Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 09:55:43
EUR 34.7179 09:55:43
USD 32.4081 09:55:43
ALTIN ONS $2322.3000 09:55:43

Grafiği gönderen: strategicaltrade

son koşul 4h kanal orta bandını aşması ve kalıcı olmasıydı dün belirttiğim gibi. şu anda kanal orta bandını destek yapmaya çalışıyo, başarabilirse yukarı ataklar gelecektir sabaha karşı paylaştığım grafiklerdeki hedeflere. yine başaramaz ise alttaki yakın desteklere çekilme gelir bu sefer.. bence yapmalı artık çok oyalanıyo ve açıdan ötürü her 4 saatlik dilimde kanal orta bandı seviyesi yükseliyo, süreyi uzattıkça o seviye üzerinde tutunmak için harcayacağı efor da artıyo haliyle..

6,1777 ve 6,1789 öncelikli olarak bu iki rakam üzerinde kalmalı yukarı ataklar için. daha sonra günlükteki yükselen ana trend noktası 6,1140 ve ardından ana fibo hattı seviyesi 6,1093.. bu üç koşul eksiksiz sağlanmalı yukarı hedefler için.. temkinli olmak gerekir mi evet gerekir çünkü kopuşu aslında çok hızlı yapmalıydı yukarıya hacimli büyük bir yeşil mumla ama sirenç hattı bölgesinden kopmamakta direniyo gibi bir hali de var.. kademelere uyun lütfen.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hersey yolunda bekliyoruz Celil, dışardayım cok müsait degilim. Abinle ilgili son durumu da yazmış idim. Bir daha bilgi edinemedim:( inşaallah ki iyidir

Kcelil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kcelil ()

Selam abla kolay gelsin nasılsın ? @mamac abi sanada selam biraz yoğundum ablamla ufak iştişareler yapıp çıktım diyelim . Kötü birşey yok şükür . Profilini az buçuk inceledim abla bekleyişi devam gibi ama bir ara müsait olduğunda görüşelim nasipse ? @GümüşTüccarı animden haber varmı buarada bilemiyorum ama dualarımız onun ile allaha emanet olun tüm yoldaşlar @Babayigit42 kardeşim beni unutmadığın için ayrıca tşkler bazen anlık girip çıktığımda direk bildirime bakıp oh çektiğim oluyor kaçırmadım daha diye sanada çok tşkler

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Füss ()

Hocam selamlar, valla gece bile bizim için çalışmışsınız. Emeğinize sağlık. Siz bize yol oluyosunuz. Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın. Evladınızı da size bağışlasın. Birgün ona bu olanları gururla anlatırsınız :) çok sevildiğini hissediyor demekki, zeki olduğu da kesin.

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Cok teşekkürler üstadım

0BeğenmedimŞikayet

ankaraefesi ()

Yorumlarınız için teşekkürler.

5BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

indikatörlere baktığımızda yukarıyı deneyecek gözüküyo önce ana trend yani 26/27 dolar bölgesini. dolar da yaptırımlara bağlı biliyosunuz. ben çok aksi bir şey olmadıkça üst tarafı daha olası görüyorum "şimdilik".. aksi bir şey görürsem paylaşıcam mutlaka.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

:)))
Âmin ALLAH Hepimize iyilik versin İnşaALLAH

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

:)) Allah iyiliginizi versin

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Oyy maşallah, zaten kritik günler üstadım, siz en iyisi koklayın ohh miss:)

Hocam birde birsey sormak istiyorum, 24.7 defalarca denemesine rağmen kıramadı, belli de olmaz elbet ama, su durumda yari yariya gümüş- TL de olmak mantıklı mıdır? Aşağısı hala ihtimal dahilinde degil mi?
Saygılar...

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

valla can gvenliğimi garanti ederseniz öperim zira kendisi biraz asabi ve huysuz :) zorla elmayra gibi sıkarak öpüyoruz veledi tabi sonuçlarına katlanarak. kedi kedi :)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Yok yok bizim hesapta sıkıntı olmalı Hocanın attığı grafikleri göremedik site yönetimi 2 sarı kart göstermişti (mapusa düştük) demek kırmızı kart geliyor demek istedim
:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

2 sari 1 kirmizi ne anlama geliyor? ; ) yine geri cekilme mi bekliyoruz?

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Allah sağlık sıhhat versin, öpün bıcırığı bizim icin:)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Gümüş gibi sırattan geçiyor bizim hesap Hocam :)))

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bazen oluyo öle hocam benim de çok başıma geldi.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam çıkış yapınca gece paylaştığınız grafikleri de gördüm sonunda demek bizim hesabın suyu ısınmış sarı kart görmüşüz herhalde 2 sarı 1 kırmızı olur bu gidişle

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

onsları az önce paylaşabildim evet. gece paylaşacaktım ama bizim velet evlat rahat bırakmadı yemek ve oyun diye tutturunca kaldı öle:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dolarla ılgili olanlara yorum yapanlar oldu hocam bende yaptim hatta ama, gram yorumu geldi, ons yolda demiştiniz, tam soracaktım saatte gecti zaten, baktım çıkmıştınız. Inanin bende anlayamadim:(

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

çok enteresan gerçekten. peki gece yorum yapan grafiklerle ilgili mesaj atan arkadaşlar nasıl gördü ki bende onu anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@strategicaltrade emekleriniz için tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Ben götdum gece atilkan usd/try grafigini

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

enteresan gerçekten sayfamda hepsi mevcut halbuki iki farklı bilgisayardan da baktığımda görebiliyorum ben. bazen üyeliklerde sorun olabiliyo ben de grafik paylaştığımda kendimde görünmüyodu dönem dönem bunu yaşamıştım sitede hatırlıyorum öyle bir sorun olabilir çünkü gece de paylaştıktan sonra arkadaşlardan mesaj ve yorum aldım grafiklerle ilgili demek ki onlarda sorun yok :( tekrar giriş çıkış yapın siteye bir deneyin

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

https://yorum. altin.in/konu/23966757- do lar- tl-4h- kanal
https://yorum. altin.in/konu/23966754- dolar- tl-1g- trend- dolarin- ana- sinir- hatl ari- grafigi- budur

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Başka telefondan da baktım Hocam 1 saat için de yeni paylaştığınız grafikler var onlar için teşekkür ederim 4h dolar grafiği hariç gece yine grafik görünmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok hocam, bende 3 kez baktım, sayfaya düşmemiş

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bakıyorum tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Grafik görünmüyor hocam.. tıklanmıyor linke..

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Başka takipcileriniz görebiliyor mu bilemiyorum Hocam en son dolar grafiği daha öncesi 16 saat önce ki grafikleri görebiliyorum özellikle profilinizi inceleyip yorum yazdım sitede genelde olan problem ya bana görünmüyor ya genele tuhaf
Attığınız ling de açılmıyor
@admin Bir ilgilensin bakalım

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

profilden bakın lütfen sayfamda mevcut 8 saat önce yapılmış yorumlar alt alta.

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

https://yorum. altin.in/konu/23966882- gu mus- gram- tl-1g- trend- gunlukte- ana- yuksel en- trend- noktasi-6-1140- dusen- trend- nokt asi- ise-5-6567- yuk

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum