Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 06:18:51
EUR 38.1653 06:18:51
USD 34.1635 06:18:51
ALTIN ONS $2659.4050 06:18:51

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Sevgiler, saygılar.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Niye sterlin en iyisi?

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Üstad amatörce bir yprum gibi olacak benimkisi. Grafik dilini çok çözmüş birisi değilim. İkili dip yapmış, 26.10 u geçerse 27.50 ye doğru bir yolculuk yapıp ikili tepe yapar mı? Ayna tuttuk diyelim. Sonrasında iniş çıkış ve 29.80 yolculuğu şeklinde. Çok mu amatörce oldu? Bilemedim.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık abim
iyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

Zaaza12 ()

Selam aleyküm abi emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Emegine saglik hakan abi sagol varol

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

Elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Surhay ()

Emeğine kalemine sağlık üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Gerçekler hcm
Örnek alınması gereken nadir kişilerdensiniz iltifat değil
Amin inşallah hayırlı geceler

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Allah razı olsun kardeşim. Sevgi saygı ve dua ile.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Aynen öyle kardeşim. Sevgi saygı ve dua ile güzel kardeşim. Rabbim gönlündekini hayırlı nasip etsin inşallah.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İltifatınız için çok teşekkür ederim. Zaten çizgim bozuldu mu, sizler beni düzeltmezseniz, kendine gel diye silkelemezseniz, asıl o zaman çok üzülürüm. Rabbim, zorumuzu kolay kılsın inşallah. İyi geceler dilerim.

Helalindens için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Aynen öyle güzel insan ddd

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kalplerimiz karşılıklı, samimiyetimiz dupduru, sevgimiz saygımız baki. Ne güzel.

1BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Evet abi mersedesi sipariş verecem :)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Gümüş daha agresif daha heyecanlı olunca adrenalin tutkunu ortaya çıkarıyor dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Hiç sorma o neydi öyle be kardeşim.. 10 tane msj attım hepsi o sayfada çıktı ya sonra bir arkadaş dedi abi sen hisse ismi yazıyorsun ondan burada çıkıyor. Ne günlerdi be hakanım mutluyduk be. Şimdi hep curcuna olmuş sayfalar..
Ben bulurum dostum biliyorsun seni kaybedemem :))

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Selamlar çizginiz hep aynı hcm hiç bozulmamis elinize sağlık saygılar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim Polatım. Piyasa havası, tam senin sevdiğin havalara dönüyor gibi:)))

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Sterlin le yıllarım geçti hocam en iyi si aslındada gümüşü de bırakamıyom ddd

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok sağol adaşım. Hepimize olsun inşallah. Selam ve dua ile.

sinyorhakan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Olmaz, eskiyi bir hatırlasana dostum. Sonra ben kayboluyorum. Nerede olduğum belli olmuyor. Yazılarım sonra borsa sayfasında çıkıyor. Sonra beni arayıp bulmak yine sana düşüyor. Artık sana yük olamam, kendi ayaklarım üzerinde durmam lazım:)))

1BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Fulle kardeşim gittiği yere kadar gider depo yedege düşünce çıkarsın sonra tekrar fullersin böyle böyle gider. Umarım kaliteli benzin çıkar :)

1BeğenmedimŞikayet

sinyorhakan ()

eline yüregine sağlık hakan abi hayırlı berekli haftalar olsun

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Sterlinöi dedin bu hafta fullucem onu nasipse ddd

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Bilmukabele abim

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Aynen öyle dostum biz en iyisi sterline falan gidelim pahalı ya pek anlayan da yok pek adamda yok yazıp yazıp duralım kendi kendimize :)

2BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

önceden ben de gram sayfasındaydım. nisan- mayıs itibariyle gümüşe ve de gümüş sayfasına geçtim. başlarda çok sakin ve huzurluydu hatta gram sayfasından sonra çok çok iyi gelmişti :)) ama yazın gümüşün cazibesine kapılan herkes akın ettiği için değişik bir hal aldı. eskiden olan kişilerin pek çoğu da gitti zaten. yani dediğiniz doğrudur.. yine de bekleriz efendim :)) iyi geceler diliyorum, saygı bizden.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Gümüş sayfasına giriyorum, ancak arkadaşların birbirlerine olan ağır itham içeren yazılarını görünce, hemen gram sayfasına dönüyorum. Gram sayfası biraz daha sakin. Gümüş, yapısı itibariyle agresif bir emtiya olunca, bu agresiflik herkese yansıyor harhalde diye düşünüyorum. Sevgiler hürmetler.

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum