Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0663 19:31:43
EUR 34.7709 19:31:43
USD 32.5876 19:31:43
ALTIN ONS $2392.8350 19:31:43

Grafiği gönderen: Hakan_oz

⭐⭐Hakan_oz ()
Ons

YTD.

Ons için Hakan_oz (7 gün önce)
Konu: YTD.

https://altin.in/hakan_oz

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

kardesim benim vade sorunum olmadığındanda biraaz rahat davrandım kendi adıma sadece üzüldüğüm terste olan arkadasları uyaramamam yoksa 1935 de stop da koyabilirdim benim 1760-80 arası alımlarım ons bazında kardan zarar dayım sıkıntı değil gram olarak zaten düşünmüyorum öyle düşünsydim 470 lerde satardım ama bu sefer ons u zirvede bırakıp dolara geçeceğim butun gayem bu

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Dikkat ettiysen @isayk kardeşim 1764x dibi sonrası grafik 10 dolarlık farkla hedefini tamamlamıştı o sebeple kalıcılığın devamı için 1. bölge üzeri kalıcılığın takibi yapılıp bir yol çizilebilirdi.

0BeğenmedimŞikayet

mmtckr ()

İsa bey nereye kadar salar nerden alım yapılır tavsiyeniz nedir

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İMPARATOR_MİRZA_ ()

Merhaba bugün için altında beklentileriniz nedir acaba

2BeğenmedimŞikayet

isayk ()

yukarı yönlü hareketlerde; 1947, 1951, 1956, 1960, 1966, 1970 ve 1973 direnç seviyeleri geri çekilmelerde ise; 1932, 1925, 1918, 1912, 1906, 1902 ve 1898 destek seviyeleri

Ak_Sakallı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ak_Sakallı ()

Hocam 1947 kıramadı ve biraz aşağı saldı. Bu konuda bir fikrin var mı?

2BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

zararkes önermiyorum kendi fikrimce ancak parite denenebilir diye düşünüyorum özellikle gümüş ons için 25,5x üzeri hedefinde 28.2x - 28.8x geçilmesiyle 31x bölgesine kadar atak bekliyorum ytd.

Sencer_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

teşk ederim kardeşim iyi bende ara ara bakıp bişeyler çiziyoruz:) bu arada senin de yorum ve öngörülerin gözden kaçmıyor eline emeğine sağlık..

2BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Kardeşim grafik harika işliyor tebrik ediyorum bizim güzelliğimiz de bu olay baslamasan formasyon u yakalıyoruz

3BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

teşk ederim @Hadiordan kardeşim.. cümle biraz tuhaf oldu ama :)) benden kaynaklanmıyor.. Neyse espri tabi kazancın bol ve bereketli olsun.. tabi tanımadım değil tekrar teşkler hayırlı geceler..

Hadiordan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Hedefi tamamladığı için satış gelmesi normal olacaktır. Ancak destek noktalarındaki tepkilere göre takip edilir. Bir alt desteği aşağı yönlü kıramaz ise yeniden bir üst direnci zorlaması beklenir örneğin 2015x gibi. ytd. @Kriyt
selamlar..

Konyalimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Bana 2000 ons fazla işte hocam :(

i3ahadır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

i3ahadır ()

2000 ons 7.8 dolar olabiliritesi şu tabloda daha yakın ve mantıklı bence :) hem hesaplaması aynı rakamlara denk geliyor gram karşılığı olarak

murat08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

10 bile olur da o gün ons ne olur o önemli
Dolar TL 10
Ons 2600 mesela bizi işimizi görmez ki

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Hayırlısı 8.50 neden olmasın olacak bir gün

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Abi benim bütün duam bunu hiç kimse bilemez fakat 8.50 dolar 1800 ons olsun başka bişey istemem ama olmayacak tabi :(

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Hayrlisi bklm 6.42 olmuş bu seviyeye sevinir olduk ya .. bundan sonra acele etmek yok şu tersten bi cikayim..

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Kesinlikle katılıyorum :(

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Aynen vlla geçen dolar 8.03 kadar çıktıydı o ara gümüşe yada tl ye geçmek vardı da

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Aynı bende senin gibiyim bir strateji onslarin düşmesini bekleyip grama geçmekti oda uçtu gitti galiba :(

0BeğenmedimŞikayet

Sencer_ ()

Abi 8.15 dolar tersteyim ne önerirsin zararkes mi yapayım yoksa gümüşe parite mi yapayım? Yoksa geri 8.15 lere gelir mi

1BeğenmedimŞikayet

Hadiordan ()

Arkadaşım senin gizli takipçindim bu yorumu yazınca gizli olmaktan çıktım sanırım :) 2 hafta önceki grafiğini gördüm ve 1868 üstü 1900 küsürlere gelir diye belirttiğin için 1875 ten onsa girdim. Bundan 2 yıl kadar önce yıldızın yokken de senin yazılarını takip ediyordum ve yanıldığını görmedim. Emeğin için çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hakan kardeşim 1980geldiktwn sonra başka hedefiniz varmı yoksa oradan çok satış yermi

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Peki 1984 geldikten sonra ne olacak. 2binler mi yoksa geri çekilme yaşayacak mı?

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

makuldür.. ancak yatayda hafif alçalan takoz görünümünde seyrini tamamladıktan sonra yeniden yükseliş hedefindeki formasyonu tamamlar diye düşünüyorum. ytd.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Kulp hedefi geldi, çanak hedefi için bi pullback yaparsa sağlıklı olur gibi. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

destek noktalarının iyi belirlenip panik yapmadan sabır edilince formasyonun çalıştığını görmüş olduk.
selamlar..

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

2 hafta önce ki belirtmiş olduğum grafikte çanak kulp formasyon hedefinin ilk olarak 1918x-1930x kulp hedefi tamamlanmıştır. Şimdi bu bölge üzeri kapanışlarda 1971x-1984x çanak hedefi mevcuttur. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hadi bakalım hayırlısı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Ben bu formasyonun çalışacağını düşünüyorum dikkat ettiysen 1 hafta önceki grafikte kulp oluşumunu beklediğim noktadan gerçekleştirdi şart şu olmalı 1872x bölgesi altına kapanış gerçekleşmedikçe grafik hedef bölgelerinin çalışması yönündedir. ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum