Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:33:39
EUR 34.7339 14:33:39
USD 32.5072 14:33:39
ALTIN ONS $2392.1450 14:33:39

Konu: Onursal abi çalışıyor

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@celik2119 değerli arkadaşım hatırlatmalar yapmış grafiklerinde, bizde bu akıma ortak olalım ve kısa vade beklenti grafiğimizi 3 ay önce öngörü neymiş ve ne olmuş hatırlayalım. Evet kısa vade öngörü grafiği hatırlatma akımı başladı.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan ki durumda bir calismaniz var mi onur hocam beklentiniz ve dusunceniz nedir

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@LosAnarquista60 flama formasyonu da sonucu görüyorsunuz. Şu an ons 27 dolarda

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi sen kimseye kendini ispat etmek zorunda değilsin seni bilen biliyor takipteyiz seni

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Flama formasyonu da çalıştı , üstte yazan ons rakamına bakın siyah çizgi ile 26,44 ve dahalen yaptığım analiz ve öngörüleri "attın tuttu " diye karalamaya çalışan şahıslar var. Ben daha ne edeyim, jahvefalımı bakayım.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eyvallah görüşürüz!

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi bari :) Dostum ben çıkıyorum şimdilik, gelince yeşillendirirsin artık zahmet olmazsa bakarım ben sağolasın görüşürüz

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Birde powerbank sipariş etmemiz lazım:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ve elektrik geldi:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Benimde şarj sıkıntı...
Bitmeden gelse bari:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hepsine bakmak her açıdan daha iyidir :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırdır inşallah gümüş etkisi galiba elektrik kesintisi :))
Ben de telden bakıyorum ama şarjım bitmek üzere çıkabilirim her an...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah teşekkürler
Hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim

Mormo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mormo ()

Burdan 1k elektrik yolladim hocam gelir birazdan; ))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bizim köyde bu kadar elektrik kesilmiyor valla:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Balinalar vadelide,
O yüzden takip ediyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Daha önce de dedim, sitece toplanıp bir jeneratör bağlatmalıyız sizin eve:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evde elektrikler kesildi iyi mi:))
Telden devam...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben genelde ons olarak bakıyorum o yüzden aslında diğerleri de önemli asıl iç piyasada temelde ons daha önemli dursa da bana göre hepsine bakmak daha iyi fikir verir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha detaylı oldu bilgi için teşekkürler dostum beklerim

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

dostum saatlik mumlar kötü duruyor!
vadelide saatlikte tepede asılmış adam oluşmuş kırmızı,4h da tepede asılmış adama doğru gidiyor!
spotta da 4h da yeşil ama kayan yıldıza yakın bir mum,
1h da kırmızı maruzo var tepede oluşmuş durum da. ytd
saat 7 den sonra mum oluşumlarını paylaşırım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yalnız saatlikte 2 kırmızı mum sonrası o yeşil kayan yıldız dediğimiz ama olmaya da bilir belki de ters çekiç olma ihtimali de var. O durumda iyi olur ama hangisi zaman gösterecek. Emin olamadım

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sıkıtılı izleyelim bakalım, değerlendiririz,24,7 önemli hale geldi bugün için fakat kayan yıldız tepe de sıkıntı arz eder! ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

17.59 kapanış yeşil görüyorum ama shooting star var yanlış görmüyorsam kayan yıldız yani, bu pek iyi değil şu an 18 içindeki mum kırmızı gidiyor saatlikte, kapanışa yine bakmak gerekli... Sinyaller biraz satıcılı bölge olduğunu gösteriyor bunlardan. 4 saatlik ve günlük daha iyi bilgi verir sanırım saat 21 ve 01.00. ytd. @Periyot

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yalçınay_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabi ben öncelikle flamadan taşma çıkışındaki hareketlere ve zamana göre yorum yaptım ama illa tam hedef önemli değil esasında beklenen seviyeler de önemli dediğin gibi. Amin cümlemize inşallah bereketli olsun

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

24,35 makuldür.

Acemi_gümüş__tüccarii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş__tüccarii ()

Onur abi onux nereye kadar inebilir

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dostum flama direği değil de önemli olan ilk beklediğim ons seviyesi. yoksa direk formasyonu ilk aşağı sonra yataya sonra yine aşağı olup fakat bu esnada hiç direk seviyesine düşmemiş olması da önemli tabi. Neyse kazançlar bereketli olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Dost 18:00 mumuda kırmızı dimi..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah onursal hocam lakin bu flama çoktan bozuldu bana göre. Cuma en geç pazartesi çalışması gerekti zamansal olarak ama alta üste sonra tekrar alta gelip yatay devam edip hem şeklen hem de epeyce de zaman açık oluştu hedefi durumu da epey kısa kaldı sanki. Tabi yükseldik ama bu yükseliş diğer formasyonların etkisi bence. Tabi yanlış anlaşılma olmasın gözüme tekrar çarpınca incelemek istedim. Yine de elinize sağlık. Sonuç olarak sayfadaki kendini geliştirenlere katkı sağlıyorsunuz her zaman.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum