Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:43:34
EUR 34.8238 21:43:34
USD 32.3379 21:43:34
ALTIN ONS $2301.8900 21:43:34

Grafiği gönderen: Bünyaminy

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

15 aralıkta jeton ve gümüş hareket grafigini paylaşmıştım jeton işlem hacmi %96.5 den sonra düşüşe geçeçektir ve bu onsları tetikliyecektir mart 2020 den sonra ki hareketleri gümüş ve jetonun eylülden sonra ayrışmıştır altın ons grafigindede aynı grafik mevcuttur beklenti cash jetonlardan başlıyarak temerrütten kaçan nakiti bjeton na kaydırmaktır ne demişti çinliler fare yakalıyan kedinin rengi önemli degildir ama şu gercekki onsların rezerv para birimkerinden pozitiv ayrışma vakti yakındır ytd

0BeğenmedimŞikayet

PAVRİ ()

evet mantikli kankaa

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Pavri bu grafige bak

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kripto para sarının gümüş grafikteki etkisi mart kripto para düşüşündeki gümüş volalite başlangıç etki grafigi

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

İhtimal manasında söyledim Allah herkese kazanç versin

Göktürkbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Göktürkbey ()

Denizin yanmasıda kötü olur...

0BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Dogru 2017'de de benzer bir durum yasanmıstı ancak fark şu ki pandemi ve belli başlı ülkelerin coinlere daha sıcak bakmaya başlaması, hatta biden'ın coinlerle alakalı açıklamaları 2020 yi farklı kılabilir.
Genel olarak dünyada sanal paraya yönlenme pandemi ile yeni bir boyut kazandı.
Pandemi ticaretlerinin bile hatrı sayılir kısmı coinlerle yapıldı .
Insanlar cep telefonunda sakladıkları sanal kartlara cüzdanlara alıstı ki bu coinle alışverisin tabana yayılma calışmalarınin ilk adimiydi bence.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Marta nasıl geldiyse öyle gelir bu gün yüzde 10 verdi biliyorum bendede var muhtelif jetonlar paranın oldugu yer spekülasyona açıktır petrol sıfır dolara kadar düştümü düştü deniz yanarmı yanar yinede fikrinize saygı duyuyorum

Burakavci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burakavci ()

Şuan kriptodan buraya para gelmez burdan kriptoya gider. Ben bunu yazarken Bitcoin tarihi zirvesini yapıyor bir göz atın :) %50 gümüş %50 bitcoindeyim

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bak burda yazan şu 2020 martta kiripto paralardan çıkan sermaye mart 2020 de gümüş ve altına girince tetikleme hareketi başlatmış. Ve sonraki tercüme şu ikinci bir kripto paradan 2021 e dogru gelen semaye 2021 başında aynı tahriki yapabilir bu grafik beklenti grafigidir şimdi kripto paralardaki çıkış trendi emtiaya bazen girer ve çıkar bunu insanlar pndemiydi aşıydy teşvikti die algılıyor mrtki kiripto grafigi ile emtia grafigini karşılaştır mantıgını anlrsın pra hangisinden çıkmış hangi yatırıma girmiş ytd

eminilhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eminilhan ()

Hocam bu grafiğin 2. noktasını mı bekliyorsunuz mesela şuan.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tşkr Bir karışıklık oldu herhalde sizde Allaha emanet olunuz

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Alt yorumlarda çıkan yazıdan bahsediyorsan evet botcinleden bahsetmişim ama grafikle beraber paylaşımda yazı yok

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Grafikle ilgili attıgım yazı gözüküyormu

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yazdıgım gözüküyormu ben göremiyorum mesajlarımı

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Allaha emanet olun kaZancınız bereket dolu olsun insallah bizlerde dahil olalım

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Evet zaten grafikteki yazıdan birşey anlamadım:)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Grafikte anlatılan mart 2020 de gümüşün diger yatırım aracı olan coinlerle alon yüzdesel baglantı grafigi yatırımcı marttan sonra agustos ayına kadar tercihini %60 oranında altın ve gümüşe yönlendirirken eylül ekim kasım ve aralık aylarında bu oran %20 bantlarına kadar düşmüş yani teori şudurki para coinlerden çıkarsa altın ve gümüşe gelir grafikte anlamadıgınız yazı olursa tercüme edebilirim ytd

Yarındanönce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Anlamadım özetlerseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Coinlerle etkileşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum