Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0772 22:04:14
EUR 34.7813 22:04:14
USD 32.2659 22:04:14
ALTIN ONS $2325.5600 22:04:14

Konu: 66vip-09.12.2020- onslar

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
GR/TL- gümüş ve Altın fıyatları beklentı grafıgını paylasmıstık, onslar uzerınden de bır goz atalım.

4h de
Gumus ons ; 200 Gunluk ema 23,793-
24,72 alt destegımız olmasına ragmen 23,37 dıp destek olarak calsıyor.-24,22 dırencımız.24,22 ve 24,86 kesısme noktaları olmasından dolayı onemlı dırenc noktalarımız.

Dusus kanalındakı W formasyanu calısmıs ve trendı sonlandırma yonunde egılım gosterıyor.Genel gorunumde yon yukarı olmasına ragmen zıgzaglı hareketler kar satısları mumkun, ancak orta vade olumlu.

4h de altın ons; 200 gunluk ema ortalaması 1832,64 dur ve su an tam o noktalardayız
1819,94 dıp destegı olarak poatada ancak 1833 destek noktamız-1951,61 direnc noktamız olarak calısyor,1867ve 1875 yukselıs ıcın gereklı olan dırenclerımız.1875 kesısme noktamız olmsası sebebiyle pıvot gorevı gorecektır.

Onumuzdekı yogun verı akısları haberler ve beklenen toplantı sonucları vs ıle zıgzaglara gebe olsada kar satıslarıyla ve haber ve verılerle bırlıkte oynaklık gosterecek ons hareketlerımız orta vadede yon yukarı.

USD 7,78 destek-7,87 dırenc olarak calısıyor.

Kararlarınız ısabetlı kaqzancınız hayırlı olsun.

SAYGILAR...

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Abi ABD alır mı yukarı taşır mı biraz daha

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

guardiaan ()

Haklısınız ben ciddi yükseliş olmadığı sürece yükseliş olarak görmüyorum zaten

Tunaq için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Minimal hareketler djne tepkide olabilir gram hala rolantide 470 460 arasi

guardiaan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Hemfikiriz hocam 15 , 16 si onemli bana gore tabi, ..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bu gunku ve yarınkı kapanıslar onumuzdekı surec ıcın onemlı, zaten sonrasında zıgzaglar harıcınde ıyı seyler beklıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Abd acilinca bakacagiz artik

0BeğenmedimŞikayet

guardiaan ()

Şuan yükseliş başladı

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Anladim hocam yarin icin asil onemli olan sanirim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

degıl ıkı ayrı verı bırı kırmızı bırı yesıl,

abd acılısında bakacaz artık hangısını fıyatlayacak

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Yarin da bu toplanti devam edecek ama onceden fiyatlamazmiydi diye dusunuyorum cuma kapanis onemli , cok yükselen afaki birseyler yok hemen hemen ayni gramda rakamlar

Devamlı_Batan_Adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Devamlı_Batan_Adam ()

yon zaten assagi kardesim dusus treti bitmedi ki yukari yon olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

neyse en azından bu yorumla takipte olduğumu bilmeniz güzel

0BeğenmedimŞikayet

Tunaq ()

Hocam ben yon asagi bekliyorum yanilasabilirim saygilsr

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bu yorumun geldı, bende anlamadım cok yorum bıldırımden bıle gelmıyor.

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Reyyan1453_ ()

Hepsi bahane sanki doğru yazılanlardan çok şey alıyoruz da! Kendimiz Elif gibiyiz:)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Sanırım eyce emin olmak için teyit ettiriyoruz güldüm buna

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

hocam yazıyorum da yorumlarım sanırım size asla düşmüyor o yüzden de vazgeçtim yazmaktan beğeni sunup çekiliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Heysen ()

O gun bugun mu acaba
Kalemine saglik kardesim :)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

rakamları klavye hatasıyla yanlıs yazsam kırk kısı yazıyor, dogru bılgıye tepkı hıc yok:))ilginc:))

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

alt yorumda krıtık rakamları vermıstık,

o krıtık rakamlar uzerınde tutunmaya caslıyor.

usd 7,87 dırencını kırmaya calsıyor

1BeğenmedimŞikayet

Dimuse ()

Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

drservet35 ()

Anladım abi aslinda. dsha aşağı gitme olasılığı düşük ise bir yerden girilmeli. ilk defa alacağım abi. ev sattım değerlensin istiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yorumu dıkkatlı okuyup kararı sız vermelısınız, almak ısteyene cok onemlı detaylar var yorum ıcınde.

drservet35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drservet35 ()

Emeğine sağlık abi. gram altın bu fiyattan alınır mı. fikrinizi öğrenebilir miyim

11BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın TL de 462 - gumuste 6,03 usd de 7,87 onemlı sınırlarımız demıstık,

Su an onslarda - tl bazlı gr larda ve usd de sınır bolgelerı zorlanıyor ve ustunde kalma cabaları verıyor.

Abd acılısı ıle ustunde kalacak olacak olursa trend degısmıs gorunuyor teknık olarak.

Ancak daha once paylastıgımız bu gun ıcın onemlı haber verıler beklenıyor,

Bu haber ve verıler desteklerse buralar artık destek olarak kalır, desteklemez verıler ve haber akısları beklentıler yonunde gelmezse asagı yukarı bu aralıklarda kalırız.

Yukarda gıdecegı alan cok asagıda gıdecegı alan az olması sebebıyle cumaya kadar olan abd - ab yaptırım kararları, cok onemlı verıler ve haber akıslarıyla stabıl kalabılır.

Çekılmelerın sınırlı kalabalıcegını ama aksıne yukselıslerın daha onu acık oldugunu goruyorum.

Alt yorumlarda haber ve verı- ons ve tl gram grafıklerı paylastım sayfamda mevcut.
SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Fırat12 ()

Anladım teşekkür

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Gizlenebliyor

Fırat12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırat12 ()

Görünmüyor yıldızı ama

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yıldızlı olmasa grafik paylaşamaz

Fırat12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırat12 ()

Abi senin niye Yıldızın yok hakkını yiyorlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum