Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0691 21:38:29
EUR 34.8330 21:38:29
USD 32.5581 21:38:29
ALTIN ONS $2318.8450 21:38:29

Grafiği gönderen: Ege_can

Ege_can ()
Gümüş

su grafigimide kenarda tutayim gunlukte simetrik ucgen formasyonu vardir.asagi kirarsa hedefi 3.82 tldir.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Pinokyou ()

Adam bilginin star wars

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Günaydın Gumuste obo mu var

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Günaydın sayın RXZ5 hayırlı günler teşekkürler.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam günaydın Hayırlı Bereketli Sağlıklı Sıhhatli günler İnşaALLAH

Takdir edersiniz ki malumun ilamı olmaz Arife tarif gerekmez herkez namıyla anılır biz sizi her yönünüzle takdir ediyoruz ALLAH kibirden ve kibirlilerden hasretlerden korusun sizi bizleri hepimizi İnşaALLAH

14BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Bu elemanı ciddiye alma sayın Ege kendisi sürekli bir ego kavgasında yıllardır beni bir şekilde yerme gayretinde bu yüzden bende engellidir, ben iyi niyetle gayret gösteriyorum, bilgim dahilinde gördüklerimi anlatmaya insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Tabi ki herkes beğenmek zorunda değil fakat haksız eleştiriyi de görmek istemiyorum. Çalışmalarım ve başarılarım ortada bunu belirtmek istemiyorum zaten sizler herşeyi biliyorsunuz ne görüyorsam ne biliyorsam onu anlatırım kimseye şirin görünmek için analiz yapmam herkesin beklentisi dahilinde değil benim beklentim dahilinde değil formasyona göre indikatöre göre analiz yaparım gerisi Allah'tan derim. Daha fazla birşey yazmak istemiyorum bana yakışmaz Allah herkesin gönlüne göre versin burada kimseye kendimizi ispatlamak zorunda değiliz, o yüzden bu vatandaşı çok ciddiye almıyorum. Biraz saygı biraz hoşgörü diyorum kibir iyi birşey değil...

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Amin kardeşim amin inşallah

Emre_yavuzay07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Üzülmemek elde değil ki bizimde başımıza gelebilir Umarım arkadaş da tez zamanda kara geçer Allah herkezin Yar ve yardımcısı olsun nasibimiz neyseo

Efelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Aynen öyle az önce bi arkadasimiz dün 6.18den alip bugün 5.98den zarar kes yapmış çok üzüldüm inanki

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Inş kardesim Allah herkese yardım etsin burdan konuşuluyo ama kim hangi şartlarda hangi sıkıntılarla yatırım yapmaya çalışıyor bilemiyoruz sadece okuyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Hepimiz cektik kardesim aynen öyle inşallah çok yukarılar gelirde herkesin yüzü güler kisa zamanda temennimizo

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Aynen öyle bunu anlayana kadar ne acılar çektik :)

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

İhtimal dahilinde mi evet hersey olabilir dostum o yüzden yukarı için elde gümüş asagilar için tl tutmak her zaman kazandirir olay bu kadar basit

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Kar cepte guzeldir. Eski hocalarin lafidir. Ben destek direnc takip etmiyorum su kirarsa bu kirarr diye ilgilenmiyorum formasyon bakiyorum sadece calisir yada calismaz illa calisaccak diye bir durum yok ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_yavuzay07 ()

Yada bize buna alıştırıyorlar sonra geçen ki gibi 7 ye bi atıcak spekler işi biliyor

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Tabikide nasip piyasa öyle karisikki al yattan ziyade kar gördün mü kaçacan zamanlar resmen

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Nasip diyelim hocam altin onsuda mesela 16xx bekliyorum 2600 hedefi icin ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

Yedirmezler oralari dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Birazcik oyle dedim hocam ytd.

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Bedavadan biraz pahalı diyorsun yani

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Canimiz saolsun olur mu olur hocam

Trapattoni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trapattoni ()

Yok 2.00 hedef

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

@Aytaç_fb41 hocam benim icin gercekten cok degerlidir. Cogu ogrendigim bilgileri onun sayesinde ogrendim. Ama ben sadece formasyonu soyledim 4 ssaatliktede gumus tlde obo olusumu var omuz bas yapti bi omuz daha yaaparsa olur. Sizide etiketlerim hocam unutmayalim herkezin bi yogurt yeme sekli var kimi elilot sayar kimide formasyon hocam

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Asagida kalirsa geldiginde etiketlerim sizi

Androit için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum