önce, yarın olabilir, yukarı bir enerji boşaltması için tepki beklerim.7-70-7.76 lara kadar bir yükseliş olmalı ve geri dönüşte inecekse 7.51 altına insin. Eğer bu baskılama şeklini alarak 7.51-60 arası tutalım olayına dönerse, bana göre 7.51 de ikili dip formasyonu gereği dönüşüde sert olur. Sevgiler saygılar.

Söylesenolmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim. Pyasaların çoğu tatile gireceği için, hacim olmamasını çok normal karşılanması gerekir. İki ileri bir geri hareketler yormasın sizi. Normaldir. Sevgiler hürmetler.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Söylesenolmaz ()

Hakan hocam, dolar beklentinizi paylaştınız mı?

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık, teşekkürler, sağlık durumunuzun izin verdiği kadar gelin tabii ama tamamen kaybolmayın, ben sizi çok ararım, eminim ki başka bir sürü kişi de arar.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Gaybı yalnız Allah bilir. Benim yaptığım sadece genel durum analizidir. Üst taraf 473, alt taraf 455-451 aktarmalı 440. Bu geniş kanalda gram hareketine devam ediyor. Haber akışına bağlı olarak yön tayini belli olacaktır. Yoksa bu ara bantta uçacak dersin uçmaz, düşecek dersin düşmez. Parçalı alımlarla ve ara fiyat farkını geniş tutarak er iki yönlüde strateji oluşturmak gerekir. Çünkü şu anda piyasa kararsızları oynuyor. Sevgiler saygılar.

Zemheri_yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ateşer ()

Hayırlı akşamlar hocam ben 502 den tersteyim altından çıkıp gümüşe geçmem mantıklı olurmu sizce fikir almak istiyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Kabeye gitmeden de atılan taş deng geliyor değil mi ?
Atmasını bildikten sonra

Maximum_Analiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Âmin Ecmain İnşaALLAH Hocam

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Allah razı olsun kardeşim. Hayırlı akşamlar, hayırlısından daim kazançlar dilerim.

İMAJ_MUTFAK_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Tekrar Allah acil şifalar versin inşallah abim. Sevgiler saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Amin kardeşim. Allah razı olsun. Dualarınla yine zırh kuşattın bana. Allahın izniyle zorumuz kolay olur inşallah. Selam ve dua ile.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maximum_Analiz ()

amin de hoc. fetva vermene gerek yok sonucda burasi oara kazanma platformu dini karistirmamak lazim bu işin icinde seytani vesveselerde var.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zemheri_yeli ()

Dostum eline emeğine sağlık mükemmel olmuş açıklamalarla birlikte

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, şükür diyelim. Yarın son kontrollerden sonra ameliyat olup olmayacağı belli olacak. Hanımı refakatçi bıraktım, geldim. Ben çocukların başına döndüm. Gelişmelere göre hareket edeceğiz artık. Sevgiler saygılar.

Öznur_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Aynen abi satacağız derken alima devam ediyoruz allah razı olsun saygı sevgiler abi

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Polatım, senin gibi tecrübeye sahip, aksiyona bayılan biri için ilginç bir durum olmuş. Polatım, kısmet olmayınca, insanın basireti bağlanır yine olmaz. Hayırlı düşünelim daha fazlasıyla hayır olsun inşallah.

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznur_16 ()

Eline emeğine sağlık abim teşekkür ederiz. Hastanız nasıl oldu durumu iyidir inşallah

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam Hayırlı Akşamlar dilerim emeklerine misliyle ecirler versin MEVLÂ
şeytan ve avanesinden şeytanlaşmış nefisli insanlardan korusun onları kendi fıtratlarında olanlara tasallut etsin İnşaALLAH

Cumanın hayrı bereketi üzerinize olsun hastalarınıza Şifa dertlilerinize deva olsun İnşaALLAH ...

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Retkıt bence haksızsın sen emek verene saygı duy @hakan7038 kardeşimiz emek vermiş teşekkür ederim kendisine

RepTiLe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Geçmiş olsun kardeşim ALLAH acil şifalar versin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Abi bn kayboldum karanlıkta kaldım pazartesi günü önünden akti gecdi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, hastamız var. Ayrıntıya girmeyim, zaten dün yazdım. Sevgiler hürmetler kardeşim.

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İMAJ_MUTFAK_ ()

Ret kit @hakan7038

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hoş gördüm Polatım. Hatırın var olsun kardeşim. Seviliyorsun.

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Teşekkür ederim kardeşim. Sağol varol.

dewaju için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Uslubunuzu düzeltin. Ben grafiksel rakamlara inanmıyorum, bana göre bunlar boş işler demek farklı şey, millete masal anlatmayın demek başka şey. Ben size sizin istediğiniz şekilde cevap yazamam. Kusura bakmayın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum