Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 01:31:42
EUR 34.9839 01:31:42
USD 32.2051 01:31:42
ALTIN ONS $2414.8350 01:31:42

Konu: eth

dün paylaştıgım isimsiz grafik ETH di. genelde bu form. var demiştim. sondaki MEZARTAŞI mumu es gecmeyin dikkat edin. ama çogunuz hisleriyle işlem yaptıgınız için çokda önemli degil bunlar sizin için . ytd.

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

gözünü sevdigim mezartaşı nasılda cuk diye oturtun yerine sen öyle :)))

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Baskan sayfaya nerdesin @Djossi ruh cagıracak :))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

btc formlarıda aynı yolu ızlıyor hemen hemen onların grafıgıde var 5 gun önceden haaa kımse umursamadı bugun afallıyor orasıda ayrı tabı :))

Solo_Atak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

BTC grafiği o bence aynısı ben çizdim :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

btc ıle karıstırdın :))

Solo_Atak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

19600 u kiramadigi müddetçe bir 17 k opturecekler kaçışı yok ha biz maldayken olmaz insalalh o ayri

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

17300 e düşsün de ustam gazıni alsın sonrası yükseliş zaten merak etme

DoğukanG06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Solo_Atak ()

Alçalan üçgen formasyonu mu? Alcaldigi yere kadar düşse 17390 mi yapıyor? Doğru mu soyledim

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ufak bır hatırlatma olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Selam_olsun ()

Abi ben kaç aydir zarardayim panik yapma daha da çoğaliyor.

Gns_mina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Umarım hep beraber zarardan kurtuluruz

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Zarar %kac oldu Serap hanım?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

cok cesıt mum var orda ama mesela hamıle ayı/yutan ayı /marubozu mezar tası hepsınınde anlamı farklı ama negatıf yonde bıde bulundukları dıp / tepe sevıyelerıne göre degısır bu. zaten suanda coguda salmıs durumda kendını. mumların guzel tarafı ındıkatorler gıbı olanı degıl olacakları önceden söyleyebılmesidir. olmus olanı zaten herkes goruyor bosuna şöyle oldu böyle oldu demek bana komık gelıyor :))

ariel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

takıp ettigim herkesın bıldıgı bellı baslı coınler yoksa 7 bın coın var hepsınden hbrım yok tabı arada yuruyenler olucaktır ama bu kadara cok olan pıyasada onları ayıklamak cok zor. şudur dıyemıyorum grafıgıne bakmak gerek :/

Arcentos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ariel ()

Mrb. Calismaniz icin tsk. ler. uyarmis dedikleriniz mumlar ne anlama geliyor yani ne demek nasil ve ne anlayacagiz biraz acarmisiniz. Ogrenmek icin soruyorum. Iyi gunler

0BeğenmedimŞikayet

Arcentos ()

@RESSST 110 binlik bir ödemem var 40k açığım var anliyacagin onu denklemeye çalışıyorum o yüzden. Ben paribudayim orada olan coinlerden önerin varmı ? Al sat deme zaten sadece güvendiğin yukarı ivmesi illa olacak dediğin varmı onu merak ediyorum gerisi bana kalmış tabiki senin görüşlerin önemli benim ici.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ne güzel nakittesin işte vadende çok kalmamıs zaten niye dertlenıyorsunki ? kısa al sat yapabılıyorsan ne guzel ama yakalanmakda var tersde ben olsam acele etmezdım. kımseye bugune kadar al sat demedım dememde. sadece olabıleceklerı soylemeye calısıyorum. ama en güzelide CASH İS KİNG benim için :))

Arcentos için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kemalktc ()

Sayın rest sen hislerimden dahamı iyi biliyosun :) Şaka bi yana teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Arcentos ()

@RESSST kral gözünü seveyim bir yardımcı oluver Ocak ortasına kadar vadem var bu süreye kadar hangi coin en hızlı tepkime verir yukarı yönlü ödemem gereken bir borcum var ve çok sıkıştım yardıma ihtiyacım var 70k lik bir yatırım yapabilirim ytd olmamakla beraber hangi coini toplamaya başlayım düşüncen çok önemli benim için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum