Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:23:55
EUR 34.8238 09:23:55
USD 32.3379 09:23:55
ALTIN ONS $2301.8900 09:23:55

Grafiği gönderen: eyyubi_selo

Xrp de böyle bir hareket gelebilirmi olabilir evet. 0.62 civarı üstü kalıcı olursa böyle bir hareket olabilir ama öncelikle şuan düşen üçgen içinde olduğunu bilmemiz lazım. 0.62 önemli gibi. 0.62 kalıcı geçilirse 1 usd lere doğru gitme durumu olabilir. Altta 0.48 0.45 civarlarında destek alanı ve en dip olarak 0.38 civarı destek alanı mevcut

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Şu tokenler bir dağıtılsında
Btc de karnı doyan py ler
Gelecekler, ama sanki
Bir kaç günleri daha var gibi
Xrp geçen ay kendini kanıtladı bana göre ytd

eyyubi_selo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Yok ağa fullum 9 bin dolar almadan satmam alırsam yine satarım tabi:))

İkrasya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Evet 0.50 ler iyi direndi btc direnci aşmışken umutluyum xrpden

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Nasip değil sabirsizlik ustam hep boyleyim az kar gördüm mu kaçıyorum

Elazığlee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Sen duramazsın sana 12 saat veriyorum ibo abi yine 2 gün uşramamıştı :)))

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Est, nasip neyseo

Solo_Atak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Kimse oscar vermiyor ama yazmıcam bundan sonra :))

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Sen sus lafa girme :)))

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

İki ay önce yazdım yeminederim kredi çekip girenler var diye ha sen aldın mı. aldim da. sattim. az kar gorunce mallık. ben de

1BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Bak şimdi yalan söyleme :)) ben burda xrp çok pis patlıyacak not alın diye 2 kere yazdım en az, yapma velii :))

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

0.50 çok sağlam destek oldu
Tahminime göre giderse
İkili tepe formasyonu çalışabilir
O zamanda buralardan toplayanlar
İyi ekmek yer, ytd

1BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

İnşallah btc bi durulsa buralarda altlar hızlanacak da btc beyi bekliyoruz az dominance düşmeye başlasa güzel olacak

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Bakarsın 1 gece de geçer sabaha görürüz belli mi olur çok değil 1 ay öncesinden x3 yaptı hiçbirimiz beklemiyorduk bunu

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Aynen yılbaşı yaklaşıyor yıl başına hedef gelirse hediyesi hemen kargoda:)

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Süre olarak bişey demek zor önümüzde zor dirençler var özellikle 0.62 üstünde bi kalmamız lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

O da bekliyordu noel hediyem nerede diye:))) Allah iyiligini versin... :))

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Selo ortalama ne kadarlık Bi süre öngörüyosun x2 yi?

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Hayırlısı bakalım başkan. Xrp den bi x2 kar alırsam ceoya hediye yollayacağım :>)

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Ben zaten o gün bekliyordum bu tarz hareket full nakitte izledim çünkü neo dan tecrübeliyim bu konuda :)

1BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Elliot tespit etmek çok zordur ama yükseliş trendinde satış pozisyonu için güzel ipuçları verir. Grafik çalışması herkesin yapması lazım az çok. Devam başkan devam inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Aynen iyi düşünüyorsun inandığım yolda ilerle olumsuz bir durum zaten yok. ben sadece 12 Aralık için uyarmistim

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Xrp icin son nokta 45 diye düşünüyorum gerci oranin bile gelecegi zir gibi. Daha alti olmaz. Ilk pozitif cikista 62ler gelir. Senin guzel hamle yaptigina inaniyirum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Ripple da yarım kalan işi tamamlayacaktır tam bundan bişey çıkmaz bitik dedikleri gün ripple tekrar sahneye çıkacaktır benim öngörüm bu yüksekten alanlardan değilim kimse yanlış anlamasın 052 den %50 aldım düşüş gelirse takviyeyle full ripple devam

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Bu grafik işinde doğru. bir şekilde ilerlemeye başladım iyi eksiğim buydu hallettim sayılır sıra Elliot prensibinde

0BeğenmedimŞikayet

eyyubi_selo ()

Aynen öyle. Zaten 0.40 civarı psikolojik destek sayılır ve 0.38 altında trend bozulur eski seviyesi olan 0.18 0.22 ye gider ozaman. Özellikle 0.45 - 0.48 bölgesi kırılmadan devam ederse yukarı ivmelenme artacaktır

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Aynen ustam mesele bu inanmak

1BeğenmedimŞikayet

İkrasya_ ()

Biz bu boğaya yürekten inandık bugün olmazsa ni ay sonra şimdiden ufak ufak küçük fiyatlı koin toplamak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Aynen öyle baskan eline sağlık 0.39 altinda kapanislar yapmadıkça bogasinda doğru mu?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum