Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:21:13
EUR 34.7748 15:21:13
USD 32.4684 15:21:13
ALTIN ONS $2337.9850 15:21:13

Grafiği gönderen: küçükesnaf67

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Hayırlı gecler güzel güzel insan. Estağfurullah az bilgimle yardımcı olmaya çalışıyorum :)

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Döktürmüşsün yine maşaAllah, maşaAllah sn. @küçükesnaf67 kardeşim hayırlı akşamlar hayırlı geceler dilerim.

küçükesnaf67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Hadi sana bol nefesler:))

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

sus sus tamam anladım :)) çok geyik döner burdan da aforoz ediliriz gerek yok :D sağ olasın akşam akşam keyfimi yerine getirdin valla şimdi spora kaçıyor ben görüşürüz :))) sen kağıtlarla uğraş :D

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Yerden bulduğunu sayan tiplerdenmi sandın sen beni:)))

1BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Dinlemiyorsunki beni:)) telefondan göremiyorum 26 aşağısında bir yerde direnç vardı sürekli burda olmadığım için aklımda yok. Borsada birsürü kağıdın rakamı var aklımda tutamıyorum hepsini:)) haftalık kapanışı 26 üzerinde yaparsa sanırım daha durmaz gümüş. En fazla önceki dirençlere takılır küçük çekilmelerle bayrak yapa yapa zirveye koşar

1BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

ne fenasın yaa :)))

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Yaw beleş geleni 3 lirada bile satarım ben nasılsa kar diye:)))

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

bu arada seviniyorum ama tedirginim de hala tetikte bekliyorum..

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

bak bana bir şey olursa bunca zamandır satamadığım gümüşlerimi Umutla sana bırakacağım o gün satarsınız valla düşecek diye :)))

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Buralardan bir dönerse görürsün iyi gitmeyi:)) doğru 23 aşağısı. Bak ne olduğum belli değil bir şelaleci bir fişekçiyim:)))

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

hahah yazacaktım aslında ama o zaten yazar bana dedim yanılmadım :)) iyi gidiyorum değil mi hiç satış yapmadan hala :D

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

@juli_isbackintown aç ağzını uçak geliyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

merak etme temkinliyim ama tarih odaklıyım bu sefer, duruma göre satış yapacağım bir miktar TL olsun elimde diye..

1BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

bak sen yine temkinli ol hala olmuş bitmiş birşey yok. şuan sadece tablo olumlu. ben iki yönlü düşüş bekliyordum dolar 7.85 iken yazdım bunu ama ons yükselişe geçti etkilenmedi kimse. onsda düşerse yine 5 li rakamlar gelir.

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

anlaştık :))

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

tamam birdahaki sefere yanına füzede eklerim katmerli olsun :)))

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

bundan sonra hep uçaklı olsun lütfen grafikler :)

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Sağol hemşerim.
Takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

buralardan parça alabilirsin ons 26 üzerine atarsa tekrar ekleme yaparsın. yükseldikçe ekleme yap derim. aynı şekilde burdan aldıktan sonra düşerse ekleme yapmak için elinde tl bulunsun. eklemeleri 5 10 kuruş ile yapma.

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Hayırlısı olsun.
Benim nasip bu kadarmış.
Diğer maçlara bakacağım.
Hemşerim.

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Hafta kapanışı yaparsa tabi çok güçlenir. Bence şuan parça alınır düşme ihtimaline karşıda çok daha aşağılar beklenir

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Tuzak ihtimali ne zaman yokolur, bugün direnç üstü 3. Gün kapanışını gerekli yoksa hafta kapanışımı.. saolun varolun..

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler..

1BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

An itibariyle hala yön yukarı kardeşim. Onay almak için dönüş yapmadı yapmayabilirde. Ben bu yükseliş zamanını erken buldum ama sonuç itibariyle üçgenin sonuna yaklaşmıştı. Tuzak olma ihtimaline karşı bende izlemedeyim. Şuan direncin 1 dolar üzerinde ons. Aslında bu çok iyi

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Öyle bir iddiam asla olamaz. Burada hiçbir zaman herşey net değildir. Herkesin faklı bir stratejisi sabrı ve vadesi varken yönlendirmekte yanlış olur. Gümüş 4 aydır düşen üçgen içinde hareket ediyordu ve bu hafta bu üçgeni yukarı kırmış görünüyor. Üçgen boyuna göremi yükselir yoksa marttan itibaren oluşan flamanın boyu kadar mı yükselir bilemem. Bildiğim tek şey yükseliş devam ederse buralar dip sayılır. Onay almak için son grafikte attığım üçgenin üst çizgisine gelirmi ya da tekrar üçgen içine girermi izlemek lazım

Yamanne için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Merhabalar.. sizce retesti dün yaptımı? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yamanne ()

Abi alim vermez mi diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

Gümüş buralarda kalırsa yanlış zamanda sattın hemşerim. Güncel grafiği çizip sana bak demiştim. Bulunduğumuz yer için hedef vermiştim. İki yön içinde takip edilmesi gereken rakamlar var. Artık görünen oki şimdilik 24 aşağısı gelmediği sürece yön thy

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum