Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:13:13
EUR 34.7748 01:13:13
USD 32.4684 01:13:13
ALTIN ONS $2337.9850 01:13:13

Konu: LTC Grafik 23.12.2020

LTC son seanslarda en yüksek 124.5$ ile en düşük şimdilik 98.37$ seviyeleri arasında gidip geliyor bugün 99.51$ seviyesini de test etmiş, ve 100$ seviyesi üstünde destek tabanı oluşturmuş görünüyor ve günü ise 114.7$ gibi pozitif bir seviyede kapatmış.. 124.5$'dan düşen trend çizgisi ise şuan bollinger altbandi olan 105$ seviyesine denk geliyor olduğu bunun Altın da 200 SMA desteği yani kırmızı çizgi 103.9$ bir destekte mevcut.. Saatlik görünümde aynı zamanda bu 4 saatlikte ki MA20'ye de denk geliyor 110.5$'da tutunması kısa vade de yeniden test ettiği 117.24$'i test etmesi olacaktır ondan önce grafikte gözüken 100 SMA 112$'da bir direnç sözkonusu bu seviyenin üstünde yeniden üstbollinger bandı 116$-117.24$-124.5$'a kadar adım adım gitmesi olacak bilginize grafikte ki FİB seviyeleri ve HO'lar btc 'nin gidişatına göre takip edilebilir..

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tarih 23.12.2020 altyorumdan anlaşılacağı üzere 6 ay önce ve ben bunu yazdığımda hastahanedeyken DOGE/HOT gibi altkoinlerin ELON MUSK'in etkisi ile birlikte güzel ivmelenmiş..

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonaltınbükücü57 ()

teşekkür ederim :))

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@sonaltınbükücü57 altta ki grafik ve yorum size bir nebze yol gösterecektir sabır kardeşim şuan en iyi ayakta duran LTC zaten..

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Sukur dostum iyiyim kisa alsat devam

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

sağol kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Fırat coinmarketcap'tan MATİC ile ilgili ve diğer altkoinlerle ilgili detaylarına bakabilirsin kardeşim sana yardımcı olacaktır senin gibi bende gündüZ çok yoğun çalışıyorum, günlük grafikte 0.01870$'in üstünde kapanışlar yapması gerekiyor bu seviyenin üstünde kapanışlar adım adım 0.0205$ ve 25 Kasım'da test ettiği 0.02390$ seviyesini kademeli olarak hedef alacaktır ama BTC DOMİNANS yüksek bir seviyede iken şuan ne söylesekte grafiklerin çok zayıf kaldığını bilmemiz yeterlidir sanırım..

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

kardeşim senden ricam sen bu konularda çok iyisin matıc proje olarak nasıl, bakma şansın varmı rica etsem birde şu anki durumu nedir, full maldayım yarısını zararına satabilirim gerçi zararda çok ama

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC'ye göre takip et dostum asla full alım yapma kademeli olarak 0.28$-0.29$-0.30$ gibi ve sularin durulmasını birazda beklemek gerekiyor.. BTC salınım yaparsa daha da düşmesi sözkonusu olacak gündüz de belirttim 0.30500$'a kadar gelir diye ama şuan 0.29700$'a kadar düşmüş bilgine..

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arcgkhsn ()

Peki abim xlm için sen ne diyorsun analizin nedir xrp tersten bıraktı xlm de bırakırsa bittik abi :))

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Sayın Hocam peki 0.25 civarında yüklü girilmesi Xrp açısından çok mu risklidir.

Bu konuda bir kaç cümle bilgi vermenizi rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

acaba xrp yemi dalsak her zaman yaptığını yaptı gene, xrp

1BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

10 numara yazı olmuş kardesim.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim ne olsun trafikle bogustuk anca eve geldik işte ne olsun sen nasilsin bakalim? ..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Evet var REBL projesi var tamamen silindi ve bütün int. siteleri felan kapandı yok oldu ve bunun gibi shitcoinler piyasada çok ve hacmi az olduğu sürece öncelikle pariteleri silinir bunu BiNANCE çok güzel yapar ve şuan piyasada 8100 adet bilinen koin var 2017 döngüsü ve havuzu genişledi altkoin sezonunda öncelikle majörler sonrasında en eski olan DOGE gibi koinlerin ivmesi hızlı olacak ardından hacimsiz ve sürekli akümüle olan HOT gibi koinlere altsezonda balinalar giriş yapıp yükseltecekler.. BTC DOMİNANS'inin artması aslında böyle shitcoinleri tek tek yokedilip bitirilmesi de sözkonusu projesi ve ortaklıkları sağlam olmayan marketcapte çok alt siralarda olan jetonlar zamanla piyasadan silinecek olduğudur.. XRP yıllardır mahkemelik bu işler uzun yıllar geçer sürer ve bugünde 4. sıraya geriledi birsürü uluslararası bankalarla birlikte çalışıyorlar zamanla herşey rayına oturur aynı şekilde XLM 'de öyle Almanya'nın en eski bankasında kullanımına sunuldu IBM ile çalışıyor XLM.. Piyasanın eskileri olmak öyle kolay değil hemen bitiremezler bu olaylar yıllar sürer XRP'nin içinde zaten yıllardır savasilan bir dava da var zaten.. Bakalım gelişen olaylar kendini belli edecektir..

Asi_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Degerli kardesim nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Teşekkürler edrim bu günkü grafik yorumundan sonra dipten almaya çalıştım btc 23 800 görünce çıkış yaptım tekrar teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bugün XRP ile ilgili grafikte paylaştım yorumlarda da belirttim 0.30500$ seviyesini de belirttim.. BTC bugün 22.800$ seviyesine kadar bir düzeltme yaptı ve XRP'de tam 0.30300$'dam döndü şayet BTC düzeltmeye devam ederse risk sana kalmış birşey full alım önermem.. Bugün kü yorumlarimda seviyeleri belirttim 0.30500$ kırılırsa düşüşler daha da derinleşebilir ve şuan biraz suların durulması gerekiyor ve BTC. DOMİNANS çok yüksek ister istemez etkileniyorlar borsalar 0.30300$'da şimdilik tuttu bakalım bu seviye kırılırsa kolay kolay toparlanmasi zor olur bilgine..

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi_gümüşçü ()

Paralara ne oldu? :))) Ahahhahahahahah ne güzel ya daha hiç ortaya çıkmadılar mi yani? XRP gibi bir coine böyle birşey olması ihtimal dahilinde mi?

Tengri07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tengri07 ()

Çookk 2018 den bu yana 5000 den fazla çöp olmuş altcoin var eko sistemde.. Silinip gittiler

Asi_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asi_gümüşçü ()

Hocam bir coinin sifirlandigini hiç gördün mü bu zamana kadar? Yani komple isim vs silindiğini felan? Bu xrp ve xlm e olanları bir değerlendirir misin rica etsem.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rabbim senden de razı olsun Dadaşim, az öz grafik okuyan grafiğe baktı mi az çok anlaması gerekir ki ve bu piyasada olan için bilmesi gereken bazı birkaç hususlardır diyelim..

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Kardeşim emek veriyorsun Allah razı olsun
Bir sorum olacak btc düzeltme yaptığında %25 ile xpr ye girilir mi bu gün fark ettim btc ile birlikte iyi yükselmeler yaptı bilmiyorum yanlış yorum da yapıyor olabilirim

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Işık ne kelime bildiğin projektör:))) ben razıyım Allah da razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rica ederim bir nebze yol gösterip ışık tutuyorsa ne mutlu, bereketli olsun..

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan LTC sağlam duruyor piyasada manipülasyon çok ve hala devam ediyor bakalım BTC düşmesin yeter 124.5$'i kırdığı an senin hedefin gelir..

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

2 gündür 130 u bekliyorum. 113 ortalamalı %50 maldayım. 120 den aşağı bozmam bu malı :)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

İyi akşamlar Emeğinize sağlık hocam bugün aralarda attığınız grafikler de takip sonucunda iyi kâr verdi gene full nakitte yım

1BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Hocam dominans hakkında kısa bir yorumunuz var mı. vaktiniz varsa 70 leri asacagini düşünmüyorum ben artık geri dönmeli diyorum yanlış mı düşünüyorum yoksa bu boğa hiç gelmiyecek ben kendimi mi avutuyorum çok inanıyorum boğaya BTC çok güzel. bir seviye de

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil buna göre şimdilik takip edebilirsiniz size kısa yoldan en güzel şekilde belirttim, bol kazançlar..

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Eline sağlık canım hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum