Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 11:23:13
EUR 34.8397 11:23:13
USD 32.5263 11:23:13
ALTIN ONS $2380.0200 11:23:13

Konu: Uzun vade ons çanak kulp

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
Aylık bazda kulp oluşumu bu ay tamamlanırmı dostlar fikriniz nedir

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Karar sizin, 2021 yılı için tahminim olumlu olur gram.

mesutagl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

eyvallah dostum :))

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

oralara salacağını düşünmüyorum 1745-2000 arası gitgel yapıp kulpu tamamlar diye düşünüyorum, yanılabilirim, bereketli kazançlar...

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

tek ve geçilmez rakamlar ve muhteşem tebebsümlü; ))) senin gibi dost'm

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

hastayım .99999 rakamlarına :)

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

2069,3199dav 1az soluklanır ve dediğin rakama gelir ons; ))) çolpan dostum ytd

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

İnşaAllah dediğin gibi olur da
Terste ki arkadaşlarımız rahat bir nefes alır
İyi çalışmalar

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

sanmıyorum hocam 9ay 1yıl civarında tamamlanacağını düşünüyorum kulpun, bereketli kazançlar dilerim...

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben ikili tepe olacağını düşünmüyorum. çok para pompalandı piyasaya neredeyse tüm ülkeler para tabanını 3 katına çıkarttı . bu bu da şu demek borsa(kripto dahil) değerli madenler ve diğer yatırım araçları olarak hepsine 1 kat para pompasını yansıtsat hepsi 2 katına çıkar. birçok yatırım araçlarında 2 katına çıktı ancak ons istisna kalan emtialardan iki katına çıkmsı için 2700 gelmesi gerekiyor. as solistler en son çıkarlar sahneye diye düşünüyorum...

Pro_Traderxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

İkili tepe formasyonu
Grafik gösteriyor ki
1300-1400 lere salabilir

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bereketli bol kazançlar kardeşim ricaederim

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi çok teşekkürler bende aynı fikirdeyim hocam

0BeğenmedimŞikayet

mesutagl ()

Su anda gram alinir mi yoksa yarini mi bekliyeyim

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Aynen kardeşim. Teşvik paketleri bu grafiğin bahanesi olacak gibi

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Tamamlanma ihtimali yüksek gibi duruyor, 2021 yılı ons için güzel olabilir tahminim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gastrapoda ()

Hayal gücün cok kuvvetli

0BeğenmedimŞikayet

Dragos41 ()

Abi eline emeğine sağlık . Bir şey sorucam eğer teşvik paketi onaylanırsa bu formasyona etki eder mi?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Eyvallah kardeşim

Ersari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Volpan hocam eline saglik! benzer cizim bende de var 2129 gecilirse 3037 hedefli ama çalışır ama calismaz bilemem

1BeğenmedimŞikayet

Ersari ()

Haklısınız hocam @volpann teşekkürler, doğru söylüyorsunuz, elinize sağlık iyi geceler efendim.

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Aynen sen bu sekılde acıkla usta hep bosver detayları :) :)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Ben çizimlerim ve hedeflerimde kripto abd 10yıllıklar rasyo vix ( 5) yaptı bugün bu arada :) borsa bir çok yatırım aracı takip ederek ons ve gram yorumu yapıyorum. Abd10 yıllıklarıyla burada kafa karıştırmaya gerek yok zaten %90acemi kafaları karışmasın. Rasyoyu bile anlatmam 1 ay sürdü burada

Ersari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ersari ()

İyi akşamlar üstadım @volpann bir fikir açısından bir ricam olacak, ABD 10 yıllıklarına bir bakarmısınız, onuda grafiklendirsekmi Ne dersiniz, iyi çalışmalar ellerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Memo69 ()

Eyvallh hocam martı gözönüne aldık gerisi allh kerim her kararsızlıkta 100 bin zarar ettim bu defa beklicem

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Yatırım haberlerinde fiyatlama olmadı. Ben göremedim yada. Öyle yada böyle yıl kapanışına mb direnecektir ve daha önceleri tahminlerini çyle yada böyle tutturacaklardır diye düşünüyorum. Ancak 2021 saldım çayıra mevlam kayıra... Diye düşünüyorum.

Memo69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Usta sen bu hedefi koyarken maksimum ve minimum deger aralıgıni mı baz alıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Bu alaaddinin sihirli lambasının fincanı okadar yılda oluşmuş bir formasyon öyle alalade olmasın :)

Aslı_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memo69 ()

Yaptırım olmazsa düşüş devammı eder

0BeğenmedimŞikayet

Aslı_han ()

Ben aylikta v oluşumundan başka birsey goremedimde kusura bakma anlayamadım, kulp icin vakit yetmedi . Biraz daha açabilir misin

3BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Uzun vadede 2700 hedeftir benim nazarım da

abdullahb_18 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum