Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:47:34
EUR 34.9839 12:47:34
USD 32.2051 12:47:34
ALTIN ONS $2414.8350 12:47:34

Konu: BIST 100 şişme var

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

zeynepysr91 ()

petkm almıştım.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Selec destek günlükte 14.42 haftalikta destek 13.83 altı gelmemeli

Cem0176 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

3. çeyrek bilançosu ise fırladı biz 2 çeyrekte analiz etmiştik ve BIST düşüktü ikisi bir arada olunca uçtu bence

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hangi hisse acaba yatırım fonlu bir şirket miydi

zeynepysr91 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Brüt takasta olan hisselerde sattiginizı ertesi gün hesabınıza geçirirler.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Zaman mi hızlı analiz mi sağlamdı :)

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Üstad selec için Yatırım şirketleri hedefi 11-12 ye düşürmüş. Bu şirketler alım satım yaptıkları için ellerindeki lotlarla ya hedeflerine çekecekler, ya da algı yapıp toplayacaklar. Zaman gösterecek diye düşünüyorum. Sizin tecrübeniz nedir bu konuda ?
Selec Grafikte iyi değildi. 14.76-80 desteğini kırınca çıkış yaptım bin TL zararla bir kısmını...
Asıl sorum size genel. Brüt takas ile tek emirde satılan hisselerle, bir gün sonra mı hisse alınabiliyor ? Yani az evvel çıktığım selec kısmıyla yarın hisse alabiliyor muyum?

0BeğenmedimŞikayet

LevaRitHiN ()

Üstad uzaktan takip ettiğim ender bilgilerden birisin. Uşak nereden alınır sence değerli yorumun için teşekkürler ?

0BeğenmedimŞikayet

zeynepysr91 ()

Merhaba bir sorum olacak bilgi sahibi olan yanıtlarsa sevinirim.
Zborsadan ilk defa hisse alım satım yaptım. Tamamını satmama rağmen hesabımda 0.8 adet daha hisse görünüyor. Lot altı olduğu için de satışını gerçekleştiremiyorum. Acaba tam olarak nerede yanlış yapmışımdır.

1BeğenmedimŞikayet

Math42 ()

Allah razı olsun cümlemize bereketli olsun inşallah. İyi çok şükür günlük hayat koşturmacaları aynı devam ediyor. Allahım bu zor günleri kolaylıkla atlatabilmeyi nasip etsin bizlere. Allaha emanet ol saygılar, selamlar abi. @Alton

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Çok saol bereketli olur insallah sen nasılsın

Math42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Math42 ()

Selamlar abi nasılsın? Hal hatır sorayım dedim. Uşak bende ilk dediğinizde alıp endeksin ağustos gibi düşük yaşama ihtimaline karşı kendimce güzel kar almıştım. Yorumlarınıza zaten güveniyordum ama hdfgs ile bir kez daha kanıtlamış oldunuz. Dediğinizde 5,65 lerdeydi. Bende yine uşak aldım endeks düşse de zararına zaten asla satmam hatta ekleme yapar dediğiniz çanak hedefini beklerim:) bir de pekergy var. İki hisseye sermayemin yarısını yatırdım, bilançoları da takip etmek kaydıyla 1-2 yıl vade koydum kendime:) inşallah doğru karar verebilmişimdir. Hayırlı, bol bereketli kazançların olsun abi saygılar.. @Alton

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet bryat ı biz @ahmett0707 hocamla analiz ettiğimizde 70 dj şimdi 400 oldu

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Artış bekliyorsunuz anladığım kadarıyla... hdfgs yi kaçırdım , bari bunu kaçırmayım.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dostum evet ters fakat ondaki durum farklı ben onerdigimde hisse 1.77 TL idi bilanço bile açıklamamis ve pddd ve fk sı çoook daha yüksek idi bilançoları bir sonrakindede muhtemelen yüksek gelecek ve düzelecek bölünme zaten 5 ay önce felan olmuştu. Pddd si şuan 1.46 kar yazınca aşağı gelecek çünkü fk ucuzlayacak

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

29.66 günlük desteğinde buradan dönmesi lazım dönmez ise 28 TL bir alt desteğe gidebilir ytd

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Siz hdfgs ve Uşak öneriyordunuz. Hdfgs yi önerinizle almıştım, ama sabredemeyip karsız satmıştım. Sizin hisseye bakış önerinize Uşak'ın uyması farklı geldi bana. F/K sının yüksek olması sizin bakış açınıza ters diye biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Arçelik joponydan şirket satın alıyor para çıkacağı için kasadan satış yedi galiba düzeltme var 2021 de 1 ayda alacaklarmis

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Elimde hisse uşak ve petun dan başka hisse yok sahol vioptaydi gönderdim

0BeğenmedimŞikayet

Cem0176 ()

Selec hubvc avgyo pekgy var elimde. Endeks düşerse zarar artar. Elinizdeki hisseleri çıkıyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

başkan musait olunca arçelik e bakarmısın büyük oyun dönüyor :) graifkler ne der

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sahol gonderildi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum