Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 11:18:02
EUR 34.7664 11:18:02
USD 32.4025 11:18:02
ALTIN ONS $2307.7500 11:18:02

Grafiği gönderen: Dilekli45__

Kuveyttürk özel kur

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Bende anlayamadım hesapta 320k var öyle bir kur yok

V64r94 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

V64r94 ()

Siz bunu paylaşarak insanların motivasyonunu bozuyorsunuz. Hangi il hangi şube. ? Madem faydalı olmak istiyorsunuz o zaman açık yazın. Ben sordum 500 bin hesap varsa tamam. Sizinde öyleyse sorun yok onun dışında küçük hesaplarsa yalandır kardeşim

Dilekli45__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

4,07 gibi bende şu an sizinde öyle mi

Teyvek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

V64r94 ()

Kardeş yo öyle bir kur yalan yanlış işler. Ben sordum 500 bin hesap gerekli

Teyvek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Teyvek ()

Bu özel kuru ne kadarlik bir heaba yaptılar. Benim özel kur makas 4 krştan fazla

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

çok özür , hangi ilde olduğunuzu yazabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

iyi başarı benim ondan fazla ama altındaki makas 2 tl. üzeri, sizin 1.30 tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Evet 750 000 i geçmek gerekir galiba

0BeğenmedimŞikayet

Dilekli45__ ()

O kadar yok :))

M_D_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilekli45__ ()

Onu bilemem para miktarına göre olabilir

Yalçın6060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilekli45__ ()

Banka temsilcisi ile konuş gerekirse müdüre çık

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilekli45__ ()

Ekranda yazıyor

M_D_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

tmm açınca gördüm sayfanın tamamını, bunun için bankadaki birikiminiz 250 bin üzerimi

0BeğenmedimŞikayet

M_D_ ()

Arkadaşım altında ne kadar özel kurlarınız

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Bizim 160 bin altın ve gümüş parası var ama banka özel kur tanimlamiuor

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Mükemmel bence. Ne kadar tutara verdiler bunu?

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

sizdeki makas benden 0.11 daha düşük

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum