Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 11:50:03
EUR 34.8038 11:50:03
USD 32.3062 11:50:03
ALTIN ONS $2318.3000 11:50:03

Konu: Ont. trend destek çizgisi

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gokhan0006 ()

Destek seviyesine kdar çekilmeler fazla oldu gibi bu hafta. Umarım kırılmaz destek. Yokaa can sıkacak gibi

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Selamlar, @gokhan0006 üstad, evet destekteyiz. Sert düşüşü destekte kalarak savunacağız gibi, buradan yavaş yavaş yukarı gideriz gibi ara içsel geri çekilmelerle..

gokhan0006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gokhan0006 ()

Ustad selam. Grafik iyi gidiyor gibi.

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Kısada 100.88 üzerinde kaldıkça pozitif ve 105'i test etmek isteyebilir. Kalamazsa yükselen takoz ile hafif aşağı sarkabilir. Fikir olsun.

denizkirilmis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

En güzeli, akışına bırakmak lazım, fırsatlar bitmez ; ))

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizkirilmis ()

Kanka dash ne olur bi düşüncen varmi

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Dun ont takviye atiyim dedim geri vazgectim vur kaca nakit kalsin dedim 11.90 emir attim hic dokunmuyorum yok saydim ont u :))

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Maşallah ; )) aynen pozitif duruyor. Birkaç gün önce ont. kâr realize, ont'a dün tekrar girdim. ; ) Trend desteklerinden dönmüsler görünüyor 1 aya boğa gelecekse, geri çekilme olsa trend devam edecek gibi. ; ))

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Hoşbuldum sağolasın. Bol kazançlar :))

Elazığlee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazığlee ()

Efsane hoş geldin

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

İyi sukur kardesim eth neo bch ONT bekliyorum eth her an takviye atabilirim iyi goruyorum ytd :)sen

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Mrb. hsb. Nasıl gidiyor? Hangi tarafdasin :)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Eline sağlık baskan

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Mrb kardesim hg

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum