Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:50:42
EUR 34.8238 23:50:42
USD 32.3379 23:50:42
ALTIN ONS $2301.8900 23:50:42

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

25.60 Altın da kalırsa hoş olmayacak bugün için tabi kalın mavi çizginin üzerinde tutunması gerekiyor ve hergün bu rakam artacak ve oda yükselmek zorunda yoksa yükseliş i zamana yayılacak
tabi belli düzeltme lerde kaçınılmaz olacak bu bilgiler şahsi görüşüm dür yanılabilir im ytd

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Rica ederim dostum

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

eline saglik @ALONE_EAGLE hocam

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Sizede hayırlı geceler olsun inşallah teşekkürler

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Eyvallah kardeşim, emek veriyorsun, eline sağlık. İyi geceler...

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Oda benim sırrım olsun :) herşeyi söylersek işin gizemi kalmaz ha bumu derler sonra yerlere düşer ama kimse diyemez ki profilimde üyelik tarihime yakın tablo paylaşım yaptım ve fos çıktı 2.40 Lara geldi 7.12 felan ama tablom beni hiç utandırmadı gerçekten takip edenler bilir hatta eskiden dalga bile geçenler oldu ama haftalık ta ki tabloma uyanlar kaybetmez yeni haftayıda yazacağım ilginç gelir amasen tam tepesinden tepki aldımı ona bak tepki almaz boş çıkarsa zaten bir daha yazmam o da var :)

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Alt yorumunuz dikkatimi çekti. Bu tablo çalışmanızda nasıl bir sistem kullanıyorsunuz, sakıncası yoksa biraz bahsedersiniz sevinirim, iyi akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Hayırlı akşamlar bilmukabele.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

estağfurullah ne demek, hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim.

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Tamamdır ... iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

O resimde formasyon yok o trend habercisi yani 25.60 altında sıkıntı başlar üzerine kalmalı ve ekleyerek gitmeli ki bir yükseliş var diyelim formasyon oldumu ayrı yazıyorum geçen misal tobo vardı günlük te büyük ölçüde geldi onun gibi

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Sizin paylaştığıniz gibi güzel grafikleri göre göre az- çok anlar oldum. Grafik paylaşan çok az kişi kaldı... Tekrar teşekkürler... Sizden ricam formasyon adlarını da yoruma eklerseniz... Obo , tobo veya çanak oluşumu oluşabilir gibi... yorumlarınız da yazarsanız memnun olurum ...

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

ALLAH razı olsun kardeşim teşekkürler amin inşallah hepimize olsun

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam inşALLAH gönlünüzden geçen hedefe de ulaşırız
Emeklerin için teşekkürler

Cumanın hayrı bereketi üzerinize olsun İnşaALLAH Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

İyi akşamlar ben teşekkür ederim.

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Yunus bey kim pardon :) Kibritçi senmisin

Betyyy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Bak şimdi oldu o zaman şöyle diyelim yani indikatör formasyon vs yükseliş gösterirken birden neden düşüyor uyuşmazlık yani bir nevi ben bunlara çok kafa patlattım ama yine neticede göremediğim birşeyler buldum yani görmediğim bir oluşum mutlaka var şöyle sen günlük bakarsın bakarsın
Herşey güzeldir ama aylıkta yada haftalık ta dön nokta dasındır yani kuvvetli bir dirençtesin hoop aşağı ne oldu buna işte ben misal herhafta sonu aylık haftalık indikatör ler mumlar trendler işin neresinde kapatmış sonra gün 4 saatlik saatlik vs yani birde haber akışı var ama inan teknik haberden önce geliyor çok yaşadım misal bir tobo var hop bir haber düşüyor haydi yükseliş gibi

Sinan2462 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

En iyi teknik grafik ve formasyon dahi %70 olasılıkla çalışabilir , ötesi yok

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

İşte kalın mavi çizginin altında kalırsa yani 25.60 ama her gün bu rakam yükselecek yükselen açılı trend çizgisine ayak uydurması gerekiyor bunu başaramazsa yandaki baklavaya inecek ve buda düzeltme anlamına gelecek çünkü orada bir boşluk var doğru söylüyorsun yani

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Helal olsun

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Sinan2462 ()

Hocam çalışmanıza saygım var, sizle birçok konuda hem fikiriz zaten, benim söylemek istediğim şudur, teknik temel analizler grafikler, indikatörler vs bir çok veriyi takip ediyorum sonuç çok iyi iken olumsuz bir haber olmadan bile gümüşte irrasyonel durumlar olabiliyor, yani piyasa kurucular nasıl istiyorlar ise piyasa onların doğrultusunda hareket ediyor, Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

USTAD_PİYASA ()

Doğru değil bu ülkede çalışmaz teknik niye anlamak istemiyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Emeğinize sağlık... yukariya değil de sanki.. yan tarafa atmamak istiyor sanki... Bakalım... Hayırlısı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Teşekkürler dostum

1BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Rica ederim dostum

5BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

O senin görüşün saygı duyarım doğru çizilmiş her formasyon teşhis de doğru ise çalışmaması imkansız buda benim görüşüm den ziyade yıllardır edindiğim tecrübe fakat şöyle deseydiniz her formasyon çalışmaz evet haklısın derdim haftalık misal destek direnç tablosu hazırlarım onunlada dalga geçerlerdi şimdi ses yok bir baksınlar tablolarıma harika calışırlar kusursuza yakın ama onu hazırlama taktiği şahsıma münhasır
Google da destek direnç moderatör leri yada kendine güvenen kim var ise tablo hazırlayalım hangisi iyi çalışıyor görelim desem ukalalık yapmış olurum evet ama incelersen vay be dersin peki bu nasıl oluyor çünkü ben onları grafikten tek tek saatlerce bazen uğraşıyor çıkartıyorum ve dediğim gibi tamamen kendi stilim kimseden öğrenemedim kendim buldum demem oki teknik olmadan başarı tamamen şanstır heleki GANN analizi harikulade dır ama bilmeyen anlamaz tabi Mecnuna sormuşlar Leylada ne buluyorsun kara kuru birşey siz onu benim gözümle görseniz demiş ama saygı duyarım başını ağrıttım

1BeğenmedimŞikayet

Sinan2462 ()

Gümüşte önemli bir çok veri vardır kardesim , bunların bütününu takip etmek lazım. , tekniği grafiği bırak temele bak demek yanlıştır, ustaların grafik calisması doğru bir çalışma fakat sepekler ne diyorsa o oluyor, piyasayı eline almışlar yükseliş trendinde düşüş trendine götürüyorlar , işleri milleti terse koyup yükseliş beklentisini oluştuğu yerde ani ve derin düşüşler yaşatıp bu işin kaymağını yiyorlar , bize ise cokelegi bile çok görüyorlar,

USTAD_PİYASA için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Enssar hocaya selamlar. Bir kere onunla, bir kez sizinle birkez@USTAMM ve @Periyot arkadaşımla çıtır yapmışlığım vardır. İşi bilenlerle işlem yapmak çok güzel oluyor. Tekrar teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum