Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:02:14
EUR 34.8238 20:02:14
USD 32.3379 20:02:14
ALTIN ONS $2301.8900 20:02:14

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş
ons gümüş

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Ne güzel işte böyle kötü haber ile gel:)))

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

D_Adiguzel ()

Aynur hanım asi da geçen hafta onaylanmadı mı onuda hesaplamış olması gerekmez mi?

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bitti o geçen hafta fiyatlandı

Asi_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi_gümüşçü ()

Avrupa'nın 1.8 trilyon Euro'luk teşviği etkilemez mi?

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Kötü haber istiyorsanız onuda söyleyim.
Bu hafta abd den teşvik gelmezse düşebiliriz. :)
Ons altında obo var. Teşvik gelirde bozar tobo olur. Cuma günü yazdım..

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Hay maşallah
Hiç kötü bir haber yok

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Aynen gayet açıklayıcı oldu çok teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

3 ayrıntı var
1. Bulut yeşile dönmek üzere
2. Emalar gökküşagi gibi açılmak üzere
3. RS başını yukarı Kaldırmış.
Yanı aylık uzun vade gırafikte uzun yıllardan buyana düşen kırmızı bulut bitmiş. Aylık olduğu için orta uzun vade bakılmalı. 1 soru surdunuz 3 tane cevap vardım. :). Sanırım artık yeterli oldu.

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

21 ema 19.86 . ve şu an haftalıkta bir bozulma yok . o yüzden oralari şimdilik düşünmeyin.

Destroyer01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Destroyer01 ()

Aynur hnm aylıkta ma ma200 16 ları bile gösteriyor siz nerden bakıyorsunuz merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Aynur hanım 29 dolar 49 ola ne güzel olur harika

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Zaten ben son al satı yaptım, kaç gündür aldığım noktaya gelip duruyor.6.07 aldım en son, çok yüksek rakamlar gelmeden satmam sanırım. para ihtiyacı olmayınca beklemek zor değil aslında. keşke herkes ihtiyaç dışı para ile girse. kimse de terste kalmaz. sadece bekleme süresi uzar.

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bu günlük girafik. Haftalık ve aylıkta çok güzel görünümler var. Evet az bir süre yine sabrımızı zorluyor. . Haftalıkta RS başı kaldırdı. Son günlerini yaşıyor olabilir onslar. Aylık zaten 49$ gösteriyor. Bekliceğiz.

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Neredeyse tüm grafiklerde 24.2 çok geçiyor:)) Günlükte oradan düşmemeyi başarsa ilk adımı geçecez, ama hep tutunamadan ordan dönüyoruz. al satçılar için iyi ama makas çokken al sata da insan korkuyor açıkçası

1BeğenmedimŞikayet

mad01 ()

RSI gozunü asagi dikmis sanki. Dibi gormeden yonunu yukari cevirmiki.

1BeğenmedimŞikayet

TiTaNs ()

Bu tür çalışmalar heyecan verici hele bir de piyasa kapalıyken.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum