Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0666 13:06:58
EUR 34.7890 13:06:58
USD 32.5951 13:06:58
ALTIN ONS $2299.2250 13:06:58

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

usd t için negatif görünümümü koruyorum.En iyi ihtimalle benim için önemli olan 2. ana destek bandı olan 7300-7400 bandı test edilmeli.Şayet MB faiz politikasını sürdürür ise ki sürdürmeli , bu hedefi bu ay bekliyorum.Sevgiler

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karamet ()

İğnelerin ucundan çektiğiniz yatay çizgili alt grafiği göre destekten yukarı mı döndü? Üst grafikte barların ucundan çekilen destek çizgisine daha yol mu var aşağıya?

_SOSYOLOG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nascar ()

Devamında ne öngörüyorsunuz?

3BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Alt grafiğimi dikkate alanlar kimler?

0BeğenmedimŞikayet

TemkinliTrader ()

dolar beklentinize adım adım yaklaşıyoruz değerli hocam. Beklentiniz neredeyse geldi sayılır :))

0BeğenmedimŞikayet

_SOSYOLOG_ ()

Alt grafikte beklentim stabil)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Guzel yorum.. like...

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yıl sonu geldi tabiki enflasyonu düşürmeye çalışacaklar işçiye memura daha fazla ücret neden ödesinler ki ? 4 gün sonraki toplantı çok önemli bu yüzden ytd buralar USD alımı için güzel duruyor sanki

0BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

Tekirdağlı_Murat toz oldun bak alt yorumda ne diyordun.

eser38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TemkinliTrader ()

Güncelleme için çok teşekkürler değerli hocam. Profilinize baktıkça, kendi eski çaylak zamanlarım aklıma geliyor ve mutlu oluyorum. aynı zamanda güzel bir nostalji yaşıyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Amin kardeşim boş yaptın fazla artık engellenme vaktin gelmiş geçti bile hade bak işine

1BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

İşte sizin muhalif anlayışınız bu uslubunuz bu , Allah sizin ve sizin gibilerin eline düşürmesin bu ülkeyi ve vatandaşları.

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Hemen yarın gelecek demedim laf salatası yapma bana çok bilmiş

2BeğenmedimŞikayet

eser38 ()

@Tekirdağlı_Murat hani hoca camide idi hani şelalenin altında kalma üşütürsün diyordun hani $ 8.50 gelecek diyordun bütün yorumların tezat ve kendin ile çelişiyorsun. ben 8.50 lerde söyledim 7.50 kısa vadede gelecek diye ve geldi. geçen haftada 8.05 gördüğünde gene söyledim 7.50 düşüş trendinde buralar çıkış yeri diye siz muhalefet ettiniz hayallerinizi gerçeklermiş gibi anlattınız. lütfen insanları zarara uğratmaktan vazgeçin. fişekciliği bırakın. saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

GURKANSEYMEN ()

piyasa biden ile ilişkileri görmek isteyecektir bu sebeple düşüşlerin sınırlı olacağını düşünüyorum ayrıca 1400 gelen borsadan çıkan para dövize dönecektir düşsede alsam diyen milyonlarca insan var doları düşürecek tek unsur %19 verilen faiz herkes biliyorki faizler illaki düşmek zorunda bu faizle ekonomi boğulur o halde düşüşler fırsat görülür 8.20 8.30 görülse tamam derdim ancak yukarıda boşluklar var buraya demir atmış ortalamaları kendine çekiyor görüntüsü var bakalım düşerse işime gelir viop tan alım yaparım

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

O bir yer ne zaman olur sizce hocam?

0BeğenmedimŞikayet

uzman06 ()

Üstad merabalar. Sizce orta vadede öne çıkan araç hangisi olur nacizane bana 1. Hisse 2. emtia 3. dolar gelio sizce bu sıralamayı siz olsanız nasıl yapardınız. Tabi biz biraz amatörön amatörüyüz üstad :))

0BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@celik2119 bey; galiba yanan taraf da pek değişmeyecek gibi görünüyor, belki de ben yanılıyorum, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

@celik2119 değerli yorumlarınız için teşekkürler hocam. Kolay gelsin size.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benzetme çok güzel olmuş. Ateş sönmediği sürece yanan taraf değişir sadece.

Nigtwalk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

@celik2119 haftasonu kapanmalar sonuç vermiyor. Vaka ve ölüm sayilari artiyor Avrupa'da ülkeler tam kapanmaya geçiyor buda bizim ticaretimiz çok etkileyecektir diye düşünüyorum.
Sizin yorumunuz kebap benzettim bı taraf yanmaya başladı mı diğer tarafa ceviriyorlar o taraf yandımi diğer tarafa bu böyle sürüp gidecek. Sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Yok çiçeeem sarmii beni.

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Arada bir teknik iyi dir

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Faiz artıracaklarını pek sanmıyorum
Enflasyonu kağıt üzerinde elbette düşürebilirler..
İsler pek yolunda degil gibi ..

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Ben analiz sevmiiim çiçeem

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_Carleone ()

Doların 1.5 inme durumu var demeye başlayacak. :D

0BeğenmedimŞikayet

Brune ()

Hocam bugun yarin basacaklar dolara. parayi fon ve biste cekmek istiyorlar.
Bu seviyede tutmalari da gelen fonlara welcome bonus

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Eyvallah hocam mra Usta'nın bir analizini attım sizinde incelemesini tavsiye ederim

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Celik kardesim merhaba hacimli bir yükselis ve alım gerekli buda sanırım mb faiz artırımı ile onsuda 1800 1765 cekerlerse iyi bir hacim olustura bilir metallerde burda altın ons 1930 cıksa dolar 7.80 olsa 483 yapar buda tersteki arkadasları mutlu etmez merkezin iyi bir faizi ile emtia ve borsadan cıkan yabancılar ucuz dolarla tl dolara gecer burdanda dolarlada onsa buda metalleri yukarı götürür diye düşünüyorum ytd

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyonu düşürmeye karar verdi MB. Bu oluncaya kadar faizi artırmaktan çekinmeyeceklerini söylüyorlar. Doların 9 olmasındansa işsizliğin artmasına razı olacaklar gibi. Tabii bir yerden sonra bu değişip tekrar düşük faiz yüksek kura dönecekler mecburen.

Nigtwalk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Hocam peki 7.30 7.40 bandı gelirse burdan sonraki beklentiniz ne yönde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum