Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 23:21:57
EUR 34.9147 23:21:57
USD 32.5045 23:21:57
ALTIN ONS $2335.9650 23:21:57

Grafiği gönderen: ulu_dağ

⭐⭐ulu_dağ ()
Gümüş
canim skildi gumuste size sekil cizdim, gördüğünüz görseli ins trene benzetirsiniz :) simdi bu oluşumda eger raylarda bir kirilim olmazsa tren bu istasyondan kalkar. raylara kadar(5.73-5.50) olan dususler duzeltme sayilir trene binenler sabirla beklemeli, ilk durak 6.37, ikinci durak 6.85, ucuncu durak 7.13, dördüncü durak 7.72. yukarda gördüğünüz harflerle de bir sayim yaptim ABCD dalgalari. sondaki (E) son sayimimiz yani bu hafta gumus burda durmayacak bir yere patlayacak, bollinger bandida da daralıyor ve destekliyor, korelasyonun da son gunu cuma ve bu hafta etkisini gösteregecektir yani gumuste bir kirilma söz konusu olacak 6.07 üstü olumlu alti olumsuz olacaktir. 4 saatlikte takibimde olacak sizinle paylasirim.

Yorumlar (106)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Tokeerr ()

Hocam her yerde maşallah ?

ulu_dağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

tesekur ederim efenim sizin icin her sey :)

Şaheser için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

parapara3 ()

Elinize sağlık hocam. Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Şaheser ()

Tebrik ederim, hocam. Söylediğiniz teker teker çıkıyır. Ben grafiklere baktığım zamaz %50 si tutuyor. Sizin grafikleriniz ve yorumlarınız hemen hemen hepsi tutuyor. Allah nazardan esirgesin, hocam. linkler size..

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Tamamdır hocam cok sagolasın :)

2BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

hocam ztn gr hesabi yapıldığında hem dolar hem de ons hesaba katiliyor. tesaduf mu sence bir hafta boyunca 6.07 takilmasi, bununla ilgili bir grafik paylastim ona bak istersen sebebini orda acikladim.

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Ustadim bir sey merak eyledim . 6.07 ustu ve alti diyoruz ya olumlu ve olumsuz olarak. Burada dolarin hesaplamasini nasil yapiyorsunuz. Yani suan dolar 8 olsa gumus ons 23.80 olsa sonucta gumus gram 6.12 tekabul ediyor. Yinede olumluyuz mu diyecegiz?

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

hb sagol guzel kardesim

Yusuf_Master için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Master ()

Hoş geldin emrh hocam sizi görmek güzel

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

bollinger bandinda 20 gunluk ortalamanin ustunde kalmasi bize yon bakımından bilgi verir hocam

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

rica ederin degerli hocam

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

ins kardesim sabrederseniz marta kadar ilk uc duraga rahatlikla ugrar

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Sagolasin hocam.1 2 ve 3. durakta hiç durmadan 4. durağa kadar gitsin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Tesekkürler hocam :) ins. Yukarı kırarız bnede saatlikde olumlu gördüm ama hayirlisi bakalim...

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine sağlık Kardeşim. Kıymetli Bilgiler için Teşekkürler...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum