Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 11:00:24
EUR 35.0792 11:00:24
USD 32.2779 11:00:24
ALTIN ONS $2384.4100 11:00:24

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş
Ons Altın

Ons Altın uzun vadede (1-5 yıl) onayı alınmış çanak kulp formasyonu ile formasyon hedefi 2500 dolar dır.

1764 dolar üzerinde aylık kapanışlar devam ettiği sürece uzun vadede elde altın tutmaya devam edilir değerli dostlar.

Alintidir. 5..6 ay oldu Ne dediyse oldu bu adamın. Bu da olur bir gün. 2500 olduğunda ons gümüş kaç olur. ? Ve o gün kaç kişinin elinde altın gümüşü kalacak merak edyorum. Çünkü 26 $ gelse bile satmak isteyen çok kişi var şu an. Hayırlı sabahlar..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Yok yok. Sizlik bir durum değil.
Çok anlayışlı düşünceli iyi birisiniz.
Önceki kişinin yazdığı için idi.

İyi günler.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@Aynur1 26 dan sonra satmayan kazanacak hocam, hemfikiriz. Saygılarımla

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Pİlatın geçen sene çok üzmüştü. Her kes satti. Bu sene yükseldi. 26,27$ geldiğinde çok kişi satar seneye gümüşte yükselir. Baka kalır. Amaçlım bunu anlatmak idi.
Neyse her kez kendi yatırımını düşünsün. Ben sabırlıyım. Hoşça kalın. Üzüldüm bir az..

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

1- ve 1,5 yıl diye yazmiş. Gelcek sene için idi.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Geçe paylaşmiş. 760 beğeni almiş bir usta.
Onu yazarsak nerde olduğu yazarsak mahpus geliyor.
Alinti diye var. Araştırın her yerden bulabilirsiniz. Gırafık paylaşan yer sadace burasi değil.
Asil o sözü yazdiğiniz için yazık.

Malatyalı44_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Malatyalı44_ ()

Alıntı yazısını üste büyük harflerle yazabilirdiniz nereden aldığınızı kimin öngörüsü olduğunu da yazabilirdiniz incittiysem özür dilerim ama bunlar olmayınca biraz kopyala yapıştır gibi duruyor

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bende günlük ve aylık bekan çizdim dün paylaştim. Ama böyle önemli uzun vade gırafiği çizmek benim heddim değil. İyi niyetle göstermek istemiştim. Sabah sabah çok incittiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Bir şey yazdim Çikmadi. Üzüldüm. Amaçim sizlere göstermek idi.

1BeğenmedimŞikayet

Malatyalı44_ ()

Kolaya yapıştır yazık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum