Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 08:18:07
EUR 34.9307 08:18:07
USD 32.5554 08:18:07
ALTIN ONS $2336.6800 08:18:07

Konu: BTC Grafik 20.12.2020

Günaydın değerli dostlar,

Aileniz ve sevenlerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

BTC rallisi, en az 1.000 btc tutan cüzdan sayısında rekor kırıldığı bir dönemde geçiyor.. Verilere göre, en az 1.000 BTC tutan cüzdan sayısı tüm zamanların en yüksek değeri olan 2,294'e ulaşmış durumda.. BTC dün 24.000$'ın üstüne çıkarak tüm zamanların en yüksek yeni ATH'sine ulaştı..

BTC 23.777$ seviyesini gördükten sonra dün de 24217.38$ seviyesine kadar bir ivme gerçekleştirmiş olduğu ve şuan kazançları pekiştiriyor ve normal seyirde kısa vadeli bir düzeltme eğilimi içerisindedir.. BTC dün çift dip patern modelinin Altın a sarkmadi ve dünkü en düşük gördüğü seviye ise 22719.78$'dir.. BTC şuan konsolide olup güç toplamaya ve üst seviyeleri hedef alması beklenebilir mi yeni haftanın açılışıyla birlikte kendini belli edecektir diyelim.. BTC şimdilik 23.500$'in üstünde tutunmaya çalışması pozitif ve bollinger ortabandinin üstüne çıkmaya çalışır bir görünümü mevcut ve buranın üstünde kapanışlar yapması yeniden üstbollinger bandını hedef alması olacaktır.. BTC şuan saatlik grafikte 50-100-200 SMA gibi HO'larin üstünde ve sadece bollinger ortabandinin üstünde tutunması durumunda 24.000$-24.150$ civarı seviyeyi hedef alacak olmasıdır.. BTC'nin saatlik akışında 23.050$ civari bir direncin ve 3genin üstünde bir kırılım gerçekleştirmiş olduğu ve gün kapanışını ise 23.840$ civarinda kısacası pozitif bir seviyede kapatmış görünüyor..

BTC'nin altbollinger 23.000$ civarı veyahut dünün en düşük seviyesi olarak 22719.78$ civarı bölgelere gelse bile güçlü bir alım ve yukarı sekmesi muhtemeldir.. Dünkü çift dip patern modelinin altına bile sarkmadi ve 23284.68$'in kırılmasıyla birlikte BTC boğalari 24217.38$'a kadar bir ivme gerçekleştirdi.. 4 saatlik grafikte de şuan tüm HO'larin üstünde ve bollinger ortabandi ise 23K civarı bir seviyede bu seviyenin altında 4 saatlik kapanışlar yapmadığı sürece altseviyelere düşmesi ve sadece güç alması olacaktır.. Tüm zamanların en yüksek seviyesi ve ATH'si BİTSTAMP'ta 24217.38$ seviyesinde oluştu ve şimdilik bu seviyenin altında düzeltme ve konsolide bir görünümü mevcut olduğu, dünkü aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın en yüksek 24217.38$'dan en düşük 22719.78$'a % 0.236 FiB geri çekilme seviyesi ise (23073.21$) kısacası şuan bollinger altband desteğini temsil ediyor olduğudur..

Aşağı yukarı yönlü dalgalanmanin % 0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (23645.30$) kısacası bollinger ortabandina yakın bir seviye ve üstünde kapanışlar yeniden 24K gidecek olmasından geçmektedir.. BTC güç almak için 50 SMA mavi çizginin bir destek olduğu bu seviyenin altında ise bollinger altbandini hedef alacak olmasıdır.. BTC'nin bugün kü haftalık kapanışı işin seyrini nasıl devam ettireceği hakkında fikirler sunabilir.. BTC bollinger altbandi kısacası 23K civarini test eder ve güç almak isterse dünkü en düşük 22719.78$ ve güçlü SMA olan 100 SMA turuncu çizgiyi de test etmesi olacaktır olacaktir.. BTC üst bölgede bollinger ortabandinin üstünde kapanışlar yapması kısacası 24K ve dünkü test ettiği en yüksek seviyeyi test etmesi adım adım beklenebilir, haftalık kapanış detaylari ortaya çıkaracaktır.. Saatlik MACD .. RSI ise 50 seviyesinin üstünde tutunmaya çalışıyor..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan hiçbir koine bakamıyorum işlerle bogusuyorum biraz kısacası BTC Grafiği attım yön belli edene kadar biraz gerilerde durman olsun..

Fearless212 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fearless212 ()

@CoDeX© hocam iyi günler şuan almamız önerdiğiniz bir coin var mı birde dogecoin hakkında ne düşünüyorsunuz

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Fearless212 WAVES nötr bir haftalık kapanış yaptı bilgin olsun BTC DOMİNANS'ta şuan hem yüksek hemde pozitif görünümde buda demek oluyor ki altkoinde olanların dikkat etmesi gereken bir durumdur.. Bir süre WAVES uzak durulması gerekir..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

EMA200 4 saatlik grafikte son destek o da şuan 7.20$ seviyesinde kısacası bu seviyenin altında 4 saatlik kapanışlar yaparsa düşüş trendine girmiş olabilir, ve şuan BTC DOMİNANS hala yüksek seviyelerde haftalik/günlük hala pozitif BTC'nin hala aşağı seviyelere gitmesii düzeltme durumu mevcut giderse ve WAVES'te ister istemez etkilenecek bilgin olsun kararı senin vermen ve sabah ki grafikte BTC'de belirttiğim seviyeleri takip etmen olsun..

Fearless212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fearless212 ()

Hocam alım yerim 8.10$ 7.40$ dan zarar kes yapmak mantıklımı acelem yok kârdan zararım var beklemelimiyim

0BeğenmedimŞikayet

Fearless212 ()

Hocam alım yerim 8.10$ 7.40$ dan zarar kes yapmak mantıklımı acelem yok kârdan zararım var beklemelimiyim

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@zkan altyorum WAVES için size bir nebze yol gösterir bilginize..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dün akşam LİNK vardı onu sattım 112.69$ önceki tepe noktası kırılır kırılmaz emirle aldım..

KriptoPara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratmi2 ()

teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Abi ben de aldım küçük birşey takibe geçtim bol kazançlar olsun hep beraber

0BeğenmedimŞikayet

KriptoPara ()

Kaçtan girdim hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol kardeşim öylesine geçerken uğradım ; ) seninde kazancın bereketli olsun bol kazançlar, hayırlı pazarlar..

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dediğim gibi 119.4$'i geçerse şayet şuan üst bollinger bandı 123.5$ ve dünde test ettiği 124.5$'i kırması olacak şuan çok güçlü görünüyor ve 110.5$-105$ önemli destek seviyeleri olarak göze çarpıyor..

Mezopotamya00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Bereketli olsun abi ben de iyim seni gördüm daha iyi oldum kazancın bol olsun teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Dadaşim hamdolsun sende iyisin umarım? .. Şuan yakından takip ettiğim yok ama LTC aldım 123.5$-124.5$'i geçemezse satacağım saatlikte 119.4$'in üstünde kalması pozitif ve dirençleri denemesi kırması olacak..

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mezopotamya00 ()

hocam ltc izin 120 dolrı buldu bundan sonra gidişat nasıl olur

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Hocam full nakitte kaldım bir önerin olur mu? Sorumluluk bana aittir

1BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

Hocam h g nasılsın hayırlı kazançlarin olsun

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

WAVES günlük görünümde 8$'in üstünde kalması olumlu ve pozitif olması olacak ve tutunmasi halinde yeniden adım adım 9$-9.20$-9.32$ seviyeleri hedef hedefidir.. 8$'in üstünde kalamazsa şayet, maalesef ki haftalık görünümde pozitif gözükse de günlükte ki desteklere düşmesi sözkonusu ve geçtiğimiz haftalarda belirttiğim gibi bir TD9 satış sinyali de üretmişti.. 2 gün önce 7.51$ ve bugün ise en düşük 7.4280$'i test etmiş görünüyor.. 9 ARALIK'ta da test ettiği 7.2296$'in altında günlük kapanışlar yaptığı takdirde şayet burası aynı zamanda 4 saatlik görünümde ki en önemli destek EMA200'ü de temsil ve eder risklerin aşağı yönlü günlükte HO'lara desteklere gitmesi ve daha da aşağı yönlü uzamasi olacak kısacası şuan şöyle sırayla gidersek 1-4 saatlik dirençler 7.65$-7.76$-7.83-7.92$-8$-825$ en önemli direnç seviyeleridir dediğim gibi 8$'in üstüne atması kendini toparlaması gerekiyor WAVES'in seninde yakından takip ettiğini bildiğim için BTC'ye karşı ters korelasyon gösterebiliyor piyasa ve BTC düzeltme yaparken o kendini yukarı atabiliyor haftalık şuan pozitif olsa da günlükte maalesef şuan nötr durumda olduğunu bilelim..

muratmi2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muratmi2 ()

Hocam WAVES biraz geri çekildi son 1 haftadır. Waves konusunda fikriniz nedir tutalım mı sizce?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

DASH haftalik grafikte pozitif görünüyor günlük grafikte ise 101.2$'in üstünde kaldığı sürece pozitif bu seviyenin altına sarkması riskleri aşağı yönlü (90$)'a uzatması olacaktır.. Günlük grafikte 80$'da çok 2 önemli destekte mevcut.. 4 saatlik görünümde ise 108$'in üstünde kaldığı sürece öncelik üstbollinger bandı 112.45$'in üstünde kaldığı sürece 3 gün önce test ettiği 115.8$118.4$ ve adım adım 123.06$'i test edilmesi beklenebilir.. 108$'in altına sarkması durumunda 104$-101.6$-99.9$-98.3$ o enli destekler olarak göze çarpıyor..

Fsnckttn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fsnckttn ()

Hocam iyi günler dash grafiğine bakabilirmisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Mezopotamya00 ()

ltc için yorumunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

teşekkürler değerlidostum

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

XLM Haftalık görünümde pozitif günlük görünümde ise şuan önemli bir desteğe tutunuyor 0.17400$ bu seviyenin altında kapanışlar riskleri aşağı yönde devam etmesi şeklinde olacaktır.. Bu seviyenin üstünde kaldığı sürece adım adım 0.19600$ ve 0.20700$ kısa vadeli hedeftir.. 4 saatlik görünümde ise 0.18400$'in üstüne çıkması şart çıkarsa şayet, 0.19200$ ilk hedeftir altında kaldığı sürece ise 0.17515$-0.17090$ ve daha altbölgede 0.16080$ seviyesini bile test etmesi muhtemeldir.. Şuan saatlik grafikte ise 0.18275$'i geçtiği takdirde ise dünde test ettiği 0.18797$'i hedef alması olacaktır ve BTC'nin yüksek dominansi altları etkilediğini hatırlatayım ve BTC'ye göre gidişatı takip edilmesi önemlidir..

ASAL123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASAL123 ()

Hocam günaydın xlm grafiğine de bakabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın kardeşim bol kazançlar..

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum, kısacası özet geçersem şayet ETH 656.3$'in üstünde tutunması yeniden ve kısa vade de 664$-671$ seviyesini hedef alacak ve ardinda adım adım 3 gün önce test ettiği 677$ seviyesine gidecek olmasıdır.. 656.3$'in altında kaldığı sürece altdestekleri deneyecektir onlar ise sırasıyla 652$-643$ gün kapanışını ise 658$ civarı bir seviyede pozitif kapatmış görünüyor.. 643$'in altında kapanışlar yaparsa şayet dünkü en düşük 632$'a düşmesi olacaktır..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DoğukanG06 ()

Günaydın hocam ellerine sağlık. Hayırlı pazarlar

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar sizelere de mutlu Pazar'lar..

@Bufalo3461 @btc68 bol kazançlar..

mami06 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum