Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 23:28:15
EUR 34.9476 23:28:15
USD 32.4842 23:28:15
ALTIN ONS $2332.0800 23:28:15

Konu: Ons altın ve gümüş

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
Videoda bahsi geçen çalışmam etüd mahiyetinde olup yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Sizede bereketli kazançlar

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mabibay ()

Teşekkürler

Mabibay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Tamamdır kapanışı dört gözle bekliyoruz:) :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Hayır herşey olağan birşekilde işliyor günlük kapanış yapınca bir yorum ve ön görümü yazacağım

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Oradaki doj görevini yaptı 1u dolar aşağıya bir mum ineledi bir sonraki mumda şuan için üst çizgi üzerinde bu gün 1860 üzerinde bir günlük kapanış bekliyoruz yarın herşey daha net olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Volpannın prifiline gir usta cevap verdi aynı soruyu ben de sormustum

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

teşekkürler.1850 üzerinde kaldıkça aşağı bir ziyaret kısmı da rafa kalkmış oluyor sanırım sizin görüşünüz nedir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Mabibay ()

Sayın @volpann çalışmalarınız benim için çok değerli öncelikle teşekkür ederim. Grafikteki Doji mumu düşüşün olacağını ve onsun B noktasına gelecegine işaret ediyordu. Ama şuan itibariyle gerçekleşen durum farklı. Burdan artık B noktasina düşüş olmayacağı sonucu çıkar mı.

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Aynen su anda A noktasını belli ediyor yonu asagı mi yukarı mı henuz Bellı degil ben de o sekılde dusundum. Tesekkur ederim.

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Şuan için çizgi üzerinde 1870 olarak kapanış yaparsa yarın 2 kere 4 saatlik kapanışlar değerlendirilir. B ihtimali kalkarsa yazarım grafği tekrar paylaşırım. Ben Takibindeyim siz beni takipte kalın. Herhangi bir kırılım olursa orada net düşüncemi yazarım henüz erken yarın ola hayr ola..

abdullahb_18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Üstad kapanışta güncel bir yorumunu bekliyoruz ons bazında. Lütfen bizi unutma

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Normal grafik işler haberler grafiğe bir bahane olur gelir.. ayrıca @hakan7038 @Trademan @Rmz75 @İbrahim_4546 @MaSaLıMm @Gün_olur__ömre_bedel @abdullahb_18 @Urfalı_63 @Gold87 geri dönüş ve temennileri için ben teşekkürederim hayırlı bereketli kazançlar

ANL_ANL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

1858 üzeri kapatırsa A C planı devreye girer diye dusunuyorum. Sizin gorusunuz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Teşekkürler hocam ben istememiştim ama yinede yorumunuzu bekliyorum ful gramdayım uzun vadede

0BeğenmedimŞikayet

Urfalı_63 ()

Teşekkür ederim hocam kısmet artık

0BeğenmedimŞikayet

ANL_ANL ()

Hocam görünüşte sabah açılışında sanki bir aşağıyı ziyaret edebilecek gibiydi. Telefonu bir köşeye bıraktım akşam bir baktım ki 1850 leri falan bir saatte geçmiş. Normal mi bu kadar hızlı geçmesi bir haber mi geldi anormal bir durum olarak görüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Eyvallah kardeşim birazdan dolar paylaşacağım video sen istemiştin sanırım

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Teşekkürederim su kardeşim

____Su______ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Aynı şekilde buluyorsunus gümüş onsu 24.7*dolar/31.1=6.2 gibi

çakırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

B gelecek diye bir kaide yokzira üst kanalda kapnoş geldi 4 saatlikte günlük bekleniyor. Bana lütfen bu tür sorular sormayın ben kimseye alsın satsın diye paylaşmıyorum bu grafikleri kendi ön çlışmalarımdır

Urfalı_63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Urfalı_63 ()

Hocam yarın bozalimmi altınları b noktasından alabilmek için tekrardan

0BeğenmedimŞikayet

____Su______ ()

Güzel çalışmış grafikler emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeğiniz içi teşekkürler Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Ons yazdığın yere buseferde gümüş ons yaz aynı formül yani.

çakırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çakırım ()

Volpann hocam gram fiyatını bulmak İçin Ons*dolar/31.10=gram fiyatı bunuyor SORUM:gümüş fiyatını hangi formül İle buluyoruz google den baktım bulamadım biliyorsanız yazabilir misiniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

translator ()

teşekkürler ağzına sağlık

0BeğenmedimŞikayet

abdullahb_18 ()

Üstadın dediği gibi 1858 ons uzerınde durduğumuz surece 2018 onsa yolculuk başlar. Teşekkürler volpann kapanışa yakın duruma gore 1858 üzeri kalırsa gram eklicem.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

Evet videoda çizdiğimiz grafik üst çizgi üzerinde 4 saatlik ve günlük kapanış gelecek mi bakacağız şuanda üst çizgiyi aştı

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

@X=M @dewaju @RXZ5K2 @_Wolf @Gün_olur__ömre_bedel Arkadaşlar ben teşekkürederim. yardımcı olabiliyorsam ne mutlu.. bereketli hayırlı bol kazançlar dilerim

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Volkan hocam tşkler. Emeğinize sağlık. Like ladım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum